Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Mure Audi a6 c6 mootori soojenemisega. (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 5143)
osaarlane1
huviline



Registreerunud 29.09.14
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.15 13:32 Tsiteeri
Mure Audi a6 c6 mootori soojenemisega.



Tere!
Autoks siis Audi a6 c6 3,0 tdi guattro.
Mureks see, et mootor soojeneb väga aeglaselt, autol oleams ka originaal webasto.
Soojenemise ajast niipalju,et kui webastot ei kasuta siis 15 km maantee sõiduga pole mootor soe, jõuab kusagil 70 kraadini.
Kui webasto seadistada automaat reziimile siis on umbes 12km on temperatuur 70 peal.
Kas selline mootori soojenemis aeg on normaalne antud mootoril?
Seda kõike siis pluss kraaditega.
Küsiks veel seda,et kas see webasto hommikul mootorit soojemaks ei küta kui auto näiteks kohapeal käib.
Tänan!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tyyp1234
huviline



Registreerunud 13.12.14
Asukoht: Harju mk
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.15 14:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: osaarlane1
Tere!
Autoks siis Audi a6 c6 3,0 tdi guattro.
Mureks see, et mootor soojeneb väga aeglaselt, autol oleams ka originaal webasto.
Soojenemise ajast niipalju,et kui webastot ei kasuta siis 15 km maantee sõiduga pole mootor soe, jõuab kusagil 70 kraadini.
Kui webasto seadistada automaat reziimile siis on umbes 12km on temperatuur 70 peal.
Kas selline mootori soojenemis aeg on normaalne antud mootoril?
Seda kõike siis pluss kraaditega.
Küsiks veel seda,et kas see webasto hommikul mootorit soojemaks ei küta kui auto näiteks kohapeal käib.
Tänan!


Mul võtab umbes aega sama palju.Pole küll täpselt kilomeetreid mõõtnud.Hommikul webasto tööle ja salong 5-10min pärast soe ning hakkan sõitma.Kuidagi peaks saama seda seadistada ka mootorit soendama,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 08.03.15 14:32 Tsiteeri


Kas termostaat on ikka vahetatud?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
HRG
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.14
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3.0TDi quattro 2007

postitati 08.03.15 16:44 Tsiteeri


Mul läheb umbes 6-7km, et temperatuuri osuti üldse liigutaks, umbes 15km ja võib-olla küll 70 peal. 90 tahab vast umbes 20-25km sõitmist.
Jälginud olen ainult seda esimest otsa, aga teised vahemaad peaks enam-vähem klappima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
osaarlane1
huviline



Registreerunud 29.09.14
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.15 15:23 Tsiteeri


Termostaat vahetatud pole.
Mure selles et saaremaal ei suuda keegi selgeks teha kas termostaat toimib ja lampi vahetus väidetavalt 4 tunni töö.
Veel olen tähendanud oluliselt suurenenud kütte kulu oli 8,5 pragu üle 10, enamus trassi sõit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HRG
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.14
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3.0TDi quattro 2007

postitati 09.03.15 15:49 Tsiteeri


Mul on umbes 3-4 kuud tagasi vahetatud termostaat ja kui temperatuur tõuseb samamoodi, siis ei usu, et selles miskit häda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.03.15 18:18 Tsiteeri


Sellel autol on mitu temp. andurit, mida jälgides peaks selgust saama. Minu oma on peale 20 min. webastot ja 5 min. linnas u. 70 peal. Ja sealt läheb juba nobedalt 90 peale.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
H5N1
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.01.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7 (4M)

postitati 26.04.15 15:46 Tsiteeri


Ehk valgustaksid pisut, mis andureid silmas pead.
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Sellel autol on mitu temp. andurit, mida jälgides peaks selgust saama. Minu oma on peale 20 min. webastot ja 5 min. linnas u. 70 peal. Ja sealt läheb juba nobedalt 90 peale.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
osaarlane1
huviline



Registreerunud 29.09.14
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.15 22:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HRG
Mul on umbes 3-4 kuud tagasi vahetatud termostaat ja kui temperatuur tõuseb samamoodi, siis ei usu, et selles miskit häda.

Minul uus termostat ja nüüd 6-7 km pea 90 kraadi:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mariokro
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI S-Line

postitati 14.12.20 12:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: osaarlane1
Tsitaat:
Algselt postitas: HRG
Mul on umbes 3-4 kuud tagasi vahetatud termostaat ja kui temperatuur tõuseb samamoodi, siis ei usu, et selles miskit häda.

Minul uus termostat ja nüüd 6-7 km pea 90 kraadi:P


Kas vahetasite ainult peatermostaadi? Endal sarnane probleem. Webastoga praktiliselt rutem soojemaks ei lähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 14.12.20 12:24 Tsiteeri


Vaheta nii tava kui egr termostaat ära ja asi korras


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mariokro
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI S-Line

postitati 14.12.20 15:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Vaheta nii tava kui egr termostaat ära ja asi korras


Mulle väideti, et EGR termostaati sellel pole.

Aga panen oem termostaadi täna külge. Vaatame, kas läheb asi paremaks. Muidu 90 kraadi saavutab, aga seda väga pika aja peale. Hommikuti praktiliselt maantee sõit (praegused ilmad kuni -3) ja 12-13km temp pigem 70...s.h webastoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 14.12.20 18:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mariokro
Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Vaheta nii tava kui egr termostaat ära ja asi korras


Mulle väideti, et EGR termostaati sellel pole.

Aga panen oem termostaadi täna külge. Vaatame, kas läheb asi paremaks. Muidu 90 kraadi saavutab, aga seda väga pika aja peale. Hommikuti praktiliselt maantee sõit (praegused ilmad kuni -3) ja 12-13km temp pigem 70...s.h webastoga.


Mootorikood?


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mariokro
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI S-Line

postitati 14.12.20 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: Mariokro
Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Vaheta nii tava kui egr termostaat ära ja asi korras


Mulle väideti, et EGR termostaati sellel pole.

Aga panen oem termostaadi täna külge. Vaatame, kas läheb asi paremaks. Muidu 90 kraadi saavutab, aga seda väga pika aja peale. Hommikuti praktiliselt maantee sõit (praegused ilmad kuni -3) ja 12-13km temp pigem 70...s.h webastoga.


Mootorikood?


ASB 171kw.

Vahetasin termostaadi ära. Julm töö, kui ei viitsi teha nii nagu ettenähtud. Vahetasin termostaadi nii, et rihma eest ei võtnud. Vaid mootorikate pealt. Saab, aga nikerdamine. Käed kah kõige pisemad pole. :)
Vana termostaat tuli juppidena välja. Kas lõhkusin ise väljavõttes või oli juba mineku peal. Hetkel läks küll nobedalt soojaks, aga eks olin soojas garaazis kah. Homme hommikul selgub reaalsus.
Samuti sai eest võrevahelt kahe kruvikaga edukalt välistemperatuuri andur vahetatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.12.20 13:07 Tsiteeri


Kui vana termostaadi plastikkõrvad või kõrv puruks oli, ei saanudki see sooja hoida enam ju. Tavaline nende puhul.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 15.12.20 20:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mariokro
Tsitaat:
Algselt postitas: osaarlane1
Tsitaat:
Algselt postitas: HRG
Mul on umbes 3-4 kuud tagasi vahetatud termostaat ja kui temperatuur tõuseb samamoodi, siis ei usu, et selles miskit häda.

Minul uus termostat ja nüüd 6-7 km pea 90 kraadi:P


Kas vahetasite ainult peatermostaadi? Endal sarnane probleem. Webastoga praktiliselt rutem soojemaks ei lähe.


See tehase nn. webasto soojendab ainult salongi, mitte mootorit. Mina paigaldasin mootori jaoks eraldi karteri alla Defa soojendi. Lihtne paigaldus, soovitan - kui on võimalik muidugi kasutada 220v.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 15.12.20 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real1

See tehase nn. webasto soojendab ainult salongi, mitte mootorit. Mina paigaldasin mootori jaoks eraldi karteri alla Defa soojendi. Lihtne paigaldus, soovitan - kui on võimalik muidugi kasutada 220v.


Webasto soojendab jahutussärki. Ehk sellega koos soojeneb ka mootor. Lisaks käivitatakse selle töö käigus ka salongi ventilaatori, et salong soojeneks.

Aga kõigile diisli meestele hea vihje: ostke bensukas, muresid 10korda vähem :D:cool:


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.12.20 20:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
Tsitaat:
Algselt postitas: real1

See tehase nn. webasto soojendab ainult salongi, mitte mootorit. Mina paigaldasin mootori jaoks eraldi karteri alla Defa soojendi. Lihtne paigaldus, soovitan - kui on võimalik muidugi kasutada 220v.


Webasto soojendab jahutussärki. Ehk sellega koos soojeneb ka mootor. Lisaks käivitatakse selle töö käigus ka salongi ventilaatori, et salong soojeneks.

Aga kõigile diisli meestele hea vihje: ostke bensukas, muresid 10korda vähem :D:cool:

5km maanteesõitu ja solong tulikuum, mootor 90C, ükski minu bensukas pole seda suutnud ja ei suuda ka praegune teine auto MB A180 bens 2014a, eelmine diisel ilma (lisa-)eelsoojenduseta oli sama teema ja oli 2,0tdi. See mitte soojenemine vast rohkem vanaaja teema.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 18.12.20 10:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
Tsitaat:
Algselt postitas: real1

See tehase nn. webasto soojendab ainult salongi, mitte mootorit. Mina paigaldasin mootori jaoks eraldi karteri alla Defa soojendi. Lihtne paigaldus, soovitan - kui on võimalik muidugi kasutada 220v.


Webasto soojendab jahutussärki. Ehk sellega koos soojeneb ka mootor. Lisaks käivitatakse selle töö käigus ka salongi ventilaatori, et salong soojeneks.


Antud autol webasto soojendab ainult salongi. Mootoriring on eraldatud. Kui ei usu, loe põhjalikumalt foorumit, loe autoga kaasasolevat kasutusjuhendit või tee katseliselt kindlaks. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 18.12.20 14:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
Tsitaat:
Algselt postitas: real1

See tehase nn. webasto soojendab ainult salongi, mitte mootorit. Mina paigaldasin mootori jaoks eraldi karteri alla Defa soojendi. Lihtne paigaldus, soovitan - kui on võimalik muidugi kasutada 220v.


Webasto soojendab jahutussärki. Ehk sellega koos soojeneb ka mootor. Lisaks käivitatakse selle töö käigus ka salongi ventilaatori, et salong soojeneks.


Antud autol webasto soojendab ainult salongi. Mootoriring on eraldatud. Kui ei usu, loe põhjalikumalt foorumit, loe autoga kaasasolevat kasutusjuhendit või tee katseliselt kindlaks. ;)


Mõtle nüüd natuke järele ja proovi uuesti. Kes tahab, et soe kohe algul pooleks jaotuks peab natuke arvutit klõpsutama n279 juures.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 18.12.20 15:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
Tsitaat:
Algselt postitas: real1

See tehase nn. webasto soojendab ainult salongi, mitte mootorit. Mina paigaldasin mootori jaoks eraldi karteri alla Defa soojendi. Lihtne paigaldus, soovitan - kui on võimalik muidugi kasutada 220v.


Webasto soojendab jahutussärki. Ehk sellega koos soojeneb ka mootor. Lisaks käivitatakse selle töö käigus ka salongi ventilaatori, et salong soojeneks.


Antud autol webasto soojendab ainult salongi. Mootoriring on eraldatud. Kui ei usu, loe põhjalikumalt foorumit, loe autoga kaasasolevat kasutusjuhendit või tee katseliselt kindlaks. ;)


Mõtle nüüd natuke järele ja proovi uuesti. Kes tahab, et soe kohe algul pooleks jaotuks peab natuke arvutit klõpsutama n276 juures.

Pidavat igasugu erroreid andma hakkama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.0% - SQL: 26.0%]