Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Näidikuteploki eemaldamine. (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 1995)
joffe
klubiliige



Registreerunud 04.04.14
Asukoht: Valga 56623817
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.14 09:24 Tsiteeri
Näidikuteploki eemaldamine.



Selline mure, et hommikust saati otsin foorumist, kuid tulutult. Vaja oleks eemaldada/eemale tõmmata näidikuteplokk, et ära vahetada parempoolne suunatule signaallambi pirn. Kas selleks on vaja spets. tööriistu või peab üldse pädeva autoelektriku juurde minema? Mina sain ploki ca 1cm jagu enda poole, rohkem mitte üks tonks! Millestki kinni pole võtta, midagi tugevat/kõverat ei julge ka ääre taha panna. Täitsa häda kohe! Saaks ehk keegi lahti seletada tegevuse järjestuse, jättes välja autoelektriku külastamise!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 17.04.14 09:30 Tsiteeri


Autoks C5 A6? Kui nii siis vaata seda video: Instrument cluster removal - Audi A4 S4 A6.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
joffe
klubiliige



Registreerunud 04.04.14
Asukoht: Valga 56623817
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.14 12:17 Tsiteeri


Nojah, vaadata oli küll kena! Nagu ma aru sain, võttis ta julgelt sellest nupust ja tõmbas- mina nupust ei julgenud, ennegi taolise asja juures nupp pihku jäänud ja kas enam tagasi saab või ei?! Aga rooli katet mul küll vaja polnud eemaldada. Ja üldse polnud midagi silmanähtavat, mis oleks takistanud. Eks proovime veel kord.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 17.04.14 12:44 Tsiteeri


Roolivõlli katet pole jah vaja eemaldada, aga see ülemine pisike osa tuleb eemaldada, et pääseks ligi kahele kruvile (olen seal näinud nii torx-e kui tavalist ristpead). Pärast nende eemaldamist peab see välja tulema ja kui ei tule, siis proovi tagant käega kaasa aidata (ma ei tea, kas C5-l saar armatuuri otsast katte ära võtta ja sealt käsi sisse mahub või mitte, B5-l saab), kui sealt ei pääse ligi, siis võid eemaldada rooli alt selle suure plastiku ja siis sealt käe üles sirutada ja tagant kaasa aidata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 17.04.14 13:50 Tsiteeri


Võta need 2 nuppu pihku ja vaikselt hakka üles-alla kõigutama. Pole nad nii õrnakesed midagi ja pigem ürita alumist otsa väljapoole saada. Ülemist proovides jääb ta lihtsalt üsna kiiresti kinni sinna ja pead otsast alustama.
Roolikatte pead KINDLASTI ära võtma. Seal taga on kaks 10st polti ja ilma neid eemaldamata ei tule ta kuhugi.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
joffe
klubiliige



Registreerunud 04.04.14
Asukoht: Valga 56623817
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.14 15:23 Tsiteeri


Piisas siiski meelitamisest/liigutamisest! Nüüd on käes, aga andke nõu, kuidas see plokk pooleks käib- kas peab need fiksaatorid eemale painutama ja siis peaks laiali minema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 17.04.14 15:36 Tsiteeri


Taga on 2 kruvi ka, ära enne midagi painutama hakka. Need lahti ja siis tuleb üsna lihtsalt kaheks.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
joffe
klubiliige



Registreerunud 04.04.14
Asukoht: Valga 56623817
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.14 15:56 Tsiteeri


Tuleb välja, et kõik see oli tühi töö ja vaeva nägemine! Oleks võinud arvata, et kui pole ette nähtud pirni vahetada, siis tehakse nii, et igaüks sinna sisse ronida ei saaks.:(Pole seal ühtki pirni, on ainult pisike LED, mis loomulikult külasepa poolt vahetamisele ei kuulu. Ega muud, kui lapin homme kõik kokku tagasi ja pöördun mõne spetsialisti poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 17.04.14 16:09 Tsiteeri


Oled kindel, et LED üldse läbi on? Ma eriti ei tahaks uskuda. Äkki kusagil pistikus halb ühendus või mõni juhe katki. Kusjuures ma pärast viimast oma postitust jäin mõtlema, et C5 peaks LEDidega olema see blokk ja ainult kaugtule märgulamp vist on hõõgpirniga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 17.04.14 16:34 Tsiteeri


Vähemalt oskad nüüd kiiresti legoks asja võtta, et vajalik osa ainult elektrikuni toimetada.
Tagasi pannes ära neid 2 polti liiga kõvasti kinni keera, kõrvad on kerged purunema.
Muidugi esimest korda kuulen üldse, et selline vidin oma töölepingu on lõpetanud C5-l.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
joffe
klubiliige



Registreerunud 04.04.14
Asukoht: Valga 56623817
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.14 07:46 Tsiteeri


Nüüd näidikuplokk tagasi omal kohal ja endiselt ei vilgu plokis parema suunatule signaaltuli. Kas on mingi võimalus teha selle vea põhjus kindlaks? Noh, kompuutriga või mul suva, kuidas? On kellelgi sellist kala üldse olnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 19.04.14 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: joffe
Nüüd näidikuplokk tagasi omal kohal ja endiselt ei vilgu plokis parema suunatule signaaltuli. Kas on mingi võimalus teha selle vea põhjus kindlaks? Noh, kompuutriga või mul suva, kuidas? On kellelgi sellist kala üldse olnud?


Arvutiga tõenäoliselt mitte, kui just "instrument cluster output testiga" ta neid suundasid ei vilguta (B5 ei vilguta igatahes, kuigi samasugune plokk). Järgmine variant oleks otsida kellaploki PIN-OUT ja siis vaadata kas kellaploki pistikusse selle suunatule märguande klemmile üldse pinge jõuab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.5% - SQL: 58.5%]