Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: konks (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1442)
bonbon
huviline

Avatar


Registreerunud 14.04.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Chrysler

postitati 21.04.05 11:29 Tsiteeri
konks



kui autol originaalis seda konksu pole, kas siis on mingid augud või kohad, kuhu saab teise auto pealt võetud orig. konksu ümber tõsta või see nii lihtne päris ei ole?;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.05 13:01 Tsiteeri


Nii palju kui ma ise nende paigaldamisega olen kokku puutunud(uued autod), siis käivad nad tehasest tulnud autole kohe otse külge. Kui ei ole spec kinnitusi autol juba olemas, siis on kaasas vahendid(pikemad poldid jne), et kinnitada asi kusagile juba kasutuses oleva kinnitsukoha külge.

Parimatega,
Margus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Andy
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.04
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: B4, B5

postitati 22.04.05 09:34 Tsiteeri
konksust



Niisama kusagile alla kruvida vist ikka ei õnnestu küll.
Stange maha- vanad kinnituskronsteinid ära- nende asemele uued, mis juba konksu küljes, lisaks veel mõned kinnituskronsteinid ja poldid. Üldiselt ise aretada ja midagi "alla kruvida" päris keeruline, seda enam kui ettekujutust ei ole, mis seal käib..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hallivatt
huviline



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 93a.

postitati 30.04.05 21:23 Tsiteeri


Kui on teise Audi pealt tõstetud originaalkonks, siis on väga tõenäoline, et sobib . Ise ostsin tutika ja kirjade järgi minu mudelile klappiva Poola konksu (kuskil 1800.-) ja ainult päev otsa kebensit ning ratsimist ja j u b a oligi all!!!!:mad: Lammarist lihtsalt kasutatud konksu ei saanud :( Loll olin, et ostsin, aga poolakad saagigu kah pekki!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.6% - SQL: 73.4%]