Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Hoiatus: Audi a4 b7 vale informatsioon. (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 6363)
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 22.11.13 23:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
See mis ühele on saan, võib teisele jällegi hea olla. See teema ei vii kuhugi. Tuleb ainult hunnik vaidlusi. 9k eest saab tutika Dacia, seega valikut on.


See mis ühele on valetamine, võib teisele jällegi elunorm olla. Tõesti mõtetu vaidlus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 23.11.13 00:21 Tsiteeri


Mõne jaoks täiesti OffTopic ehk, kuid siiski:

Ma ostsin ka saani ja tegin sellest auto. Mis hiljem välja tuli, oli see, et see lausa Audi :) Oh seda piiritut õnne, et Opel ei olnud, aga nii läks :)

Irooniat võiks veelgi loopida, kuid ka mina olen päästnud ühe hea Audi hooletu omaniku käest - mis siis, et monoveoline, aga oli seda vaeva väärt - ilus, aus ja mõnus on - 1.8T AVJ, B6 Avant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 23.11.13 07:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oTarmoo
Viimane asi mida "uue" auto ostu puhul teha tahaks oleks seda rohkem remontima hakkata kui enda vana autot. Lõpuks ostan ma ikkagi auto endale ,et elu kergem oleks mitte hullem ;)


Kui vaatad platsil müüdavat Saksast (Sakslane ei osta diislit seismiseks) tulnud diislit, siis just seda sa tõenäoliselt tegema hakkadki.
Uuemad autod on keerulisemad kui vanemad ja piisavalt suure läbisõidu juures hakkavad ka need parajalt lagunema. Loe või siin samas foorumis 3.0tdi teemad läbi ja saad mingi pildi ette hoolduskuludest. Ürita leida kindla hooldusajalooga auto, siis on lootust, et see auto sul päris kätte ära ei lagune.

Ning seda on küll optimistlik arvata, et sellise platsi B7 diisliga elu murevabam on, kui eelneva 10 aastat vanema autoga:P Ka see B7 on nüüdseks piisavalt vana.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 23.11.13 10:44 Tsiteeri


Totaalselt OT ja üleüldine jutt, aga see ei sõltu platsist üldse, pigem isikutest, kes endale müügimehel pähe lasevad kõrge kaarega k*sta. Ma olen mölalõugadel kõigil viimasel ajal vait käskinud jääda ja mitte häirida kui ma masinat üle vaatan. Õnneks on minu soovist ka kenasti aru saadud. Raidsaares ka ise pidevalt käidud ja tean ka ühte omanikku, aga siiani olen sealt minema tulnud, mitte masinat treilerile ajama hakanud - pigem on mure mitte selles, et miskit totaalselt viga oleks vaid kõigil on midagi väga vajalikku komplektsusest minu jaoks puudu olnud, mille puudumist üritatavad siis vaesed müügimehed sirgeks rääkida :). Kohati on müüjatel raske aru saada ja ajavad oma peale käimisega lausa närvi, et MA EI LÄHE HINNAKOMPROMISSILE kui mulle vajalik funktsioon/lisa on autolt puudu sõltumata selle ideaalsest seisukorrast.

PS! Ma olen hetkeks juba ~3,5 aastat vägagi konkreetseid masinaid otsinud, vahepeal ühe kompromissigi soetanud, aga siiani sõidan rahus olemasolevatega ringi, kuna Eesti on ikka üks kuradi paras mülgas küll, kust kasutatud autot osta :(.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RainerAK
huviline



Registreerunud 20.04.13
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.8 Quattro, A4 1.8T Quattro

postitati 23.11.13 14:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oTarmoo
Raha on kogutud ja selleks ka vaeva nähtud. Viimane asi mida "uue" auto ostu puhul teha tahaks oleks seda rohkem remontima hakkata kui enda vana autot. Lõpuks ostan ma ikkagi auto endale ,et elu kergem oleks mitte hullem ;)


Kui korralikku autot tahad, siis too ise Saksamaalt. Eesti kasutatud autode turg on nagu prügimägi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.11.13 15:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RainerAK
Tsitaat:
Algselt postitas: oTarmoo
Raha on kogutud ja selleks ka vaeva nähtud. Viimane asi mida "uue" auto ostu puhul teha tahaks oleks seda rohkem remontima hakkata kui enda vana autot. Lõpuks ostan ma ikkagi auto endale ,et elu kergem oleks mitte hullem ;)


Kui korralikku autot tahad, siis too ise Saksamaalt. Eesti kasutatud autode turg on nagu prügimägi.

Klubilistel ju küll korralikke masinaid, vähemalt jutu järgi, kas need siis viiakse ka saksa müüki, kui autovahetus aeg käes?:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.13 16:29 Tsiteeri


Minu aust on antud masina suurimad miinused ainult halvasti teostatud keretööd ja see, et tihendid on silikooniga üle lastud.

EGR on asi, millega pead ühel hetkel uuemat diislit omades nagunii tegelema, tühi aku ja kinni pidurid on platsiauto tüüpvead, kuna enamasti pikalt seisnud ja nende parandus pole midagi kontimurdvat. Suureks plussiks on uued pihustid, mis säästab Sinu rahakotti 1000€ suurusest kulutusest.

Ideaalset kasutatud autot lihtsalt ei leia, midagi peab kõigil tegema. Selle jaoks ongi ostueelne kontroll, mille alusel saab ka auto hinna vastavaks rääkida ja mõnikord võid käia 3-4 autoga seal enne kui sobiva leiad, sellepärast ei pea tulema müüjat sõimama. Mina olen leppinud ostjana ja müüjana tavaliselt sellise asja kokku, et kui kontrolli minek, siis kui leitakse midagi suurt, mida pole mainitud, siis maksab müüja, kui ei leita ja on ainult sellised pisivead, siis maksab ostja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 23.11.13 18:24 Tsiteeri


Vaadates seda teemat, siis kohati on päris lõbus, kohati kurb.

Alustaks ehk teemaalgataja esimesest postist.

Need vead, nagu mina aru saan, on suurimad, millest rääkida.
Ainus reaalne probleem on EGR, kuid see on kuluosa.
Juhul, kui Audi esindus selgitas välja asjaolu, et tiivad roostetavad, siis luba palun küsida, kas Sinu puhul on tegemist pimeda inimesega?
Värvimata/avariis mitteosalenud sõidukeid on Eestis arvatavalt ca 25%.(Isiklik pakkumine, ei pretendeeri tõele)
Erakordselt suureks veaks loeksin mina muidugi seda, et aku on tühi olnud. Kaaluksin ka tarbijakaitseameti poole pöördumist, et müüjat veidi selle eest kotitaks.

Kuulutuses pole sõnagi sellest, et tegemist oleks uueväärse ning avariivaba autoga. Seega väita, et keegi on valetanud ja vassinud ning loonud eelnevalt vale pildi müüdavast autost on ilmselgelt väär.
Küsitav on ehk S-Line plus lisainfona, kuid tavaline otsing googles annab vastuse, mis, kus ja kuidas peab olema.

Siin kõlas mingi hetk soovitus, et foorumis on palju nö. korralikke autosid müügis.
Lubage kahelda. Ei midagi isiklikku, aga vigu leiab 50% autodest.

Oli ka soovitus: Mine ja osta Saksast. Milleks? Osta Eestist. Siin on võimalus autot kontrollida. Enamus türklasi seda ei võimalda. Lisainfoks, et niiehknaa tuleb enamus autosid ühest ja samast kohast nii Saksa automüüjale kui ka Raidsaarele ja ka nt. minule. Mõni rohkem, teine vähem roigas.


Aga igaljuhul edu autoostmisel!



EDIT: Eelpooltoodu on minu isiklik arvamus. Ei pretendeeri absoluutsele tõele ning kaklema ega ka verbaalsesse lahingusse sellepärast ei asu.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
macdiversant
huviline



Registreerunud 10.12.03
Asukoht: Tartu - Peedu - Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: A5Q

postitati 23.11.13 18:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: actike
tuntud Raidsaare :D Juba see teeb asja kahtlaseks.


See ei ole nüüd ka mingi väide. Ise olen Raidsaarest täiesti "lampi" ostnud perele kaks autot ja mõlemad on olnud täiesti aus diil.
Seega lihtsalt mingit templit külge lüüa on täiesti alusetu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
teijo
huviline



Registreerunud 11.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.13 21:51 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/used/1632690
Äkki keegi Tartust selle autoga ka kursis?
Piltide pealt tundub korralik aga reaalsuses.
Plaan nv vaatama minna aga äkki keegi teab. Asun ise Pärnus, pikk maa ikkagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.13 14:28 Tsiteeri


Tagaratas tundub küll väga imelikult eespool olevat, samuti kõrvalistuja poolne esitiib oleks nagu teist tooni (vaataksin kohapeal neid asju lähemalt). Mina ei usu et nii hea kombo ilma puudusteta nii odav oleks. Komisjonimüük tähendab et kaupa ei saa tagastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
teijo
huviline



Registreerunud 11.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.13 15:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Peetrus
Tagaratas tundub küll väga imelikult eespool olevat, samuti kõrvalistuja poolne esitiib oleks nagu teist tooni (vaataksin kohapeal neid asju lähemalt). Mina ei usu et nii hea kombo ilma puudusteta nii odav oleks. Komisjonimüük tähendab et kaupa ei saa tagastada.


kui nii vaadata siis jah. Enamus platside autosi on komisjonimüügis kuna neile nii parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 14.12.13 00:19 Tsiteeri


Mina ka absoluutselt ei mõista seltsimehi kes otsivad turu odavamaid masinaid ning seejärel pisivigade kallal ilguvad. Just sihukeste tüüpide pärast ongi turg ära solgitud ja vigu varjatakse, normaalne inimene saab ju aru, et 5 aastat vana masin ei ole uus.

Minumeelest sihukesel masinal on vahetatud pihustid juba iseenesest üsna suureks plussiks.
Mis jääb küll inimestel puudu, et nad aru ei saa, et kasutatud asjad ongi kasutatud?:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 48.3% - SQL: 51.7%]