Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Pagasnik lukus (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 3341)
Fleep
huviline



Registreerunud 08.01.15
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9tdi/ Audi A6 2.0tdi

postitati 22.03.15 17:22 Tsiteeri
Pagasnik lukus



Tervist.
Selline jama et talvel pagass jäi lukku. Vaakumpump vist iseenesest nagu toimub kõik uksed lukustuvad ise ja tulevad lahti kah. On mingit võimalust KUIDAS seda saaks lahti? Võti ka ei toimi(Teine pagass peal). Ideid?
Unustasin mainida et 1 kord tuli pagass lahti peale kinni jäämist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 22.03.15 17:41 Tsiteeri


Paha ei teeks, kui sa mainiks ära mis autoga tegu ja kas sedaan/universaal/kupee. Universaali puhul lihtne pagasi ruumi pääseda, sedaani puhul ehk vähe keerulisem sõltuvalt sellest, kas istmed alla klapitavad või mitte. Tasuks üritada vaakumpumbale ligi pääseda ja siis voolikust imeda/puhuda ja loota, et pagasnik tuleb lahti, lihtsalt pump äkki väsinud või kusagil leke ja pump ei jaksa piisavalt vaakumit/rõhku toota, et ka pagasnik lukust avada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fleep
huviline



Registreerunud 08.01.15
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9tdi/ Audi A6 2.0tdi

postitati 24.03.15 08:51 Tsiteeri


Mul on muidu profiili all auto mainitud, aga Audi A4 1996 B5 Sedaan. Istmed käivad alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kirss
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.13
Asukoht: Põltsamaa/Paldiski
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.8

postitati 24.03.15 08:54 Tsiteeri
Minu pagasniku saaga



Kuu aega tagasi jäi samamoodi pagasnik kinni. Kõik pumbad asjad töötasid aga kui lingist tõmbasin siis pagasnik ei avanenud. Panin kiire diagnoosi. Nö traat/pulk mis viib lingist kuni avamis/sulgemis konksuni, on katki(kuna tegemist kahest pulgast koosneva süsteemiga siis järeldasin, et ta on sealt keskelt lahti tulnud). Et oleks lihtsam siis minu Audi A6 C5 1998 puhul tootekood 4B5827541 ingliskeele nimega siis connecting rod oli keskelt plastiku juurest lahti tulnud.
Lahendus: Numbrimärk maha. Selle taga veel plastik. Sealt auk läbi. puuriga ja enam-vähem keskelt ning sealt saad siis peenikest näpitsatega pluss traadiga selle alumise osa kätte ning seda üles tõmmates avanes pagasnik.
Halvem lahendus. Relakaga sooned sisse keskele, plekk eemale ja siis alles selle alumise osa tõmbamine. Hiljem siis auk silikooniga kinni või siis pahtel.
Minul oli selline lahendus kuna istmed ei käinud alla. Ja seda juppi hiljem kokku pannes tuleb tema stopper kindlasti korralikult uuesti paigaldada ning soovitusel vähese liimiga, et ta uuesti liikuma ei hakkaks.

Stopper on siis lingis antud pildil kõige parempoolsemas küljes.


Pilt siis jupist endast: https://www.google.ee/search?q=4B5827541&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=yBYRVYuECMmuUcfXgvgB&ved=0CAgQ_AUoAg&b iw=1366&bih=643#imgdii=_&imgrc=fCG51-vDrM6D-M%253A%3BHk9ssuJpiaMYNM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.qilin58.com%252Ffiles%252FProduct%252F2013060 754704489.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.qilin58.com%252FProduct_View.asp%253FProduct_ID%253D2566%3B1024%3B768


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fleep
huviline



Registreerunud 08.01.15
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9tdi/ Audi A6 2.0tdi

postitati 24.03.15 10:33 Tsiteeri


Mingit lihtsamat varianti pole? Ja vaevalt mu mingi traat/tross seal on.. Minu teada torudega peaks olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
r384n3
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.13
Asukoht: Taebla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 81kw TDI, Audi 80 B4 Turbo Quattro

postitati 24.03.15 13:27 Tsiteeri


Lase istmed alla, roni pagassi, eemalda luugi polster, tõmba luugi avamise hooba lukust eemale. Seal ainult 2 hooba on, lähestikku üksteisele. Ühega neist peab luuk avanema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kirss
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.13
Asukoht: Põltsamaa/Paldiski
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.8

postitati 24.03.15 15:03 Tsiteeri


Kui sa kuuled, et kesklukk töötab ja lukk teeb oma tööd aga siiski lingist ei avane või siis nupust. Siis ei ole eriti muud varianti. Peab olema see connecting rod. Ma ei oskagi seda kohe Eesti keelde tõlkida. Ustel on tross mis on kõri sees. Pagasnikul on siis see jupp mille lingi ka panin.
Sinu auto pull rod on siis tootekoodiga 8D5827543. Miskipärast eeldasin, et sul on sedaankere. See on sul ühes jupis aga ka need tulevad lahti oma kinnitustest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 24.03.15 15:20 Tsiteeri


Tasub kõigepealt veenduda, et pagassi avamise nupp ise ilusti lõpuni välja tuleb peale vajutamist. Kui täielikult välja ei tule, siis ka ei avane (kõigepealt veenduda, et on täielikult väljas ja siis klõpsida kesklukuga).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fleep
huviline



Registreerunud 08.01.15
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9tdi/ Audi A6 2.0tdi

postitati 26.03.15 10:55 Tsiteeri


Sedaan kere on jah. Olen juba proovinud pagasniku luugi polstrit maha kakkuda aga see millegipärast ei tule ära :D Seal pagassis olles pole väga ruumi mitte kellagi teha. Ning see on küll totter, et nupp pole korralikult lükatud sisse kui üritan avada.
edit: Okei käisin väljas, kakkusin vaakumpumba vooliku lahti, imesin/ puhusin nagu loll, mitte midagi. Üritasin taga pagasniku polstrit lahti saada, aga ei saa sest see "nõks" millega ta lahti käib käib alla, ehk pole ruumi seda piisavalt liigutada.
edit2: Unustasin manida et ÕHK peaks jõudma pagassini, sest kui vaakumpump veel töötab ja ma pagassi üritan avada jääb nupp sisse, kui pump seisma jäöäb viskab nupu välja tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 26.03.15 13:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fleep
Ning see on küll totter, et nupp pole korralikult lükatud sisse kui üritan avada.

Kirjutasin küll, et pagass ei avane kui nupp ei ole lõpuni VÄLJAS (mitte ei lükata lõpuni sisse), see on oluline kesklukuste avamise hetkel, sest kui nupp jääb poole vinna, siis jääb hoob nupu enda taha kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fleep
huviline



Registreerunud 08.01.15
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9tdi/ Audi A6 2.0tdi

postitati 26.03.15 14:01 Tsiteeri


Ahso, ei ma sain praegu pagassi lahti jubeda nikerdamisega, keerasin võtmega mõned korrad juhi ust et vaakumpump hakkaks tööle, siis sain kuidagi pagassi lahti, vaatasin et see hoovasik mis lukus on käib suht tihkelt, lükkasin õli vahele ja hetkel toimib


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 26.03.15 20:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fleep
Ahso, ei ma sain praegu pagassi lahti jubeda nikerdamisega, keerasin võtmega mõned korrad juhi ust et vaakumpump hakkaks tööle, siis sain kuidagi pagassi lahti, vaatasin et see hoovasik mis lukus on käib suht tihkelt, lükkasin õli vahele ja hetkel toimib

Meil oli just B5ga nii, et vahel toimib, vahel mitte. Sai polster eemaldatud ja vaadatud. Kahtlustatud sai kõike. Ilma polstrita kinni ja lahti proovitud ca 50 korda jne. Lõpuks ikka lukku minemise osa sai õliga kokku ja siiani töötab ideaalselt. Kaks nädalat möödas nüüd.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 28.03.15 02:07 Tsiteeri


Mul ka jamas siin pea aasta tagasi. See määrimine osutus suht ajutiseks lahenduseks. Mul oli luku mehhanisimil seal üks vedru ära väsinud, mis liigutas konksu hammasrattalt. Igatahes natuke kukalt kratsides ja sai selline lahendus tehtud et piiratud sai selle vedru liiga tagasi vajumist ühe lisa kruviga. PILT Ideaalne lahendus, ennem suht vaevaliselt see pump avas, nüüd probleemitult.
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cJr
huviline

Avatar


Registreerunud 22.01.15
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.0 85kw

postitati 08.04.15 08:48 Tsiteeri


Nii, endal ka sama mure, autos B4 sedaan, pagassi väljast lahti ei saa, nupp läheb küll lõpuni välja, aga ei midagi. Seest poolt tirides tuleb ilusti lahti. Eelmine omanik oli nende kahe toru vahele aretanud tikutopsi, aga nüüd ei funka, vahest kellegil ideid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.0% - SQL: 65.0%]