Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Mazda vendadel ka foorum (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 5357)
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 18.10.02 10:05 Tsiteeri
Mazda vendadel ka foorum



vajuta siia


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 18.10.02 10:46 Tsiteeri


on jah aga jutuajamine käib seal maru laisalt.. viimane postitus alles 09.10. panin oma mazada ka juppideks müüki sinna. aga nüüd mul tuli mõte - hakkan järgmine nädal tegelema opeli-bopeli foorumiga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 22.10.02 11:55 Tsiteeri


Kole igav näeb välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.02 08:59 Tsiteeri


mazda ei ole auto... nu tegelt kah!
ma ei ole näinud ennem näinud ühtegi autot millel oleks korraga kõveraks sõidetud vasak esimene ja parem tagumine õõtshoob!! ..ja veel korraga?
see oli mazda 323F viimane mudel
sillad on konkreetselt värvilisest traadist alla keeratud :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 25.10.02 12:58 Tsiteeri


irw @ s :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 25.10.02 13:01 Tsiteeri


ja kuskil ma vist seletasin, kuidas japsid kere teevad -- õhuke plekk, pahtliaur, siis 5 kihti värvi peale, aga ökonomistid ei raatsi plekki raisata ja tõmbavad pleki alt ära :) mul seisab ka kodus üks 626, mootor on norm aga kerega pole küll midagi teha... vist müün mootori maha kah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 25.10.02 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja WarAngel
irw @ s :D

on jah naljakas. ma ei tea kuidas teil, aga minu jaoks eksisteerib selgelt terve rida automarke, mis ei kvalifitseeru mitte mingil juhul ja mitte ühtegi lahtrisse. Japsid teevad muidugi ka vingeid mudeleid (supra, 300, sx, zx jne) aga see kipub juba ulmesse minema. Sama nagu leonardo da vinci mona lisa minu jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 25.10.02 14:17 Tsiteeri


ainuke mazda mida ma ehk tõeliselt tahaksin, oleks mazda rx7, aint selliseid vist siin maarjamaal ei ole :( muidu vankelmootor oleks päris huvitav..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 25.10.02 14:50 Tsiteeri


Olen RX-7 näinud Eestis vähemalt kolme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 25.10.02 15:09 Tsiteeri


war: oled sa kindel et olid RX-7,sest esma auto üldse ei müügi sellist veel!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 26.10.02 11:21 Tsiteeri


Ühe sellise isendi reg.nr on isegi RX-7


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 27.10.02 11:10 Tsiteeri


See must, numbriga rx7 on mu sõbra oma! Uskuge mind, te ei taha seda autot.... või ehk ainult siis, kui tal ühtegi juppi ei lähe.


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 28.10.02 09:43 Tsiteeri


nujahh vankelmootorit vist romulast ei leia...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vadim
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8T, Volvo XC90, Volvo S80, Mercedes Benz 190 2,3 Mercedes Benz 190 2,6

postitati 28.11.02 12:04 Tsiteeri


RX-7 on Eestis küll olen isegi sõitnud sellega, Kahjuks polnud ta vankel mootoriga üks ajuhiiglane pani sinna 2,8liitrise fordi mootori.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.9% - SQL: 52.1%]