Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Pakub huvi A4 S-line 2005- (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 2441)
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.13 12:56 Tsiteeri
Pakub huvi A4 S-line 2005-



Olen nüüd pikalt autosid vaadanud ja mõelnud, mis võiks olla järgmine.
Siiani olen saab 9-3 2005, Skoda superb 2008 ning Mazda 6 2008 omanik olnud ja üldjuhul rahule jäänud. Hirmsasti on meeldima hakanud Audi A4 S-LINE Avant pillid. Hinna klass võiks 10000.- juurde jääda.

Silma piiril hetkel 2 A4.
http://www.auto24.ee/used/1481976
Tegemis siis Itaaliast toodud isendiga. Samas see làbisõit on kahtlane. Sain ka vin koodi aga kas sellest on kasu, kui auto toodud mujalt? Siiani kõik autod eesti ajalooga olnud. Meeldivad just rohkem lisad jne. On kellegil see veel silma jäänud või oskab rääkida. Asub tartus. Ise Tallinnas.

Teine
http://www.auto24.ee/used/1476930
Teine isend nüüd lahjemate lisadega. Läbisõit usutavam. Mootor sama. Toodud saksamaalt. Asub jälleg Tartus.

Kolmas: isend mis mulle ka meeldiks aga läbisõit natuke hirmutav.
http://www.auto24.ee/used/1449227
Toodud jällegi saksamaalt. Asub tartus ja lisad on korralikud.

Küsimus siis teile. Kas kellegil on tartus olnud huvi nende kolme isendi vastu või oskab mulle midagi rääkida nende autode kohta. Plaanis augusti alguses isend soetada. Palun aidake. Olen uus audi kohapealt ja ei oska midagi karta :-)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.13 13:03 Tsiteeri


See punane on pildipeal küll väga ilus ja kindlasti pilkupüüdev auto.
Aga vii mõnda pädevasse kohta kontrolli ja siis sai kohe selge(tlnas näiteks autohooldusesse).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.13 13:15 Tsiteeri


Ka mulle meeldib punane aga naine ütleb jälle, et must ilusam :-)
Pean vist pigem ennast kokku võtma ja tartu sõitma...
Punase puhul häirib veel see, et puudub katuseluuk


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.13 15:25 Tsiteeri


Ma olen kuulnud et 2.0tdi automaatidel on hoorattad nõrgad. Ehk siis kahemassilised hoorattad. Nii mõndagi õnnetust siin näind kus on sõidu aeg laiali lennand ja isegi ühel sellisel isendil 3 korda hooratast vahetanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.13 15:33 Tsiteeri


See küll hea uudis pole :-(


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 28.07.13 15:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: actike
See küll hea uudis pole :-(


+ veel see et selle aasta (2005) 2.0dti mootoril on õlipumba ajam natuke hell teema.

2007 aasta omal see mure väiksem.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 28.07.13 15:40 Tsiteeri


Minujaoks on punane ja must mõlemad pointless värvid - Maitseasi.

2.0 Tdi poole tasub vaadata siis, kui ajalugu on 100% olemas. Kui Itaalia masinal esinduse sissekanded puuduvad, siis mina oma aega sellega ei raiskaks. Algusaastate (2005) 16V mootorid on enamus probleemsete plokikaante, pihustite, hoorataste ja õlipumpadega. Kui udumeetrid on õiged, siis võiks oletada, et probleemid on eelmiste omanike poolt lahendatud ja saaks rahulikult sõita.

Kolmas masin on 8V 2.0 TDI. Sõit isenesest väga suur pole, üle peaks vaatama kindlasti klapikambrikaane aluse s.h. õlitõukurid. 8V mootoril pole minuteada tasakaalustusvõlle ja töötab see pisut teistmoodi (mürarikkamalt) kui 16V PD mootor.

Algusaastate (2005) 16V mootorid olid reeglina ilma DPFita. Kui masinal on DPF, tuleks ka see pool (ASH mass jne.) üle vaadata.

Kindlasti enne ostu peaks minema mõnda pädevasse töökotta ostueelsesse kontrolli.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.13 16:18 Tsiteeri


Hetkel tundub suht hirmutav, mis probleemid tulla võivad. Ise väga auto spetsialist pole siis pean kindlasti minema ostueelsesse kontrolli. keegi oskab soovitada, kuhu minna Tartus?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 28.07.13 17:08 Tsiteeri


Vabatahtlikult küll kindla ajaloota 2.0tdi'd multitronic kastiga ei ostaks, kütusesääst ei tasu seda remondi ja närvikulu tõenäoliselt ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.13 17:35 Tsiteeri


Ùhesõnaga pole mõtet antud mootoriga isendit vaadata jah?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
gansta
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3.

postitati 28.07.13 18:02 Tsiteeri


No ärge nüüd meest ära hirmutage.
Pigem teheti öelda et otsi kindla ajalooga autot, tee korralik kontroll ja kui kõik klapib on Pro.


Kes ees, see mees.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.13 18:43 Tsiteeri


Kuna ise paras võhik autode alal siis kontrolli ma ta viiksin kindlasti. Kui nüüd antud kontroll kiidetakse heaks siis võin seda usaldada? Mõtlen, et viia siis kuskile ülevaatus punkti. Aga kardan tõesti kui nelja kohalised remondi arved peaksid ludinal tulema :s


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 28.07.13 18:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: actike
Ùhesõnaga pole mõtet antud mootoriga isendit vaadata jah?

Mootoril pole häda midagi. Kõik liikuv kulub mingi hetk. Lihtsalt pole mõtet osta pool milli sõitnud 2.0 Tdi-d, mis on kuskil lõuna Itaalias lisaks veel merevett saanud.

Lohutuseks ütlen, et sõidan ise kah 2.0 TDI-ga. Vahetatud on garantiikorras 120 tkm-i pealt Xenon plokid, pihustid 155 tkm-i pealt. Taga kojamehe mootor, vasakpoolne mootoripadi (190tkm), üks parkimisandur taga (170 tkm), piduriklotse, filtreid, õlisid, kojamehi - kukimuki ühesõnaga. Kallimatest töödest sai auto 120 tkm-i pealt uue hammasrihma ja muud ei midagi. Spidol praegu 200tkm-i ees ja tehasesillad veel all. Minujaoks on tegemist väga töökindla ja väikeste ülalpidamiskuludega riistapuuga.

Tartus võid ostueelse kontrolli teha täitsa Audi esinduses.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 28.07.13 18:58 Tsiteeri


Tavalist ülevaatuspunkti kindlasti ei soovita, heal juhul vaatavad ühe silmaga veermiku üle ja see on ka üldjuhul kõik. Vaja ikka natukene põhjalikumalt kontrollida ning ka juhtmed külge panna. Kontrollida tasuks just selle mudeli tüüpilisemaid vigasid, mida üldjuhul tavaline nurgatagune koht ei tea.

Vaadates elukohta siis Tallinnas aitab sind selles osas Forss.

edit: Ei pannud tähele, et huvi pakkuvad autod asuvad Tartus:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.13 19:57 Tsiteeri


Okei tänud teile igaljuhul. Hetkel panustan punasele A4-le. Eks pean tartu siis kihutama ja ostueelse kontrolli ette võtma.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Pontsik
huviline



Registreerunud 13.05.13
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.13 20:27 Tsiteeri


vw esinduses pakub ka vist audile ostueelset kontrolli?
Tauf auto peaks ka teostama kontrolli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 29.07.13 07:39 Tsiteeri


Ma tõin hiljuti reisilt möödaminnes SELLISE kaasa. Pole küll s-line, kuid see-eest ideaalses korras, k.a. läbisõit.
Kui huvi, siis kontakti leiad profiilist.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.07.13 09:00 Tsiteeri


Kahjuks otsin just automaati kuna naine pole manuaaliga sina peal :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.08.13 21:20 Tsiteeri


Noniii...

Sai siis täna see saatuslik otsus tehtud ja olen nüüdseks Audi A4 S-Line juhtimas. Valisin siis arutelust selle Teise variandi ehk Punase. Siiani rahul aga seimesed rehvid teevad palju müra ning kiirusel 120 üles tekib ka kerge vibratsioon. Tundub, et asi on rehvides. Sillad ei kolise ega kisu. Aga rehvi müra on küll suurel kiirusel kuulda ja kerge vibratsioon tekib ka... Muster on ka selline ebaühtlane :S


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.08.13 21:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: actike
Noniii...

Sai siis täna see saatuslik otsus tehtud ja olen nüüdseks Audi A4 S-Line juhtimas. Valisin siis arutelust selle Teise variandi ehk Punase. Siiani rahul aga seimesed rehvid teevad palju müra ning kiirusel 120 üles tekib ka kerge vibratsioon. Tundub, et asi on rehvides. Sillad ei kolise ega kisu. Aga rehvi müra on küll suurel kiirusel kuulda ja kerge vibratsioon tekib ka... Muster on ka selline ebaühtlane :S

Oli just kuu aega teiseks autoks mazda 6 ja kui sul sellega võrreldes tundub audi rehvimüra valju, siis on mingid eriti kräpid rehvid all või laagrid läbi või... ühesõnaga miskit on pe..es, sest Mazda 6 on üks õhemaid masinaid, millega sõitnud olen, kes kurat küll raatsib nendele uuena nii palju raha kulutada:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 07:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: actike
Noniii...

Sai siis täna see saatuslik otsus tehtud ja olen nüüdseks Audi A4 S-Line juhtimas. Valisin siis arutelust selle Teise variandi ehk Punase. Siiani rahul aga seimesed rehvid teevad palju müra ning kiirusel 120 üles tekib ka kerge vibratsioon. Tundub, et asi on rehvides. Sillad ei kolise ega kisu. Aga rehvi müra on küll suurel kiirusel kuulda ja kerge vibratsioon tekib ka... Muster on ka selline ebaühtlane :S


Kas käisid kusagil kontrollis ka enne ostu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 09:11 Tsiteeri


Kuidagi ebaühtlane muster on küll.. Muidu ei kisu ega midagi. Sillad ei tee mitte mingit häält vms. Aga kui sellisel siledal teekattel 120 üles sõita siis on selline vurin või rehvi selline müra. Ei taha uskuda, et laagrid või miskit ikka väga perses... Aga samas ei saa ka vastupidist väita. Ostu eelsessekontrolli ma ei läinud, kuna lihsalt kõik tundus nii korralik. Hooldusraamat lõpuni täidetud. Aga eks ma siis talun selle sõimu ära, et miks ma nii lollisti tegin ;). Hetkel jah nagu miski ei kolise ei midagi aga see müra häirib küll. Lähimal ajal siiski lähen käin Audist või Revalist läbi, et asjas kindel olla. Auto on siis Liisingus ning 14 päeva jooksul tuleb asjad selgeks teha, kas kõik on ikka nii nagu peab ja väidetud. Olen siiani rahul. Kellel tahtmist võib Tsekkida Tallinnas :D

Edit: Käisin ka Audis Ajaloo kohta pärimas. Öeldi, et väga ilusa ajalooga auto. Kõik audis ilusti korralisel vahetatud. Ainuke asi, mis alguses hirmutav oli, et 2012 täpselt aasta tagasi on ka audis teostatud keretööd ja remont vasakus nurgas. Küll aga need oli üpris vähesed detailid ja mille järgi ütles, et pauk ei saanud suur olla. vahetusse läks tuli, tiib ning pamper. vist oli veel midagi. Aga ütles, et see ei saanud suur asi olla. Ma ise loodan ka :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 11:18 Tsiteeri


Kui korralikult remont tehtud siis see küll viimane asi millepärast põdeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 11:25 Tsiteeri


See mind natuke rahustab, et vähemalt pole remont tehtud kuskil nurgataga. Audit võib usaldada ma usun. Siiski tegemist 2005 aasta autoga. Eks ikka juhtub selliseid kergeid mölkimisi. Peaasi, et hooldused korralikult tehtud. Turbo on ka välja vahetatud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.9% - SQL: 50.1%]