Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Vanade mudelite plastosade 3D-printimine või plastvalu, nt Typ85 stangevõre (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 9516)
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 04.12.13 22:37 Tsiteeri


Sellise suurusega jupi (stange või -võre) tegemiseks on vaja päris suure pinnaga 3d printerit (kallist). Need kõige odavamad ehk 1500 eurised seadmed teevad ca 10x10x10cm ehk 10cm3 suurusi 3d-kujutisi/juppe.
Iseenesest sellise võre tegemine pole 3d-printerile mitte mingi probleem ning esimeses avariis puruneb ta niikuinii. Peale paigaldamist või "tuulega" küll sellega midagi ei juhtu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 05.12.13 08:25 Tsiteeri


Kunagi, kui ma noor olin, sai uuritud tule "kulmu" plastvormi hinda. Siis oli see 50 000.- eeku. Pärast toode ise oleks maksnud u. 10-20 eeku.
Moraal see, et valmis tükile peab olema kõva nõudlus, et plastvormiga jamada. Ma väga ei usu, et selle numbri suurusjärk drastiliselt muutunud oleks, sest muidu oleks keegi kõnealusest detailist selle vormi juba teinud. Ja paljudest teistestki suuremate turgudega riikides.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xpr
huviline



Registreerunud 10.10.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: e46 330d

postitati 05.12.13 08:51 Tsiteeri


Minu teada ei olegi Eestis sellist printerit, mis suudaks nii suure asja välja printida. Sellised suured detailid prinditakse osade kaupa välja ja liimitakse kokku.
Gup-Tuning pakkus siin mingi aeg vormide tegemist ja detailide kloonimist vms, nemad ei saa selle tegemisega hakkama? Kui kellegil muidugi on foorumis seda vormi tegemise jaoks anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.13 11:01 Tsiteeri


Poisid-poisid, keegi ei taha stanget printida, vaid stange servas oleva võre ühte nurka, mis on ca 5x8x20cm mõõtudega. Lugege teemat ikka, mitte ärge improviseerige.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vke
huviline



Registreerunud 12.12.13
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.13 13:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
Hei,

Mul Kuubikul kadus ära stangevõre see osa, mis katab veoaasa. Olen otsinud, aga ei leia kuskilt. Üks inimene soovitas, et lase 3D-printida omale, mis tundub tegelikult igati viis idee. Ainus probleem on, et ma ei tea 3D-printimisest mitte midagi - kes seda teeb, kus, mis materjalist jne. Oskaks keegi selles teemas midagi kaasa rääkida?

Tervitades,
Joel


Tere

Saatsin teile e-maili.

Lugupidamisega,
Vahur Kuldvee
Project 3D OÜ
Juhatuse liige
E-mail: mr.vauca@gmail.com


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.13 14:59 Tsiteeri


pilt1
pilt2
pilt3
pilt4


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maaarjo89
huviline



Registreerunud 13.12.13
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.13 00:08 Tsiteeri
Saan aidata (:



Avame uuest nädalast just 3D printeri ja selle teenuste poe , Tallinnas.
Kellegil mingeid juppe vaja on siis võite meili kirjutada või helistada. Kõike saab printida põhimõtteliselt

ja seda stange nurga juppi saab edukalt printida, hinda täpselt ei oska õelda aga ni 40-50 euri kanti jääb

maaarjo@hotmail.com
55598937


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
proto_taavi
huviline



Registreerunud 21.02.14
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.14 08:54 Tsiteeri
Erinevad 3D teemad Tallinnas



Tere,

Ise viimased 4a 3D printeritele tarkvara arendanud ja erinevaid printereid ehitanud.

Kui kellegil huvi peaks olema siis helistage või tulge külla ja uurige : )

Taavi,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 28.12.15 07:51 Tsiteeri


Kuidas vahepealse aja jooksul selles valdkonnas olukord muutunud on? Kas, kes, kus ja mis hindadega pakub 3D printimist? Igasuguseid plastikuid, embleeme jms. on kohati juba väga keeruline Audi nn. penskaritele leida ja iseenesest oleks ju printimine hea alternatiiv ebay jpt. kohtade kirvehindadele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
intsu879
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.02.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 D2 4,2 250kw

postitati 28.12.15 23:44 Tsiteeri


Minul oli aasta tagasi üks väike kõks,kui üks mersu sõitis tagant sisse.Kuna autol ühe tuuning firma stanged küljes,siis probleem oli saada seda osa sealt.Täpsemalt tagumise stange diffuusor.Sai siis otsitud internetiavarustes ja jõudsin sellise firmani nagu Fibre Wolf Oü.Mehed tegid minu katkisest osast vormi ja mina sain täiesti uue ja vigadeta klaasplastist koopia oma diffuusorist .Leidsin isegi hinna 240.-ilma värvita aega läks kaks kolm nädalat.Vana osa jäi ka veel alles.Hind on nagu on,saksast tellides oleks see mitmeid kordi kallimaks läinud ja pluss saatmis aeg ning kulud.Igaljuhul julgen neid soovitada kindlalt,väga hea toote kvaliteet ja kliendiga suhtlus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.9% - SQL: 66.1%]