Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe salongi põhi (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1773)
eric72
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c4 2.5 TDI

postitati 25.04.14 20:54 Tsiteeri
Audi Coupe salongi põhi



Tervist!
Tekkis plaan teha oma audi salongi põhi korda. Ükskord kui sai juhi iste välja kisutud ja kate eest kooritud tuli päris nutune pilt. Tuleb välja et auto on ujunud pisut sealt katte alt, ehk siis see summutatud riie või kodin on täielikult kas puruks või läbi vettinud. Ise olen uuesti pannud silikooniga tagumised tuled kinni ja enam ei leki pagasniku. Eest sai niipalju tehtud et akna ülemine äär uuesti silikooniga kinni lastud, kuna enne olid augud sees ja katuseluugi äravoolu augud sai puhtaks puhutud surveõhuga. Rohkem ei oska mõeda kuskohast võiks veel sisse niriseda. Ukse tihendid sai ka üle vaadatud ja need on ilusti tihedalt vastu klaasi. Äkki keegi teab täpsemalt kuskohast Coupel võib sisse niriseda. Muidu plaan oleks siis kiskuda kõik asjad välja, istmed ja kate maha ja siis põhi lasta roostest puhtaks. Aga asi on jäänud sinna maale et kus kohast saada seda õiget materjali sinna põhja peale. Tean et siin samas klubis tegi keegi samamoodi Coupe põhja korda. Kui keegi oskab soovitada seda materjali ja kas peaks sinna põhja keevitama midagi peale ka, kui puhtaks tehtud ole see pind.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10308312_740411015979448_3732607595479107632_n.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 29.04.14 18:14 Tsiteeri


Kui sul auku pole sisse roostetanud siis pole midagi mõtet keevitada.
Vildi materjali saad noortehnikust või audiocity'st. Isiklikult ma vilti ei paneks, vaid lahendaks selle asja poroloniga ja võibolla paneks peale ühe kihi vilti.

Kundepool on kaks kohta kust vesi suure tõenäosusega sisse võib tulla:

*salongi kopsiku(uuematel peaks olema seal salongifilter) vahelt, kui pole korralikult klambriga kinni või on tihend mis seal vahel käib oma elu ära elanud. Aru saad sellest, et käega ventiga kopsiku tagant katsudes, kas vilt on märg - kui siis tuleb uus tihend muretseda või aretada(soovitavalt mitte silikooniga) ja klamber korralikud kinnitada.

*ukse kahe kinnituse vahelt(a piilar) kontrollida vee äravoolu toru paiknemist, kas on sisse lükatud või on ta väljas.

Juhi poolt:

*kapoti avamist trossi ümber on kummist tihend ja enamus kordades sealt vesi ka sisse tuleb. Tihendi ümber puhtaks teha ja kui väljas kuiv ilm siis kere hermeetikuga tõmmata ümber selle tihendi korralik ring. Pinnad peavad täiesti puhtad olema ja silikoni mitte kasutada(äädika baasil ja see pole auto kerele hea) pealegi see ei talu välistingimusi auto küljes nii nagu spetsiaalne auto hermeetik.

*kaitsmekarbi tihend.

*sama mis kunde pool, vaadata ukse kinnituste keskelt vee äravoolu toru paiknemist.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.04.14 08:59 Tsiteeri


Porolooni miinuseks vöiks lugeda vajumist, ehk raskuse all väsib ja hiljem jääb kattematerjal lonti.
Vilt on selles osas mõistlikum valik, kuna jääb konkreetsem aluspind ja vilt peaks olema ka soodsam soetada (kindel loomulikult pole).


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eric72
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c4 2.5 TDI

postitati 05.05.14 19:45 Tsiteeri


Kui palju võib seda materjali kuluda sinna kokku umbes? Kui teha terve põhi üle.
Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Kui sul auku pole sisse roostetanud siis pole midagi mõtet keevitada.
Vildi materjali saad noortehnikust või audiocity'st. Isiklikult ma vilti ei paneks, vaid lahendaks selle asja poroloniga ja võibolla paneks peale ühe kihi vilti.

Kundepool on kaks kohta kust vesi suure tõenäosusega sisse võib tulla:

*salongi kopsiku(uuematel peaks olema seal salongifilter) vahelt, kui pole korralikult klambriga kinni või on tihend mis seal vahel käib oma elu ära elanud. Aru saad sellest, et käega ventiga kopsiku tagant katsudes, kas vilt on märg - kui siis tuleb uus tihend muretseda või aretada(soovitavalt mitte silikooniga) ja klamber korralikud kinnitada.

*ukse kahe kinnituse vahelt(a piilar) kontrollida vee äravoolu toru paiknemist, kas on sisse lükatud või on ta väljas.

Juhi poolt:

*kapoti avamist trossi ümber on kummist tihend ja enamus kordades sealt vesi ka sisse tuleb. Tihendi ümber puhtaks teha ja kui väljas kuiv ilm siis kere hermeetikuga tõmmata ümber selle tihendi korralik ring. Pinnad peavad täiesti puhtad olema ja silikoni mitte kasutada(äädika baasil ja see pole auto kerele hea) pealegi see ei talu välistingimusi auto küljes nii nagu spetsiaalne auto hermeetik.

*kaitsmekarbi tihend.

*sama mis kunde pool, vaadata ukse kinnituste keskelt vee äravoolu toru paiknemist.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 05.05.14 20:34 Tsiteeri


No vahtplasti paneks mina 2 kihti ja vilti paneks 1 kihi. Muidu jääb vaip liiga lodevaks. Lihtsa arvutuse teel palju mingit materjali pakis on ja palju pinda autol on - on samuti tehtav, et täpset kogust saada. Ma ostsin kunagi endale 3 pakki vahtplasti ja 8m vilti aga ma tegin uksed vahtpalstiga ja tagumised koopad jne.

Keskkonsooli ümber ja tulemüürist mis hakkab pedaalide tagant ma väga ära ei lõikaks.
Seda on raske pärast paika saada õige paksusega ja siis ei istu midagi korralikult kokku jne.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eric72
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c4 2.5 TDI

postitati 05.05.14 20:41 Tsiteeri


Suured tänud. Eks ükskord tuleks see suur töö ette võtta, et kõik välja kiskuda ja otsida need lekke kohad. Kas lihtsam on leida neid lekke kohti siis kui kõik on välja kraabitud autost? Kuna nii palju kui oled vaadanud siis pole aru saanud. Sai vaadatud kaitsmekarbi ümbrus üle, see tundus ilusti olevat kere vastas. Aga peeglite juurest ei oska nagu vaadata sellise pilguga et kas tuleb läbi või ei. Möödunud päeval kui vihma sadas oli näha et mati peal oli pisike vee loik mis asus enamjaolt kapoti trossi juures.
Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
No vahtplasti paneks mina 2 kihti ja vilti paneks 1 kihi. Muidu jääb vaip liiga lodevaks. Lihtsa arvutuse teel palju mingit materjali pakis on ja palju pinda autol on - on samuti tehtav, et täpset kogust saada. Ma ostsin kunagi endale 3 pakki vahtplasti ja 8m vilti aga ma tegin uksed vahtpalstiga ja tagumised koopad jne.

Keskkonsooli ümber ja tulemüürist mis hakkab pedaalide tagant ma väga ära ei lõikaks.
Seda on raske pärast paika saada õige paksusega ja siis ei istu midagi korralikult kokku jne.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 05.05.14 20:58 Tsiteeri


Peeglite juurest tuleb nagunii vett, isegi tutikal peeglil ja see salongi sisse küll ei tule. Ma olen enam kui kindel, et probleem on kapoti trossi ümber oleva kummist tihendiga, milles raudselt mingi väike auk sees vms.
Muidugi hea varjant on teha terve auto salong puhtaks ja siis korralikult autot pesta, küll ta siis välja tuleb.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eric72
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c4 2.5 TDI

postitati 05.05.14 21:06 Tsiteeri


Suured tänud sulle! Nüüd sai kohe peajagu targemaks.
Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Peeglite juurest tuleb nagunii vett, isegi tutikal peeglil ja see salongi sisse küll ei tule. Ma olen enam kui kindel, et probleem on kapoti trossi ümber oleva kummist tihendiga, milles raudselt mingi väike auk sees vms.
Muidugi hea varjant on teha terve auto salong puhtaks ja siis korralikult autot pesta, küll ta siis välja tuleb.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.5% - SQL: 60.5%]