Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi C4 ära vajunud laepolster (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1765)
martin333
huviline



Registreerunud 20.11.11
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8

postitati 01.09.13 09:20 Tsiteeri
Audi C4 ära vajunud laepolster



Tere!


Probleem on siis selles, et juhi pea kohal on see polstririie ära vajunud. Küsimus oleks selles kuidas seda viga kõige lihtsamalt
saaks ära parandada. Ajutiselt aitab ka käega ära silumine, kuid mingi aja pärast vajub tagasi.

Paar pilti ka olukorrast:


http://www.upload.ee/image/3554141/003.jpg


http://www.upload.ee/image/3554140/002.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 01.09.13 09:38 Tsiteeri


Ilmselt on keegi keemilist teinud, ning selle tagajärjel riie lahti tulnud. Mul sama lugu, kuid oluliselt väiksemal määral. Ootan ka huviga kuidas seda korda teha.
Üks idee oleks liimi süstlaga lae alla lasta, kuid kuidas seda nii ühtlaselt saada sinna, seda ma küll ei tea.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 01.09.13 10:03 Tsiteeri


Ise olen näinud, et kui kuskilt vajuma hakkab, siis võetakse juba tervenisti maha. Igasugune sodi vahelt ära ja liimipritsiga uus liim peale. Siis terves tükis tagasi. Muidu võib lokkima hakata ja kuna kasutusel erinevad liimid, siis käituvad ka temperatuuri muutudes erinevalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 01.09.13 10:57 Tsiteeri


Kunagi oli sama teema C4 S4 laega. Minu autol tegi keegi geenius kunagi lakke keemilise pesu.
Laepehmendus oli selline pudrune, sinna mingi liim ei hakanud.
Soetasin kellegilt korraliku uue laepolstri, tunnike niblimist ja nagu uus.
Enne kui hakkad liimi jms ostma, vaata äkki saad lammutusest korraliku polstri, vahetus on lihtne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martin333
huviline



Registreerunud 20.11.11
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8

postitati 01.09.13 11:41 Tsiteeri


Peab midagi välja jah mõtlema. Kuid ma ei tea, mis selle vajumise põhjustas, viimase kahe aasta jooksul pole mingit keemiapesu tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kalts123
huviline



Registreerunud 12.04.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4>Mondeo 1.8>Audi 80 2.6Q

postitati 01.09.13 14:10 Tsiteeri


Ise olen selle etapi läbi teind ja avandi puhul on asi lihtne. Võtad lae ära( tuleb pagasist välja täpselt) puhastad ära ning uus riie peale. Ise kasutasin tumedamat kõlarikasti materjali(noortehnik) ja liimi(sealtsamast) ning tulemus jäi väga ilus minumeelest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martin333
huviline



Registreerunud 20.11.11
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8

postitati 01.09.13 14:41 Tsiteeri


OK, õnneks tuli meelde, et laepolster ka kohe võtta, et sedaviisi siis olekski kõige õigem teha. Järgmine nädalavahetus peab asja kätte võrma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.0% - SQL: 64.0%]