Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kust leida mõistliku hinnaga A6'le (C6,2008) kojamehed (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 8530)
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 27.11.13 22:36 Tsiteeri


Njaah. Kui 40eur tundub 1.5a investeeringuks palju, siis oled ilmselgelt vale auto omale valinud. Reaalselt on a6(c6) ülalpidamine analoogmudelitest (bmw 5**;e klass) oluliselt odavam. Kojamehed maksavad sama hinda. Küll aga on vag grupp juba päris ammu hinnatundlikule kliendile mõeldes toonud turule vw polo/golfi. Ehk peaksid neile mõtlema?


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 28.11.13 05:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Njaah. Kui 40eur tundub 1.5a investeeringuks palju, siis oled ilmselgelt vale auto omale valinud. Reaalselt on a6(c6) ülalpidamine analoogmudelitest (bmw 5**;e klass) oluliselt odavam. Kojamehed maksavad sama hinda. Küll aga on vag grupp juba päris ammu hinnatundlikule kliendile mõeldes toonud turule vw polo/golfi. Ehk peaksid neile mõtlema?

Ei ole mul ükski boschi kojamees 1.5 a vastu pidanud. :) Järgmine kord ostan forssist, eks näha ole, kui palju need paremad. Ise olen 2a jooksul vist 4 paari ostnud...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 28.11.13 16:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Mina olen vältinud pigieemaldusvahendi sattumist kojamehele - tundub, et see keemia keerab kojamehe kummi tuksi.
Kas Valeol on valikus C6-le ja B6/B7-le sobivate kinnitustega kojamehi? Ise olen väsinud taga ajamast ja lihtsam on korra paari aasta tagant Revalist või Forss-ist läbi astuda.


Jah, Valeol on neile kõigile kojamehed olemas. B6 jaoks on raamiga Valeo VM211, aga saab panna B7 kojamehe varred ja sinna siis B7 raamita kojamehed. Täiskomplekt (8E1998401) maksab h2.ee lehel 70 eurot.
B7 jaoks on Valeo 900-22-5B, originaalid (4B1955425C) peaks ka olema Valeo tehtud. C6 kojamahed (4F1955425E) on SWF 119259.

Pigieemaldusvahendiga olen klaasi puhastanud enne auto pesemist ja kojamehed selleks ajaks üles tõstnud. Päris tihti on nii olnud, et vaatan, et kojamehed ei pühi enam korralikult, tuleb uued osta, aga teen siis klaasi ja kojameeste kummi puhtaks ja ohh imet, 5 aastat vanad kojamehed töötavad jälle nagu uued. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 28.11.13 20:33 Tsiteeri


Forss müüs ka mingit odavamat Saksa brändi (Alca) koos C6 adapteriga, pakun et hinnaklass oli ca 25 euri paar, aga kvaliteedi kohta ei oska öelda midagi, võtsin ise originaalid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 28.11.13 23:39 Tsiteeri


1. Laske esiklaas korralikult ära vahatada enne talvekülmade tulekut see vähendab märkimisväärselt igasugu jama klaasile "ladestumist" ja ka jää tuleb paremini maha. Oleks pidanud selle tegelikult juba enne suuremate vihmade tulekut tegema.
2. Soojendage natuke autot ja andke pigem kätele natuke valu, et klaas enne kojameeste tööle panekut oleks võimalikult jäävaba. Pole vaja kohe kojamehi vehkima panna ja imet oodata :(.
3. Arvestades kojameeste eluiga vähemalt 1.a., kas tõesti 50 euri on palju? Tellid mingist "karu p*rsest" ebay kaudu, ootad kuu aega ja saad 20 euri odamalt... oeh mehed, mis toimub!

PS! Ma ei oota enda postile vastust :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RainerAK
huviline



Registreerunud 20.04.13
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 Quattro, A4 1.8T Quattro

postitati 29.11.13 06:55 Tsiteeri


Ebayst või mujalt internetist tellimine on igati mõistlik. Poleks ju parem mööda varuosapoode joosta ja 50 euroga osta sama asi, mis Ebayst tellides 30 euroga ukse taha tuuakse. Või veel halvem variant, maksta varuosapoes ikkagi 30 eurot, aga saada mingi no-name rämps.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 29.11.13 09:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Mina olen vältinud pigieemaldusvahendi sattumist kojamehele - tundub, et see keemia keerab kojamehe kummi tuksi.
Kas Valeol on valikus C6-le ja B6/B7-le sobivate kinnitustega kojamehi? Ise olen väsinud taga ajamast ja lihtsam on korra paari aasta tagant Revalist või Forss-ist läbi astuda.


Jah, Valeol on neile kõigile kojamehed olemas. B6 jaoks on raamiga Valeo VM211, aga saab panna B7 kojamehe varred ja sinna siis B7 raamita kojamehed. Täiskomplekt (8E1998401) maksab h2.ee lehel 70 eurot.
B7 jaoks on Valeo 900-22-5B, originaalid (4B1955425C) peaks ka olema Valeo tehtud. C6 kojamahed (4F1955425E) on SWF 119259.

Pigieemaldusvahendiga olen klaasi puhastanud enne auto pesemist ja kojamehed selleks ajaks üles tõstnud. Päris tihti on nii olnud, et vaatan, et kojamehed ei pühi enam korralikult, tuleb uued osta, aga teen siis klaasi ja kojameeste kummi puhtaks ja ohh imet, 5 aastat vanad kojamehed töötavad jälle nagu uued. :)


Üldiselt on jah nii, et kui kojamehed ära vahetad ja vanu omavahel võrdled uutega, ei märka silmaga suurt erinevust. Puhastamine näiteks fairiga aitab suurepäraselt, või korralik pesulapasu. Igasugu aknamöglasid ei soovitaks omadest kogemustest. NB! Pesulas pange alati kojamehed "service on" asendisse. Esiteks puhastab pesuga kojameeste harju paremini ja teiseks ei lõhu mehaanikat. :)


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 29.11.13 09:35 Tsiteeri


Ma olen lausa sooja seebivette likku jätnud, et sinna kummi sisse paakunud keemia kõik välja liguneks. Ennem ja pärast kummi katsudes on selgelt vahet tunda.

Kui kojamehed tavaasendis on kapoti serva taga, siis kuidas see mehaanikat lõhub? Tegelikult ei soovitaks niiöelda harjapesulas üldse käia - ajab auto värvi tuhmiks. Tänapäeval on küll juba uut tüüpi "harjad", mis iseenesest on nagu hunnik lappe, kuid kui puhtad need lapid ise on, et auto värvi ei kahjusta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 29.11.13 17:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Originaali pakkumine


Täpsustuseks juurde veel niipalju, et Audi originaal klaasipuhasti harja kummid on valatud kokku kolmest erinevast kummist, st. igal osal on sobilik elastsus ja pehmus või kõvadus. Lisaks Aeroharjadel on kaheosaline vedruterasraam, mis tagab täpse klaasile surve vastavalt konkreetse mudeli klaasi paindele. Neid lahendusi ei paku ükski järelturu hari, sest Järelturule tootjal pole luba kasutada Audi arendatud tehnoloogiaid (kehtib kõigi originaalosade kohta)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reims86
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.13
Asukoht: Pärnu / Norra (Hitra)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 171kw 3,0TDI Quattro / Audi A4 110kw 2,5TDI / Opel Corsa E 2015a

postitati 03.03.14 18:50 Tsiteeri


Omadest kogemustest, et võib ka uurida klaasivahetus firmadest neid odavamaid või siis keskpäraseid luudasi, enda liikuril klaasi vahetusega sain ka uued luuad niisama, marki ei mäleta, kuid oran˛i värvi oli pakend ja pühkimisega rahul ca pool aastat olnud. Hinnaklassilt ei olnud just kõige kallimad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.4% - SQL: 65.6%]