Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 Facelift 1.9 TDI 81kW (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 2474)
lumehang123
huviline



Registreerunud 30.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,6 74kw

postitati 30.10.13 21:38 Tsiteeri
Audi A4 Facelift 1.9 TDI 81kW



Tere,

Jäi silma siis selline audi: http://www.auto24.ee/used/1540161
Ehk on keegi käinud seda autot vaatamas ning oskab öelda midagi selle auto kohta. Asun autost kaugel ning pole võimalust minna vaatama niimoodi "juhuse" peale, et äkki joppab.

Aitäh! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 30.10.13 21:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lumehang123
Tere,

Jäi silma siis selline audi: http://www.auto24.ee/used/1540161
Ehk on keegi käinud seda autot vaatamas ning oskab öelda midagi selle auto kohta. Asun autost kaugel ning pole võimalust minna vaatama niimoodi "juhuse" peale, et äkki joppab.

Aitäh! :)



Xenonid on isepaigaldatud, rool on nahkroolist väga kaugel, tagaklaasi puhasti- kuskohas?
Aga kui kogu lisainfo vastab tõele, siis on küll maasikas pakkumine. Hind on normaalne iseenesest, hea lollikindel mootor ka. Ilmselt pead ikkagi minema vaatama, oma silm on kuningas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 30.10.13 21:46 Tsiteeri


Tegelt isend 85kw ja Pärnus suht tihti hoitakse kopse puhtana.http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=129682


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 30.10.13 21:48 Tsiteeri


Kui neid pilte vaadata siis peaks see 85 kw mootor olema.

Jõuti juba ette :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lumehang123
huviline



Registreerunud 30.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,6 74kw

postitati 31.10.13 14:36 Tsiteeri


Tekib küsimus ainult, et kui ta just on selle auto ostnud, siis miks seda kohe maha müüa ? :D
Läheksin vaatama küll, aga asun Pärnust 200 km eemal. Mõtlesingi, et äkki keegi on juba kohal käinud. Päris ühe auto pärast Pärnusse ka sõitma ei taha hakata, kui just kindlalt ära ei osta. Audit vaatangi seepärast, et maanteel tundub see auto väga hea ning maanteesõitu hakkangi tegema põhiliselt. Teljevahe on üsna suur, see tagab parema juhitavuse. Golf on muidugi sama mootoriga tsipa ökonoomsem, aga ta on liiga väike ning maanteel on rool väga kerge, mis mulle üldse ei meeldi, olen ühega sõitnud. Samas audil on maanteel rool raske, aga kohapeal jällegi kerge. Ainuke probleem ongi see üks hea audi üles leida, millel oleks võimalikult vähe vigu ning mis oleks avariivaba :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.13 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lumehang123
Tekib küsimus ainult, et kui ta just on selle auto ostnud, siis miks seda kohe maha müüa ? :D
Läheksin vaatama küll, aga asun Pärnust 200 km eemal. Mõtlesingi, et äkki keegi on juba kohal käinud. Päris ühe auto pärast Pärnusse ka sõitma ei taha hakata, kui just kindlalt ära ei osta. Audit vaatangi seepärast, et maanteel tundub see auto väga hea ning maanteesõitu hakkangi tegema põhiliselt. Teljevahe on üsna suur, see tagab parema juhitavuse. Golf on muidugi sama mootoriga tsipa ökonoomsem, aga ta on liiga väike ning maanteel on rool väga kerge, mis mulle üldse ei meeldi, olen ühega sõitnud. Samas audil on maanteel rool raske, aga kohapeal jällegi kerge. Ainuke probleem ongi see üks hea audi üles leida, millel oleks võimalikult vähe vigu ning mis oleks avariivaba :D


Oled üldse müüjaga ühendust võtnud?
Ja ega autosid alati sellepärast maha müüda,et midagi viga on.
Ma ei saa hästi aru,sa tahad üle 10 a vanust autot,mis peaks justkui uus olema ja seda kõike 2000 euro eest?
Mis siis kui on avarii teinud,kui on(eeldusel) korralikult korda tehtud siis vahet pole ju?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lumehang123
huviline



Registreerunud 30.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,6 74kw

postitati 31.10.13 15:10 Tsiteeri


Ma ei loodagi saada uut autot, ma tahtsin öelda seda, et see auto ei tohiks olla hooratud, mida ma otsin. Et hooldused oleks õigeaegselt ja korralikult tehtud jne. Ning avariiline auto on igatepidi jama, osad võib küll ära vahetada, aga kere on ikka nõrgenenud, isegi kui see on taastatud. Kui ma autot ostma lähen, siis ma olen juba arvestanud, et auto hinnale lisandub veel julgelt lähimate kuudega 1000 € remondi, rehvide peale, aga kui eelmine omanik pole viitsinud autot hooldada, siis võib kuluda rohkemgi. Antud auto jättis mulle hea esmamulje, ainult hind on selle aasta kohta natuke liiga hea, sellepärast teiste arvamust küsisingi. Nagu eelnevalt ütlesin, siis ise koheselt vaatama minna ei saa autot, aga nüüd, nähes eraldi teemat sellest autost omaniku poolt, on mu kindlustunne kasvanud ning kaalun autot ise vaatama minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 31.10.13 16:26 Tsiteeri


No selle asemel, et siin uriseda nõuandjate peale ja loota, et keegi annab sulle nõu, mille peale kindlalt autot ostma minna, oleks pidanud ammu ohverdama selle kütuseraha ja autot oma silmaga üle vaatama minema. Mina hoiaksin sellest mootorist näiteks eemale, PD-pihustitega mootor, tänan ei, uuesti ei tahaks. Aga maitsed on erinevad.
Igatahes, sa ei saa oodata, et saad foorumi põhjal auto osta- ise pead käima vaatamas, katsumas, testimas ja selle raames pead olema valmis ka väheke ohverdama. Võta müüjaga ühendust, uuri, küsi hoolduste-asjade kohta, küsi ka VIN kood, mida siis netis topi vajalikesse kohtadesse, et leida jälgi ajaloost. Kasvõi LKF aitab Eestis registreeritud avariide puhul jne. Kui Saksast on toodud ja seal esinduses hooldatud, saad mingi ajaloo ka esindusest kätte jne. Work it, man. :D

PS. See hind pole ka midagi uskumatult head- mitte just parim mootor, vähe varustust ja 12a vana. Täiesti normaalne hind. Quattro puhul oleks see hea hind, monomähkuri puhul mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lumehang123
huviline



Registreerunud 30.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,6 74kw

postitati 31.10.13 16:32 Tsiteeri


Okei, eks siis tuleb kunagi aeg leida ja käia vaatamas :D . Aga mis nende PD-pihustitega on, miks nad sulle ei meeldinud? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 31.10.13 18:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lumehang123
Okei, eks siis tuleb kunagi aeg leida ja käia vaatamas :D . Aga mis nende PD-pihustitega on, miks nad sulle ei meeldinud? :D

Tõstamaa vanasõna ütleb kellele ema aga kellele tütar,pole nendel pihustitel viga midagi,vana lollikindel mootor see 1,9 aga kütust tahab head.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 31.10.13 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lumehang123
Okei, eks siis tuleb kunagi aeg leida ja käia vaatamas :D . Aga mis nende PD-pihustitega on, miks nad sulle ei meeldinud? :D



Sest mina pidin oma Passatil neid 4-st 2 tk ära vahetama. Ilmselt küll eelmise omaniku koonerdamise tagajärg, aga siiski. Esiteks on nad kallid, kui tuksi lähevad (ja millalgi nad lähevad niiehknaa), teiseks vajavad nad spets õli, täpselt mida tehas ette näeb (kasutasin küll Castrol Edge 5w30, mis täidab nõuded, aga siiski) ja kolmandaks peab õlivahetust piinliku täpsusega tegema, intervalli silmas pidama. Lisaks ka kütusekvaliteedi suhtes on nad väga tundlikud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 31.10.13 18:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: lumehang123
Okei, eks siis tuleb kunagi aeg leida ja käia vaatamas :D . Aga mis nende PD-pihustitega on, miks nad sulle ei meeldinud? :D



Sest mina pidin oma Passatil neid 4-st 2 tk ära vahetama. Ilmselt küll eelmise omaniku koonerdamise tagajärg, aga siiski. Esiteks on nad kallid, kui tuksi lähevad (ja millalgi nad lähevad niiehknaa), teiseks vajavad nad spets õli, täpselt mida tehas ette näeb (kasutasin küll Castrol Edge 5w30, mis täidab nõuded, aga siiski) ja kolmandaks peab õlivahetust piinliku täpsusega tegema, intervalli silmas pidama. Lisaks ka kütusekvaliteedi suhtes on nad väga tundlikud.

Arvestades seda kuipalju neid mootoreid ringi sõidab ütleks ma, et tegu on ikka vägahea mootoriga. Spets õli 507.00 saab igast autopoest ja sellega võib 30000 sõita või 505.01 millega 15000. Samas neid pihusteid vedeleb igas lammutuses. Ma ei näe siin nagu mingit probleemi. Ostes tuleb jälgida, et saaks hea auto ja kindla ajalooga. Vale õli kasutades kulub nukkvõll ümmarguseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.10.13 18:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: lumehang123
Okei, eks siis tuleb kunagi aeg leida ja käia vaatamas :D . Aga mis nende PD-pihustitega on, miks nad sulle ei meeldinud? :D



Sest mina pidin oma Passatil neid 4-st 2 tk ära vahetama. Ilmselt küll eelmise omaniku koonerdamise tagajärg, aga siiski. Esiteks on nad kallid, kui tuksi lähevad (ja millalgi nad lähevad niiehknaa), teiseks vajavad nad spets õli, täpselt mida tehas ette näeb (kasutasin küll Castrol Edge 5w30, mis täidab nõuded, aga siiski) ja kolmandaks peab õlivahetust piinliku täpsusega tegema, intervalli silmas pidama. Lisaks ka kütusekvaliteedi suhtes on nad väga tundlikud.

Kas sa teed nalja või? Sina pead mingil tundmatu hooldusega masinal vahetama kaks pihustit ja kohe sit* mootor? Tule maa peale tagasi.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 31.10.13 18:48 Tsiteeri


Ei ole neid pihusteid vaja karta nii hullult midagi. Papsil 2001 aasta Passat 74kw, pm sama mootor mis sellel A4-l, ta sõitnud selle masinaga 9 aastat ja kuskil 400 000km ostes oli masina läbisõit 100 000km. Selle poole miljoni kilomeetri jooksul ei ole pihustitega rohkem probleeme olnud, kui vaid korra on vaja olnud klemme painutada, mis vibratsiooniga ära kulunud olid. Pigem jälgida, mis seisus hooratas on.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kunnark
huviline



Registreerunud 26.09.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E39

postitati 31.10.13 18:48 Tsiteeri


Tuttav sõidab sama passatiga nagu herr jokeril oli, 5a 300 tuhat kilomeetrit, pole vahetatud ühtegi pihustit ega pole ka nendega ühtegi probleemi olnud, isa sõidab b6 passatiga 1.9tdi 100tuhat km 270 kellal (ilmselt ennem keritud). Pole mõtet rääkida et need 1.9tdi PD-d ei kesta, neid on liikluses metsikult, müügi hinnad on neil kõrged ja mitte ilma asjata. Loll jutt et 1.9tdi PD ei kesta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 31.10.13 20:45 Tsiteeri


Pole kuskil ma öelnud, et sitt mootor on. Ärge kujutage asju ette. Lihtsalt ütlesin, et mina isiklikult rohkem ei soovi. Igaühel oma maitse ja arvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 31.10.13 20:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: lumehang123
Okei, eks siis tuleb kunagi aeg leida ja käia vaatamas :D . Aga mis nende PD-pihustitega on, miks nad sulle ei meeldinud? :D



Sest mina pidin oma Passatil neid 4-st 2 tk ära vahetama. Ilmselt küll eelmise omaniku koonerdamise tagajärg, aga siiski. Esiteks on nad kallid, kui tuksi lähevad (ja millalgi nad lähevad niiehknaa), teiseks vajavad nad spets õli, täpselt mida tehas ette näeb (kasutasin küll Castrol Edge 5w30, mis täidab nõuded, aga siiski) ja kolmandaks peab õlivahetust piinliku täpsusega tegema, intervalli silmas pidama. Lisaks ka kütusekvaliteedi suhtes on nad väga tundlikud.


Ehk siiski eelmine omanik ei olnud kooner, vaid see on asjade normaalne kulg ehk amortisatsioon? Või Te tõsimeeli usute, et pihustid jms jutud kestavad X mln kilomeetrit?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.4% - SQL: 56.6%]