Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: a6 c6 esiuks lukus (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 3402)
martvaar
huviline



Registreerunud 13.04.10
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.15 10:32 Tsiteeri
a6 c6 esiuks lukus



Tere

Autoks Audi A6 C6. Mure selline, et kõrvalistuja uks lukus, ei avane ei puldiga ega linkidega. Osab ekh keegi anda nõu kuidas saaks ukse lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 11.03.15 12:25 Tsiteeri


Kui c6 kerega masinal võib sama viga olla nagu b6 kerega audil, siis ühel tuttaval olid juhtmed kerest uksesisse minekul ära murdunud. Lahti saime nii, et ajasime traadi ukse ja poritiiva vahelt sisse ja liigutadime sellega juhtmekimpu, samal ajal puldiga korduvalt lukustust klõpsutades.
Kui Tartus abi vaja, võin aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
k2rpman
huviline



Registreerunud 30.01.06
Asukoht: Kurtna/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: C5 Allroad 4.2 V8

postitati 24.09.15 15:50 Tsiteeri


Mul selline mure.
Juhi uks seest ei avane. Link käib tühja....
Kesklukk ja välimine link toimib.
Ilmselt tross kuskilt lahti ???


V8 Allroad
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

postitati 24.09.15 16:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k2rpman
Mul selline mure.
Juhi uks seest ei avane. Link käib tühja....
Kesklukk ja välimine link toimib.
Ilmselt tross kuskilt lahti ???


Lingi tross/hoob lahti jah...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ossa
huviline



Registreerunud 02.04.07
Asukoht: Lõuna Osariigid
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.15 20:28 Tsiteeri


Mul selline mure, kus kõrvalistuja uks ei tule puldist lahti, aga kui seest korra lahti teha,
siis tuleb lahti ka väljast kuni järgmise lukustamise-avamise protseduurini.
On kellelegi sama mure olnud ja teab, mis ravi aitaks?

Tänud ette!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 01.11.15 21:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ossa
Mul selline mure, kus kõrvalistuja uks ei tule puldist lahti, aga kui seest korra lahti teha,
siis tuleb lahti ka väljast kuni järgmise lukustamise-avamise protseduurini.
On kellelegi sama mure olnud ja teab, mis ravi aitaks?

Tänud ette!


Mida arvuti räägib?
Kui juhe terve, siis uus ukse moodul külge ja asi korras.
Just läbitud teema, maksab ~180 kohaliku raha uus moodul.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.15 13:34 Tsiteeri


Sees neil moodulitel eriti tarkust ei ole ja mehaanika ka üsna lihtne. A6 C5 lukumooduleid olen üle käinud ja paremaks saanud, kui sa oma c6 mooduli mu kätte tood siis äkki annab sellele ka kerge uuenduskuuri teha. Asukohaks tallinn.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
xemm
huviline



Registreerunud 01.05.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.15 17:44 Tsiteeri


Kas jutt on uksemoodulist, mis on must karp aknamootori kõrval ja juhib tervet uksega seonduvat või ukselukust endast?
Esindus väidab et nemad pole C6 kerel eriti neid uksemooduleid vahetanud ja viga seisneb luku sees olevates mikrolülitites mis ajapikku saba annavad. Vähemalt mulle tehti hinnapakkumine lukkudele ja hind jäi sinna 180- kanti tükist.
Endal sama jama juhiuksega ja parem-tagumise uksega. Võtmest avades saab lahti, puldist avades jäävad kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.15 19:50 Tsiteeri


Vabalt võib olla, neid saan ilusti vahetada. Samas A6 C5 moodulitel olid ka mikrolülitid sees 3tk ning kõik olid 100% korras, välimuselt ja käigult. Kokku kontrollinud kuute lukumoodulit, kõigil olid perfect. Huvitav, kui tõesti on c6 mikrolülitid katki (KUI on), kas siis sinna ei pandud heavy duty versioone :P

Tooge keegi üks C6 lukumoodul mu kätte, ma võin täiesti tasuta ära teha :D

Edit: http://forums.vwvortex.com/showthread.php?1542461-MKIV-door-locks-explained-why-you-re-having-problems!!!-(
Siin on link C5 moodulitele, kuigi, et on kirjas volksuvaagen, siis tegelt on peaaegu täpselt sama, erinevad vaid pisut plastik-korpuse poolest.

Moodul käib lahti kaheks, teen umb nii : põhjalik kontaktide puhastus tehisliku piiritusega elektoonika osas. Tihtipeale on see lakiga kaetud, see saab maha kraabitud, jootekohad üle joodetud (vibratsiooniga tekivad mikropraod), uus kaitsev lakikiht peale. Siis plastikhammakad plastikumäärdega (valge plöga) üle tehtud, tihendatud kogu see kupatus kui juba ilusti ei ole, klemmide kontaktide puhastus kui vaja. Seejärel mehaaniline pool lahti võtta, lasta seest ilusti puhtaks mustusest ja seejärel kõik liikuvad osad üle õlitatud. Õlide valikus teflonsprei, liitiumi baasil õlitus ja mingid asjad veel. Kui rääkisin kui põhjalikult seda c5 puhul teen siis öeldi, et sul sureb auto enne ära kui su renoveeritud lukk üles ütleb :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kareltr
huviline



Registreerunud 07.02.15
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 520D M-pakett F11

postitati 15.11.15 19:04 Tsiteeri


Mu c6 sama jama juhiuksega et puldist lahti ei tule kinni läheb ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andko
huviline



Registreerunud 03.12.05
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,0TDI 07

postitati 20.11.15 19:13 Tsiteeri


Oleks üks c6 tagumise vasaku ukse lukk pakkuda nokitsemiseks, aga minu arust on viga mehanismis mitte elektroonikas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 26.11.15 16:03 Tsiteeri


Töövahetusega seoses minu eelmine kasutatav töökoda tallinnas pole enam kasutatav, teeksin seda lukuasja hiiumaal ning ainult nädalavahetuseti. Kui kellelgil on mõni a6 c6 lukk anda nö hooldusse koos veadiagnoosiga (mikrolüliti, ei lukustu hästi või muu jama) siis võtaksin hea meelega enda kätte. Ainus tingimus on see, et sellega võib minna paar nädalat, kuna nädalavahetuseti vaid mõni tund on aega tegeleda.
Kui kellelgil on huvi siis palun võtta ühendust 56 898 674 või PM.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.4% - SQL: 64.6%]