Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: roolivõim b3-le (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 2579)
stas
huviline



Registreerunud 02.04.05
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.05 19:04 Tsiteeri
roolivõim b3-le



Probleem selles, et jõuan küll ilma roolivõimuta barankat keerata, aga jõle ebamugav on parkimisel... võibolla harjumise asi, aga siiski.

Mul siis 89 aasta Audi 80, mis on täiesti toores oma varustuse poolest. Kõik muu eriti ei huvita, aga roolivõimu tahaks küll. Tean, et osadel sama aasta autodel oli see lisavarustuses. Keegi teab-arvab, kui keeruline (ja kallis?) on kogu selle süsteemi paigaldamine ja kui kallis see värk võiks lammutuses olla. Igasugune info oleks tänuväärt! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RoadDawg
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.03
Asukoht: Tallinn/Türi
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 2.0i '87

postitati 02.04.05 21:28 Tsiteeri


Kusjuures tahtsin TÄPSELT sama teemat just teha , minul küll audi 90, kuid b3 on b3 :)
Peale laiadele suvekummidele üleminekut on asi eriti masendav ning tlna rööbastes rooli sirge hoidmine ei ole ka just enam kuigi vahva. Igasugune info teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
EnDi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.05
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0E '92

postitati 03.04.05 11:08 Tsiteeri


Sama siin. Ise tulen oma b3 ja 15" roolikrutimisega küll toime, kuid suvel tahaks naiskat "treenima" hakata ja siis tekib küll vist probleeme:P Ühinen eelmiste postitajatega ja ootan inffi;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xmatu
huviline



Registreerunud 22.02.05
Asukoht: Pärnumaa Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: audi80 89a

postitati 03.04.05 19:44 Tsiteeri


Tuleb vahetada roolilatt,paigaldada roolivõimu pump ja vist oli veel midagi,ei tohix eriti kallis olla kuskil 3-4 tuhande kanti ma arvan,sest endal sama jama ja olen nats uurinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 03.04.05 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: xmatu
Tuleb vahetada roolilatt,paigaldada roolivõimu pump ja vist oli veel midagi,ei tohix eriti kallis olla kuskil 3-4 tuhande kanti ma arvan,sest endal sama jama ja olen nats uurinud.


Õõtshoovad on ka teised, aga miks, ei oska kommenteerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EnDi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.05
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0E '92

postitati 12.04.05 12:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: xmatu
Tuleb vahetada roolilatt,paigaldada roolivõimu pump ja vist oli veel midagi,ei tohix eriti kallis olla kuskil 3-4 tuhande kanti ma arvan,sest endal sama jama ja olen nats uurinud.


Kui ma õigesti aru saan, siis roolivõimu pump tuleb ju paigaldada mootori külge ja kas asi on ikka üldse reaalne. Kas on ikka võimalik paigaldada roolivõim autole, kellel seda tehasest väljudes, mõeldud ei ole???


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jk.
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1990 Audi 80 B3 66kW

postitati 10.08.05 12:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: EnDi
Tsitaat:
Algselt postitas: xmatu
Tuleb vahetada roolilatt,paigaldada roolivõimu pump ja vist oli veel midagi,ei tohix eriti kallis olla kuskil 3-4 tuhande kanti ma arvan,sest endal sama jama ja olen nats uurinud.


Kui ma õigesti aru saan, siis roolivõimu pump tuleb ju paigaldada mootori külge ja kas asi on ikka üldse reaalne. Kas on ikka võimalik paigaldada roolivõim autole, kellel seda tehasest väljudes, mõeldud ei ole???


Vana teema, aga kas keegi oskab sellele vastata ka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jr
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 15.02.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.08.05 19:55 Tsiteeri
roolivõim



mul on kõik vajalik olemas mis roolivõimu panekuks vaja v.a. roolilatt,kui kellelgi vaja siis 56700975


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 10.12.09 22:17 Tsiteeri


Tõstatan jälle vana teemat, aga huvitaks see teema, et kas Audi Coupe Typ89 2.3 roolivõimu süsteemi ümber tõstmine on väga julm töö. Teiseks autoks on Audi 90 2.0 Typ89.

On üldse keegi selle töö reaalselt ära teinud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 11.12.09 18:53 Tsiteeri
Rooli võim



Olen teinud seda tööd oma tuttava 80 b3-le paigaldasin roolivõimu.
Vaja on roolivõimu latti,voolikuid,õli potskat,pumpa ja ühte ratast,mis käib mootori võlli otsa,ja ka kõiki kinniteid on vaja.Kui r4 mootorile tahad paigaldada roolivõimu,siis paeb olema ka r4 oma,kuna r5-e oma r4 ei taha hästi sobida.midagi keerulist ei ole.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 11.12.09 19:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ain25
Olen teinud seda tööd oma tuttava 80 b3-le paigaldasin roolivõimu.
Vaja on roolivõimu latti,voolikuid,õli potskat,pumpa ja ühte ratast,mis käib mootori võlli otsa,ja ka kõiki kinniteid on vaja.Kui r4 mootorile tahad paigaldada roolivõimu,siis paeb olema ka r4 oma,kuna r5-e oma r4 ei taha hästi sobida.midagi keerulist ei ole.:D


Mul 2.0 ka r5. Kuidas lati kätte said? Tuli moto mahavõtta või liigutada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 11.12.09 23:05 Tsiteeri


no nii,et ligi pääsed ja ruumi oleks.
mootorit ma päris maha ei võtnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
blizzard1
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 13.06.05
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.10 12:26 Tsiteeri


Sai ka omal ajal paigaldatud roolivõim enda audi 80 b3-le. Tegu siis 1.8 mootoriga. Vahetada tuli roolilatt ja vist läks vahetusse ka rooli ja lati vaheline osa, täpselt ei mäleta. Paigaldada roolivõimu pump, rihmaseib, roolivõimu rihm, õli potsku. Miskit keerulist seal polnud, vana latt tuli kenasti sealt vahelt välja ja uus asemele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
vuchmann
huviline



Registreerunud 21.05.06
Asukoht: Elva,Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: CLS 55 AMG 400 kW

postitati 19.05.10 19:27 Tsiteeri


Kel huvi,siis Audi 90 pealt vajalikud jubinad kõik olemas.


Audi 80,90,100,S4,Coupe jubinaid müün.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ehanurm
huviline



Registreerunud 22.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2.0 85kw '92 & E39

postitati 23.10.10 20:37 Tsiteeri


Endal ka sama küsimus, et umbes mis hinnakanti see kõik jääb? Kas kuskil paigaldatakse ka või peab ise tegema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kriz182
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 25.10.10 16:08 Tsiteeri


Mina sain kogu kompunni 500.- (Roolilatt, võim, õlipaak koos mootori kronsade ja voolikiutega,roolisamba ja samba lati vahelise jupi) Ise paigaldasin nii, et töö raha oli 0.- :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.7% - SQL: 62.3%]