Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mure B3 laepolstriga (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1466)
handbrake
huviline



Registreerunud 07.01.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.05 14:39 Tsiteeri
Mure B3 laepolstriga



mure siis järgmine,et laepolster lahti tulnud ja lainetab-ise arvan et autokeemia selle põhjustajaks.aga kus või kes selle ilusti tagasi paneks trt ja kas on kellelgil ka sellist probleemi esinenud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 13.03.05 15:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: handbrake
mure siis järgmine,et laepolster lahti tulnud ja lainetab-ise arvan et autokeemia selle põhjustajaks.aga kus või kes selle ilusti tagasi paneks trt ja kas on kellelgil ka sellist probleemi esinenud?


mul on see ka lahti ja lainetab mul rikkus keemiline pesu selle ära. ja ma kül proovisin seda liimida mingi x liimiga aersoolis oli aga kinni ta ei jäänud... hetkel tõmmatud lihtsalt sirgeks esimese ja tagumise liistu taga kinni.
Lahendus uus lagi on ainus hea lahendus ja seekod juba palstmassist:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lepsu
huviline



Registreerunud 21.08.04
Asukoht: Tartu kant
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 19.03.05 08:53 Tsiteeri


tagumise liistu taha tõmba pingule... ja se rie pane millegiga selle papi külge kinni mina panin algul klambripüstoliga ja pärast vel liimi ka vahele... liist peale ja ongi jälle hea;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.4% - SQL: 69.6%]