Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A8 ostusoov (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 3645)
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 29.01.14 17:10 Tsiteeri
Audi A8 ostusoov



Tere, kõik klubilised ja muidu kaasmaalased, kes Te siin Audiklubis ringi tuterdate.


Mul sõbrapoiss, tahab omale A8t uuesti soetada, seega kas keegi oskab midagi selle auto kohta rääkida??


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1645471


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 29.01.14 18:06 Tsiteeri


Telekahinnaga tasub alati lux masin osta, ainult pärast tuleb seda üleval ka pidada.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 29.01.14 18:16 Tsiteeri


Mõned aastad tagasi otsiti lumiseks perioodiks võimalikult odavaid võimekama mootoriga nelikveolisi autosid ja siis kadusid audi 80, 90 jms-sed millel turbokas või 2,8 peal, tundub, et varsti kaovad a8-d ka sel moel pildilt kuna nii odavalt saab juba selliseid rallikaid millega terve talvise hooaja paarutad ära ja siis lükkad emexisse või lammeripoistele ja saad veel kopika raha tagasi. 1400 euri eest (kui plekkveljed alla toppida) on sealt rallitavat materjali küll ja veel.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 30.01.14 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Telekahinnaga tasub alati lux masin osta, ainult pärast tuleb seda üleval ka pidada.


Ülalpidamiskuludega oleme mõlemad kursis....Sõbral on sama mootoriga a8, millel kast pilbasteks läks...aga poisile nii meeldib...

Aga nüüd ka arvamusi konkreetsest isendist? Loomulikult 1500 eest " uut maybach-i" ei saa...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.14 11:41 Tsiteeri


Ise rohkem eelistaks 4,2 mootorit. Kuigi neil on kütusekulu praktiliselt sama aga mineku vahe on selgesti tunda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 31.01.14 13:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karly
... mineku vahe on selgesti tunda.

Unustasid mainida, et mineku vahet on tunda kahetonniste mölakate puhul nendest kiirustest ülespoole, mis pole enam banaanivabariigi teedel legaalne. Vääne on mootoritel peaaegu sama, nii et kohapealt minnes peab ikka väga treenitud tagument olema, et mootorivahest kapoti all aru saada. :D
Kütusekulu üle vaidlemine on põhimõtteliselt pointless. Väga vähesed "võrdlused" tuginevad identsetele sõidustiilidele, identsetes situatsioonides ja masinate tehnilist seisukord samuti arvestades. Lisaks arvutatuna paagitäiest paagitäieni sõites, mitte lolli näoga kelladeplokilt numbrite lugemise oskust demonstreerides. Olen kasutanud mõlemat varianti ja see 169kw oli täielik öko 220kw kõrval. Reaalne vahe oli tegelikult iseenda sõidustiilis, mitte kõiges muus. 4.2 oli lihtsalt enda oma, mis sai pähe igast otsast ja 3.7 polnud enda oma ja liiklesin viisakalt :P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Germo
huviline



Registreerunud 22.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 31.01.14 19:39 Tsiteeri


See auto oli hiljuti ka Osta.ee-s oksjonil. Osta.ee link


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 25.08.15 22:07 Tsiteeri
Audi V8



Tere, pole väga pikka aega Audi foorumit külastanud, läks isegi meelest, et mul siin kasutaja on :D


Olen juba üle aasta tegelenud BMW ridades http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=223603

Siin siis minu igapäeva auto, mis on siiski projektiks osutunud, kuid üldse ei taha ma mitte Bmw-st rääkida.

Vaid soov ammune unistus teoks teha, soetada pühapäeva autoks AudiV8, kuid kuna müügiportaalides neid vähe, siis mõtlesin, et äkki keegi siinsest rahvast teab, kedagi, kes teab kedagi, kellel vedeleb kuskil Audi v8-kast ja mootor peaksid ikka töötama, ja kere peaks ka olema-et tasuks üldse teine projekt ligi võtta :)

Ühendust saab postkastis, või Fb-s

Stelvio Kurm

Tehke pakkumisi :)

Tervitades :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 26.08.15 04:11 Tsiteeri


Kui suure summa oled nõus loovutama ?


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.08.15 06:55 Tsiteeri


2x projekt on üsna kurnav nii vaimselt kui rahakotile. Tihti võib juhtuda et kumbki ei ole sõidakorras ka veel. Osta parem midagi sõitmiseks ja putita BMW-d kuni see on ideaalses sõidukorras ja siis vaata V8.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 26.08.15 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kui suure summa oled nõus loovutama ?


Umbes- 1000-1500 :) Kuid mida odavam, seda parem

Prillikivi ei otsi, tahan ikka rohkem ise ehitada-see pakub suuremat sõidunaudingut :)


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 26.08.15 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Peetrus
2x projekt on üsna kurnav nii vaimselt kui rahakotile. Tihti võib juhtuda et kumbki ei ole sõidakorras ka veel. Osta parem midagi sõitmiseks ja putita BMW-d kuni see on ideaalses sõidukorras ja siis vaata V8.


Jah, olen 2x auto pidamiskuludega kursis-ja olen isegi kõige hullema "tšenaariumi" läbi teinud, ehk siis 2x autot ja mõlemad katki....kuid polnud hullu, sai jõudumööda mõlemad korda tehtud.
Ja kuna Bmw varsti valmis kasutamiseks, igapäeva autona-siis tahakski kõrvale V8-t, mis on siiski pigem linnapildis haruldlus. Igapäevaselt kindlasti V8ga sõita ei jaksa..


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 26.08.15 20:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kui suure summa oled nõus loovutama ?


Umbes- 1000-1500 :) Kuid mida odavam, seda parem



Kas juba jagatakse/tahetakse jõulukinke?


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 26.08.15 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kui suure summa oled nõus loovutama ?


Umbes- 1000-1500 :) Kuid mida odavam, seda parem



Kas juba jagatakse/tahetakse jõulukinke?


Jõulukinki ei otsi, aga ka selliste hindadega v8-id leidub, mis pole prillikivid-ja vajavad nokitsemast.

Üks V8 on müügis 1k-ja minuarvates on seal piisavalt toorikut, millest midagi teha-kui seda vahepeal ära ei osteta, ja alles püsib, siis kindel vaatama minek :) Omanikuga ka vesteldud sel teemal :)


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 27.08.15 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kui suure summa oled nõus loovutama ?


Umbes- 1000-1500 :) Kuid mida odavam, seda parem

Prillikivi ei otsi, tahan ikka rohkem ise ehitada-see pakub suuremat sõidunaudingut :)

Minu auto puhul oleks see siis esimiste pidurite ja hammasrihma vahetuse hind :)
Terve auto eest võiks ikka rohkem pakkuda , kui originaal piduriketaste hind .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 27.08.15 09:30 Tsiteeri


See, mida sa mõtled 1000 juuroga müügis olevat, on vististi suht käest lastud isend. Ja seda hinda, mis küsitakse, väärt pole. Korralik V8 maksab ka Eestis alates 3000 €-st. Paraku neid keegi selle hinnaga ei osta, veel vähem jõuab ülal pidada nagu arsi. Võib julgelt öelda, et V8 puhul pole mõtet projektiautoks endale teha, kui pole suvalistele juhtumistele, aga ka värvimisele igal ajal ja peale igat väljaminekut veel 1k € varuks. Enamikel pole ja sellepärast need raipeks sõidetaksegi. Tihti nii hullusti, et lähevad väntvõllid pooleks, kapotialused põlema, rääkimata üldisest hooldusest.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 27.08.15 19:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
See, mida sa mõtled 1000 juuroga müügis olevat, on vististi suht käest lastud isend. Ja seda hinda, mis küsitakse, väärt pole. Korralik V8 maksab ka Eestis alates 3000 €-st. Paraku neid keegi selle hinnaga ei osta, veel vähem jõuab ülal pidada nagu arsi. Võib julgelt öelda, et V8 puhul pole mõtet projektiautoks endale teha, kui pole suvalistele juhtumistele, aga ka värvimisele igal ajal ja peale igat väljaminekut veel 1k € varuks. Enamikel pole ja sellepärast need raipeks sõidetaksegi. Tihti nii hullusti, et lähevad väntvõllid pooleks, kapotialused põlema, rääkimata üldisest hooldusest.


Aitäh nõuande eest, seljuhul peab veel vaatama :)

Aga samas ega üle 1k-1.5k korraga maksta vist ei jaksa, mulle on see järk-järgult tegemine "jõukohasem"

Vanakooli V8 on alati sümpatiseerinud-ja ilmselt ega selle 1k eest ei saagi väga suuri nõudmisi olla-iseenesest kast, ja mootor toimib...muu on kõik tehtav-ja see aut. kast lendaks sealt vahelt minema.....

Kivitare-võid ka mulle detailsema info posti saata, kui viitsid :)

Tänud :)


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 27.08.15 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Kui suure summa oled nõus loovutama ?


Umbes- 1000-1500 :) Kuid mida odavam, seda parem

Prillikivi ei otsi, tahan ikka rohkem ise ehitada-see pakub suuremat sõidunaudingut :)

Minu auto puhul oleks see siis esimiste pidurite ja hammasrihma vahetuse hind :)
Terve auto eest võiks ikka rohkem pakkuda , kui originaal piduriketaste hind .


Ilmselt ma siiski nii rikas ei ole jah :D


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 27.08.15 20:19 Tsiteeri


Kribasin veidi privasse ka, aga ütlen ka siin, et jubinate saadavus (või noh, õigemini nende hind) paneb asja paika, miks enamik V8-d eos raipeks lähevad. :(

Kui tahad 1- 1500 € eest V8, siis arvesta, et rihmavahetus ootab sind kohe ees, ma peast ei tea, arsi ehk kindlasti teab, aga ca 500-700 juuri? Pidurid - lihtsaim viis ca 350-400 € on esipidurid asendada HP2 piduritega. Kui see V8, mida vaatad on 15" veljega, siis pead ostma kohe 16", sest väiksem enam alla ei mahu. Seega noh, umbes 150-300 euri velgede peale, plus rehvid. Orikad on vist 600 € lett ja tellimise peale. Ja juba oledki märkamatult auto hinna lisaks maksnud. Lihtne? Just nimelt - ei ole. Kui selle kuni 1500 juuri isendi ostad, siis pead olema suuteline kasvõi igapäevaselt sinna kütust ostma. Kuni raha kogud (eeldusel, et kütuserahast üle jääb), saad silma peal hoida kuulutustel ja siis hakata juppe koguma. Aga.

Siinsamas foorumis on Zandri V8 müügis, mida ka soovitasin. Valmis kepitamiseks ning sõitmiseks. Seega 1500 +1500 või kohe ca 3000. :)

Õnneks pole ja päris otsa need ka maailmast ei saa, seega kui kohe summat välja käia pole, siis tasub koguda ja küll ükskord õige isendi otsa koperdad. Minu 200 ootas mind pea pool aastat, enne kui sobiv hind tuli ja mul raha kokku sai. :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 27.08.15 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kribasin veidi privasse ka, aga ütlen ka siin, et jubinate saadavus (või noh, õigemini nende hind) paneb asja paika, miks enamik V8-d eos raipeks lähevad. :(

Kui tahad 1- 1500 € eest V8, siis arvesta, et rihmavahetus ootab sind kohe ees, ma peast ei tea, arsi ehk kindlasti teab, aga ca 500-700 juuri? Pidurid - lihtsaim viis ca 350-400 € on esipidurid asendada HP2 piduritega. Kui see V8, mida vaatad on 15" veljega, siis pead ostma kohe 16", sest väiksem enam alla ei mahu. Seega noh, umbes 150-300 euri velgede peale, plus rehvid. Orikad on vist 600 € lett ja tellimise peale. Ja juba oledki märkamatult auto hinna lisaks maksnud. Lihtne? Just nimelt - ei ole. Kui selle kuni 1500 juuri isendi ostad, siis pead olema suuteline kasvõi igapäevaselt sinna kütust ostma. Kuni raha kogud (eeldusel, et kütuserahast üle jääb), saad silma peal hoida kuulutustel ja siis hakata juppe koguma. Aga.

Siinsamas foorumis on Zandri V8 müügis, mida ka soovitasin. Valmis kepitamiseks ning sõitmiseks. Seega 1500 +1500 või kohe ca 3000. :)

Õnneks pole ja päris otsa need ka maailmast ei saa, seega kui kohe summat välja käia pole, siis tasub koguda ja küll ükskord õige isendi otsa koperdad. Minu 200 ootas mind pea pool aastat, enne kui sobiv hind tuli ja mul raha kokku sai. :)



Tänud info eest, ega ma koheselt midagi ostma ei torma..


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 26.09.15 14:00 Tsiteeri
Audi V8-leitud



No nii, kirjutaks ka siia veidi, nagu eespool kirjas - otsisin siis Audi V8 projektikat, peale kuulutuse tegemist läks vaid 2x päeva - Ja leitud ta oligi.
Oli üks laupäevane hommik, ise olin tööl, kui telefon helises - pakuti siis V8t 3.6 aut. kasti otsas, kere korralik (teostatud ülevärv jms 2.5a. tagasi) - töötab, sõidab. Ainus viga, mis otseselt sõitmist takistab, on see, et Üv puudu ja ratas alt ära tulnud. Tegi veidi murelikuks, kuid kui pilte nägin, tundus, et täitsa teostatav kõik.

Ja auto asus enda elukohast kõigest paarisaja meetri kaugusel. Läksin siis vaatama ja otsus oli kindel - sinna ma seda ei jäta. Loomulikult tahab selle hinna eest ka tegemist saada, kuid ei midagi hullu, kõik teostatav. Sai veel ka sõbraga (Foorumis kasutaja rkrimm) vaatamas käidud, midagi katastroofilist ei ole.
Ostsin auto järelmaksu peale, seega vabandan, et siia kirjutan, kuid teemat autost veel veidi vara teostada.

Algul näitasin ka vanematele, kuid nemad seda heaks ei kiitnud, kuna nende arvates polnud uuesti 2x projekti, olemasolu mõistlik, siis tegin ikka nii nagu ise soovisin. Lõpuks seis selline, et isa teab, et selle ostsin, ema mitte. :D

Autost siis nii palju, et 96a. on Eestis registreeritud, 2004 a. ostis mu isa selle. :D Oli tumesinine. Ja on ka isa ajal sellel kast vahetatud. Nüüd jätkame uue hooga. :)
Kellegi poolt värvitud mustaks. All ka 18 veljed. Isale meeldis see kombinatsioon rohkem. :) Ütles, et "Too juba koju!" :)

Seega võib, otsingud lõppenuks kuulutada. :)


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.5% - SQL: 52.5%]