Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A6 allroad 2.5 TDI 132kW (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2114)
undrits
huviline



Registreerunud 15.07.12
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.14 14:52 Tsiteeri
Audi A6 allroad 2.5 TDI 132kW



Tere rahvas. Hetkel siis olukord selline, et soovin osta omale auto. Hetkel on selline silmapiiril http://www.auto24.ee/used/1741581
Kuna ise väga autodest ei tea siis loodan siit abi leida ennem ostmist! No tead ise kah, et parem uurida kui kahetseda!
Sooviks siis teada mis vigu seal üleüldse esineda võib ja mida ma peaksin kindlasti kontrollima ennem ostu jne.
Kui kellegil on midagi paremat pakkuda siis andku sellest kah teada. Hind max 4k , et oleks uuem kui 2000a. Automaat käigukast, sest olen väga laisk ja ei viitsi linnas koguaeg käike lahmata. Minekut peaks vähemalt niipalju olema, et ei tekiks probleeme mõõdasõidul. Kindlasti soovin nahksisu ja diisel mootorit, sest seda saan odavamalt kui tanklas pakutakse!

Ette tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ehanurm
huviline



Registreerunud 22.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2.0 85kw '92 & E39

postitati 01.07.14 15:18 Tsiteeri


SIIN natuke juttu ka Allroad-ist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undrits
huviline



Registreerunud 15.07.12
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.14 16:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ehanurm
SIIN natuke juttu ka Allroad-ist.

Lugesin jah. Päris hirmus tundub! Kuradi kena auto ja sellised tüüpvead. Kahju lausa


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ehanurm
huviline



Registreerunud 22.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2.0 85kw '92 & E39

postitati 01.07.14 17:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: undrits
Lugesin jah. Päris hirmus tundub! Kuradi kena auto ja sellised tüüpvead. Kahju lausa


Endalegi on siit kõrvalt lugedes jäänud selle C5 kere Allroadi kohta suhteliselt halb eelaimdus. Kindlasti on paksu rahakotti vaja (kui vaadata autot hinnaga alla 5-6K). Tüüpvigu ikka leidub ja maru kallid jupid on sellel, muidu on ilus ja äge auto :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undrits
huviline



Registreerunud 15.07.12
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.14 18:58 Tsiteeri


Nagu ma aru sain, et BAU lõpuga mootoritel enam seda nuki probleemi pole? leidsin veel http://www.auto24.ee/used/1396785 Aga tundub jube väike auto olevat.
Ja kuidas ma kohapeal üldse kindlaks teen, et on tegu just BAU mootoriga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 01.07.14 19:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: undrits
Nagu ma aru sain, et BAU lõpuga mootoritel enam seda nuki probleemi pole? leidsin veel http://www.auto24.ee/used/1396785 Aga tundub jube väike auto olevat.
Ja kuidas ma kohapeal üldse kindlaks teen, et on tegu just BAU mootoriga?


Kui autol küljes sildistik, kus andmed kirjas, siis seal ka mootori kood olemas. Pagasiruumis, varurattakausi kütuseluugi poolsel küljel üldjuhul.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattrodiisel
klubiliige



Registreerunud 04.07.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B7 TDI Quattro

postitati 01.07.14 19:43 Tsiteeri


Kapotiall ka see must kleepekas, kus mootori kood kirjas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 37.8% - SQL: 62.2%]