Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 100 valged suunatuled läinud! (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2436)
InTz
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro, 200 20V

postitati 14.05.03 08:16 Tsiteeri
Audi 100 valged suunatuled läinud!



Siinkohal kutsuks üles kõiki audi omanikke auto suunatulesid ja ka teisi tulesid tugevamalt kinnitama. Kuna täna öösel sain siis mina õnnelikuks ja nüüd on auto ilma esimeste suunadeta. Eks ma nüüd targem, suunad tuleb ikka korralikult kinnitada. Originaalis on ju nende eemaldamine üsnagi lihtne. Olgu siis juba korralikumalt kinni ja lõhkugu või suunatuled ära. Peaasi, et tervena kätte ei saaks. Pole suunatuld, pole mida turustada. Sellel kes antud tuled päti käest ostma peaks ei ole mõtet eriti autoga valges sõita, kuna tuled on minu jaoks selgesti teistest omataolistest eristatavad.
Kui kusagil pakutakse kasutatud valgeid suunatulesid A 100 '83-'91 siis võite mulle teavitada.
Kaotus pole küll eriti suur aga meele teeb mustaks ikka küll, kui avastad, et jälle pätid käinud. :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 14.05.03 08:27 Tsiteeri


mul 1 suunatuli on kruviga keeratud peatule külge, sest kinnitus katki, nüüd lähen keeran teise ka kinni :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kylaline
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Suur Linn
Kasutaja on eemal

Auto: S6, Chrysler Voyager Plymouth

sad.gif postitati 14.05.03 08:37 Tsiteeri


Krt, ka minul läksid suunatuled!

Kuid seda loomaaia parklast paldiski mnt'l......


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.03 09:02 Tsiteeri


krt.. no mis toimub.... Loodan siiralt, et audi (valgete)suundade vargusest ei kasvaks välja samasugune massivarguste objekt nagu on seda MB peeglid ja küljeliistud... Veel paar kolm aastat tagasi minuteada polnud see MB peeglite varastamine nii massiline, nüüd on ju lausa hullumaja - vargad on ise endale turu tekitanud.. varastasid nii massiliselt, et vaestel omanikel ei jäänud muud üle, kui oma peeglid "põhimõtteliselt tagasi osta" .Iseasi on see, et MB jupid on sigakallid poest ostes, audi suunad nii kirved pole, aga siiski... meele teed kurjaks.. seega.. krt kui kätte saaks, siis annaks kolki küll.. ausalt..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
InTz
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro, 200 20V

postitati 14.05.03 09:18 Tsiteeri


Ainus mis aitab selliste massivarguste vastu on see, et keegi ei osta kasutatud valgeid suunasid. Kui keegi ei osta ei ole ju mõtet ka varastada. Ega siis suunatuli ei ole ju nii kallis, et peaks seda kasutatud varuosana ostama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Simmer
huviline



Registreerunud 08.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.10.08 14:48 Tsiteeri


Kaotasin just ühe kruusateel:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.8% - SQL: 62.2%]