Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Q7 istmed kolisevad (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2173)
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 18.03.14 20:56 Tsiteeri
Q7 istmed kolisevad



Tere.

Just nii ongi, et seitsmekohalisel autol keskmine istmerida koliseb kui keegi seal peal ei istu. Õudsalt käib närvidele! Neid istmeid annab igate pidi liigutada ja kokku lappida, ju sellepärast ongi midagi ära kulunud. On äkki kellelgi kogemusi, mida võiks ette võtta. Revalist sain juba teada, et ühe istme siinikomplekt ca 400 euri. 2 tk vaja. Vb saab koduste vaheditega midagi ära remontida/pingutada.

Tänud kaasamõtlejatele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.03.14 23:13 Tsiteeri


Mul küll kasutada veidi teine auto aga samuti probleem, et 7 istmest 2 viimast kolisevad. Esindus esialgu probleemist aru ei saanud ja kõlas vaid "esimest korda kuuleme sellisest probleemist". Hiljem , kui sõidule viisin vanalinna :D nende jutt muutus. Probleemiks siinis väike liikumine/loks. Normaalne ja jutt lõppeski. Kas selle vastu midagi teha ei saa-kõlas vastuseks EI.
Siinis istme lukustus "asi" liigub. Metall istme küljel logiseb siinis. Ei oska paremini seletada. Mul õnneks viimane rida ja enamusaega all ning siis ei kolise aga kui üleval siis häirib küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 12.11.14 23:01 Tsiteeri


Kas keegi teab euroopa romulaid, kus kohast võiks q7-le juppe leida. Lugu selles, et eestis on kõik q7-me sisud müüdud. Vaja läheb mul keskmise istmerea siine, millede peal istmed edasi-tagasi liiguvad. Pidi tüüpviga olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 13.11.14 07:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sospert
Kas keegi teab euroopa romulaid, kus kohast võiks q7-le juppe leida. Lugu selles, et eestis on kõik q7-me sisud müüdud. Vaja läheb mul keskmise istmerea siine, millede peal istmed edasi-tagasi liiguvad. Pidi tüüpviga olema.


Küsi nende käest: http://varuosaturg.ee/

Ma olen läbi nende saanud igast huvitavaid varuosi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.0% - SQL: 75.0%]