Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi vs Thule suusaboks. (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2706)
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 20.01.16 19:48 Tsiteeri
Audi vs Thule suusaboks.



Oskab keegi rääkida audi originaal boksidest... kas sobivad thule raamidele? Või on hoopiski tegu thule toodanguga?
Kas mõistlik oleks audi originaalboks osta või siis thule oma?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 20.01.16 20:45 Tsiteeri


Audi originaalbokse on kahes värvitoonis ja kolmes erinevas mõõdus. Sobivad ilmselt ka Thule raamile, aga testitud Originaalraamidega. Pildid ja info Originaaltarvikute kataloogis: Audi Originaaltarvikud
Valgele Audile sobib originaalis pakutav eksklusiivne suusaboks briljantmustana väga hästi:). Kui tahad teistel autodel ka kasutada, siis muidugi võivad rõngad teistel autodel imelikuna paista:P


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 21.01.16 11:14 Tsiteeri


Thule toodanguga on tegemist ikkagi, olgu seal rõngad peal või mitte. Erinevalt autovaruosadest, pole rõngastega boksil mitte mingisugust eelist Thule boksi ees. Osta audi suusaboksi tasub siis kui omanik peaks ilmtingimata rõngastega boksi tahtma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mulk2
huviline



Registreerunud 02.11.15
Asukoht: Viljandi-Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant C7 180KW Q, VW Golf VI Cabrio

postitati 21.01.16 12:34 Tsiteeri


Raamidest tundust thule wingbar edge 9593 ilusam kui originaal igatahes.On madalam ja ei ole väljaulatuvaid osi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 21.01.16 12:40 Tsiteeri


Raamid on mul olemas. Mudeli põhised thule wingbar-id. Mõtlengi siin, et mis katuseboks osta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 21.01.16 12:49 Tsiteeri


Kas seda katuseboksi on nüüd ilu pärast vaja või peab ta praktiline olema ning plaanid sellega asju vedada. Kui viimane siis mida ja kui palju? Vastavalt sellele pead valima. Minul on Thule pacific 700 - sisse mahub ilusti 12 suusapaari. Mõni aasta tagasi sai Soomes kalal käidud ning sisse mahtus ilusti 330cm täispuhutav paat koos 2 mehe kalastusvarustusega, mida polnud ka vähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 21.01.16 13:00 Tsiteeri


Suuski ma vedama ei hakka. Pigem lihtsalt reisides hea mingeid asju üles panna. Samuti spinningud jne. Väga väikest-lühikest ei taha, kuna minu arust näeb autopeal inetu välja.
Lihtsaltöeldes tahan boksi, mis mahutaks mingil määral asju, et reisides rohkem ruumi oleks autos ning peab ka sobima autoga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 21.01.16 13:12 Tsiteeri


Kui reisi ajal tahad asju sinna panna siis pead arvestama boksi sisekõrgusega, madalasse väljast ilusana paistva boski sisse ei pruugi isegi kasipagasi kohver mahtuda või siis mahub ainult keskele, kuna reeglina on see kõige kõrgem koht boksil. Ühesõnaga, vastavalt oma pagasile pead valima :) Minu jaoks oli praktilisus tähtsam kui ilu. Ega see Pacific 700 kole pole aga on ka ilusamaid tehtud, kuid kahjuks nendesse iga vedamist vajav asi ei mahu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 21.01.16 17:27 Tsiteeri


Minult võib ka Mont Blanc-i küsida.

http://www.montblancgroup.com/24-roof-boxes


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 21.01.16 19:35 Tsiteeri


Audi originaal on erinevalt Thulest eksklusiivse disainiga ja Tallinnas olemas nii 300l kui ka 405l versioon, saad üle vaadata. Lisaks olemas ka sobivas mõõdus kotid asjade katuseboksi pakkimiseks.


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 21.01.16 21:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Audi originaal on erinevalt Thulest eksklusiivse disainiga ja Tallinnas olemas nii 300l kui ka 405l versioon, saad üle vaadata. Lisaks olemas ka sobivas mõõdus kotid asjade katuseboksi pakkimiseks.


Mitte, et ma oma postituses üritasin audi katusebokse maha teha, lihtsalt küsimus ongi selles - kas vaja on iluasja katusele või praktilist asja. Kui on praktilist vaja siis thule valik on tunduvalt suurem, audi originaalboksid on mingil määral ikkagi disainielemendid ning tänu oma mõnikord imelikule kujule ei ole väga praktilised. Tunnen küll isiklikult paari inimest kes on oma Q7'le ja A6'le ostnud audi originaalboksi puhtalt ilu pärast, ning pole neid kordagi sihtotstarbeliselt kasutanud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 22.01.16 09:06 Tsiteeri


Aga miks mitte kombineerida kahte?
Osta Thule boks, vajaduse/soovi korral lase kleepida omale sobivasse tooni(desse) ja audi rõngaid on ka erinevates suurustes müügil, kui tahad peale panna.

Kuna ma olen ka ise selle teema peale mõelnud, siis teeksin ilmselt ka ise samuti, sest nii saaks kõige sobivama lahenduse.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 22.01.16 09:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Aga miks mitte kombineerida kahte?
Osta Thule boks, vajaduse/soovi korral lase kleepida omale sobivasse tooni(desse) ja audi rõngaid on ka erinevates suurustes müügil, kui tahad peale panna.

Kuna ma olen ka ise selle teema peale mõelnud, siis teeksin ilmselt ka ise samuti, sest nii saaks kõige sobivama lahenduse.


Kile on üks võimalus, ise olen mõelnud Plasti-Dip'iga katta - odavam, lihtsam peale kanda ning hiljem maha võtta, samuti ka lihtsam mitmevärvilist lahendust tekitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 22.01.16 09:59 Tsiteeri


Thule valikust sellise kujuga boksi ma ei leidnud. Kas kuju poolest ka mingi eritellitud audile?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 22.01.16 10:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Thule valikust sellise kujuga boksi ma ei leidnud. Kas kuju poolest ka mingi eritellitud audile?


Kuna tegemist Audi Originaaliga, siis tootjatel enda valikus sellist ei saagi olla ;)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.7% - SQL: 53.3%]