Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 Tehase Auto kaudu. Lukku (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 3165)
miilits22
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.10
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: g4,b5.5,e91xd,b7/4motion,e61, c6allroad, b8 bitdi 4mo, c6q, A8d3q 261kw

postitati 25.10.15 20:10 Tsiteeri
A6 Tehase Auto kaudu. Lukku



Tere, kas keegi on nendest pakutavatest masinatest kaemas käinud mõnda ning oskab midagi jagada. Tänan igasugu info eest.

Tehase autos


teine audi a6
piltide peal sümpatiseerib viimane kõige rohkem:
kolmas a6


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 25.10.15 20:28 Tsiteeri


Vot vahekasti nüüd audil küll pole, kui teist varianti vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siim1314
klubiliige



Registreerunud 12.04.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2006 171kw

postitati 26.10.15 01:17 Tsiteeri


Kolmas masin peaks kuuluma või vähemalt vahepeal ilmselt kuulus kasutajale "SilverL". Tulede teemas on lisatulede paigaldamisest tema rääkinud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
DFR
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.13
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 c6

postitati 26.10.15 17:13 Tsiteeri


Esimene audi tundus platsipeal küll sile ja korralik olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
miilits22
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.10
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: g4,b5.5,e91xd,b7/4motion,e61, c6allroad, b8 bitdi 4mo, c6q, A8d3q 261kw

postitati 26.10.15 20:50 Tsiteeri


Kui skeptiliselt selle esimese masina õhkvedrustusse suhtuma peaks. Kuidas selle toimimist ka audi kauge inimene kontrollida saaks? Mida arvavad senised 3,0 diisli omanikud masina soojaks minemise kohta, kas peaks otsima webastoga isendit või saab ka ilma hakkama ning kütaks salongi kiirelt soojaks. Eelmine masin olu 330xd ilma soojendita ja bmw diisel läks mul väga hästi ja suht kiirelt soojaks. Peetrist välja ja jüril ringil oli salong soe ja temp üleval.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 26.10.15 22:27 Tsiteeri


Väga hea minu teada pole. Kahel pere tuttaval 3.0TDI ilma Webastota ja kiruvad. Ühel A7, teisel A6.
Endal A6 Allroad + peres veel üks A6 mis mõlemad Webastoga, siis väga ok, samas mootori temp olenemata soojast salongist just ülemäära kiirelt ei tõuse.
Aga noh, arvamused on nagu p'rseaugud. Igal ühel on oma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 27.10.15 00:57 Tsiteeri


Viimane masin on minu oma. Tule vaatama. Endal C7 peaaegu, et lukus, sellest ka suurem hinnalangus. Teiste kahe lingiga võrreldes on mul parim hinna ja varustuse suhe. Pluss näed pimedas sõita ka. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reims86
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.13
Asukoht: Pärnu / Norra (Hitra)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 171kw 3,0TDI Quattro / Audi A4 110kw 2,5TDI / Opel Corsa E 2015a

postitati 27.10.15 06:05 Tsiteeri


Mis puudutab lisasoojendisse 3,0TDI siis mina tunnen sellest küll puudust, et see on minul viimane masuudipress, millel see puudu. Külmalt küttekulu kah päris arvestatavalt suur. Salong läheb muidu suhteliselt kiirelt soojaks, kuna sellel elektriline lisaküte salongitarbeks vist isegi standard varustuses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miilits22
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.10
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: g4,b5.5,e91xd,b7/4motion,e61, c6allroad, b8 bitdi 4mo, c6q, A8d3q 261kw

postitati 27.10.15 09:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverL
Viimane masin on minu oma. Tule vaatama. Endal C7 peaaegu, et lukus, sellest ka suurem hinnalangus. Teiste kahe lingiga võrreldes on mul parim hinna ja varustuse suhe. Pluss näed pimedas sõita ka. :)
Kuidas see sinu tulede lahendusele ülevaatuse onud vaatavad? Kuidas sinu tunnetus talvise soojaks mineku kohta on?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 27.10.15 09:50 Tsiteeri


Just käisin ülevaatusel ja ei ühte sõna. Politseilt samuti mitte. Päevasel ajal nagunii katted peal. See sooja jutt on koera s*tt. Auto läheb soojaks täpselt sama kiirelt kui webastoga, ainuke vahe on see, et webasto käib siis kui Sina autos ei ole. Mina olen rahul nkn lasen enne tiksuda kui sõitma lähen. Samas hind ka praegu nii soodne võrreldes teisega, et webasto saad sinna peale ja oled ikka mitme tuhandega plussis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.15 10:18 Tsiteeri


Julgen ka Silveri oma soovitada :)

Ei ole ka kuskilt Kadaka platsilt ostetud vaid tõin selle talle tema tellimuse peale ja omanikuna ta kindlasti hoolas.

Soenemise kohapealt on 176kW päris hea mootor. Külmalt ei aeta jahutusvedelikku üldse ringi, et kiirendada soojenemist.

Allikas: http://www.autoblog.com/2010/05/05/audi-introduces-lighter-more-efficient-3-0l-v6-turbodiesel/


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 28.10.15 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverL
Just käisin ülevaatusel ja ei ühte sõna. Politseilt samuti mitte. Päevasel ajal nagunii katted peal. See sooja jutt on koera s*tt. Auto läheb soojaks täpselt sama kiirelt kui webastoga, ainuke vahe on see, et webasto käib siis kui Sina autos ei ole. Mina olen rahul nkn lasen enne tiksuda kui sõitma lähen. Samas hind ka praegu nii soodne võrreldes teisega, et webasto saad sinna peale ja oled ikka mitme tuhandega plussis.


Tule räägi mulle seda juttu, kui ma istun hommikul sooja salongi, klaasid on puhtad, mootor on ka juba eelsoojendatud tänu N279 deaktiveerimisele ja naabrimehed ninad tatised peas klaase kraabivad..;) Kohapeal tiksutamine on muidugi mingi lahendus, kuid autole see küll hea pole kuskilt otsast.
Kui auto on hea, ei tasu muidugi ostmata jätta, kuid Webasto on olulisim mugavuslisa meie kliimas. Enne võtaks vändaga aknad kui webastost loobuks.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 28.10.15 10:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tule räägi mulle seda juttu, kui ma istun hommikul sooja salongi, klaasid on puhtad, mootor on ka juba eelsoojendatud tänu N279 deaktiveerimisele ja naabrimehed ninad tatised peas klaase kraabivad..;)



:D:D
Täpselt nii ongi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miilits22
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.10
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: g4,b5.5,e91xd,b7/4motion,e61, c6allroad, b8 bitdi 4mo, c6q, A8d3q 261kw

postitati 28.10.15 11:22 Tsiteeri


Hetkel võib teema lukku panna, kuna siiski tuleb teine vag grupi masin täis lisadega, milles ka webasto :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.6% - SQL: 57.4%]