Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2.5TDI (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2569)
joosept6
huviline



Registreerunud 18.04.14
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.14 11:23 Tsiteeri
Audi A6 2.5TDI



Oleks soov osta antud isendit: http://www.auto24.ee/used/1702855 aga niipalju kui ma lugenud olen, siis kõik teevad 2.5TDI mootoriga audisid maha, sest pidev parandus pidavat kalliks minema. Müüjalt uurisin , et autol tuleb mootoririhm ja aku ära vahetada. Kui kalliks mootoririhma vahetus umbkaudselt läheb ja kas tuleb ilmselt veel mingi väljaminek?

Suur tänu kui keegi oleks nõus natukene nõu andma :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 18.04.14 11:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: joosept6
Oleks soov osta antud isendit: http://www.auto24.ee/used/1702855 aga niipalju kui ma lugenud olen, siis kõik teevad 2.5TDI mootoriga audisid maha, sest pidev parandus pidavat kalliks minema. Müüjalt uurisin , et autol tuleb mootoririhm ja aku ära vahetada. Kui kalliks mootoririhma vahetus umbkaudselt läheb ja kas tuleb ilmselt veel mingi väljaminek?

Suur tänu kui keegi oleks nõus natukene nõu andma :)


Aku suurusjärk 100€ (100Ah, soovitavalt mingi normaalse tootja oma, Bosch/Varta vms). Rihmavahetus on igal rihmaga mootoril kõige kallim töö üldiselt, selle auto korral jupid arvesta umbes 300€. Kindlasti soovitatav ka veepump ära vahetada. See maksab ka ca 60€. Lisaks veel väga mahukas töö. Sel autol peaks samamoodi nina puhtaks võetama, nagu teistelgi V6 mootoriga isenditel. Kindlasti vahetaks mina ära ka käigukasti õli ära, iial ei tea, kui kaua see seal sees on olnud juba. Muid asju on väga raske ette näha. Tee autole hästi korralik ostueelne kontroll ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
joosept6
huviline



Registreerunud 18.04.14
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.14 11:54 Tsiteeri


Tänud, kas oskate umbes öelda, palju teeninduses selline töö maksma või minna? Kas ma pean mingi 1000euriga enam-vähem arvestama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 18.04.14 12:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: joosept6
Tänud, kas oskate umbes öelda, palju teeninduses selline töö maksma või minna? Kas ma pean mingi 1000euriga enam-vähem arvestama?


No hea oleks kindlasti, kui igaks juhuks üks tonn varuks oleks. Ilmselt niipalju ei kulu, aga kindluse mõttes võiks valmis olla küll. Enda töökoha pealt võttes- 35€/tund, töömaht rihmavahetusel umbes 4h. Sinna otsa veel kastiõli vahetus, kokku võiks arvestada mingi 5-6 tunniga ehk. 100% kindlalt ei oska ka aega öelda- kes on Audisid varem teinud, saab kiiremini hakkama muidugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
joosept6
huviline



Registreerunud 18.04.14
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.14 12:04 Tsiteeri


Suured tänud abi eest! Ilmselt ei tasu see isend seda raha ära...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 18.04.14 13:25 Tsiteeri


Pakkuda rihmakomplekt+veepump 300 euri ja vahetamine 20 euri tund. See nina lahtivõtmine on selleasja juures kõigelihtsam, ei saa aru, mis kõik sellest nina kiskumisest räägivad. See on ettenähtud tööde tegemiseks ja mõeldud, et käib lihtsalt eest ära.
http://i840.photobucket.com/albums/zz323/adamss24/DSCF3815.jpg hea mugav teha kui igast jama ees ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
joosept6
huviline



Registreerunud 18.04.14
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.14 13:36 Tsiteeri


Ma arvan, et ma lähen mai lõpus Eesti ja uurin seda autot lähemalt. Kui lähebki ostuks, siis ma võtan ühendust selle rihmakomplekti ja töö suhtes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 18.04.14 17:18 Tsiteeri


Tore oleks oma teemasse ka elukoha panna ja endal see kõik läbi elatud kuigi natuke uuem auto.Minul kulus 1000 raha esimesele remondile,tehtud töödest (koos rihma vahetusega)nimekiri minu teemas.Selle mudeliga on hea sõita aga antud isend natuke kallis esiveolise kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 18.04.14 18:16 Tsiteeri


Mai lõpuks, arvad, et on alles veel? Siin Virumaal liiguvad sellised masinad slaavlastel nagu soojad saiad käest-kätte...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 21.04.14 13:16 Tsiteeri


Läinud ta ongi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.6% - SQL: 71.4%]