Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Bensiini hais (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2224)
mag
huviline



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80(B3) 1.6

postitati 21.04.03 14:21 Tsiteeri
Bensiini hais



ilmad on soojad ja tahaks vahest ka akna alla kerida sõidu ajal aga krt. ei saa, siis kohe selline jube bensukas salongis. Samas kui ventilaator töötab siis küll mingit bensukat tunda pole, kohapeal seistes kah ei tunne, ainult sõidu ajal.:mad:
On kellegil äkki sama olnud või oskab aidata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.03 14:23 Tsiteeri


karpa mootor?
bensu tagasivoolu voolik puru ntx... või siis pritsungi puhul bensuvoolik mis pritsungi juurde jooseb..
Edit: et kui tegu karbussiga siis ole hea osta endale ca pool meetrit bensuvoolikut ja vaheta ära tagasivoolu voolik see esimene punkt... mul akkas ka haisema sama asja pärast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 21.04.03 14:52 Tsiteeri


On olnud juhuseid et toob tagant sumpsist sõiduajal sisse heitgaase,eriti veel siis kui sumpaots on stangesse ilusti ära peidetud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mack
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.02
Asukoht: sõitsin lõunasse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0

postitati 21.04.03 17:01 Tsiteeri


kui väljalaskekollektor või selle tihendid hõredad kipub ka heitgaase aknast sõiduajal salongi kiskuma


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 21.04.03 19:45 Tsiteeri


Heitgaasid heitgaasideks, aga mag kurtis bensuhaisu üle, mis heitgaasi haisuga küll minu arust sarnane pole ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mag
huviline



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80(B3) 1.6

postitati 22.04.03 08:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja teints
Heitgaasid heitgaasideks, aga mag kurtis bensuhaisu üle, mis heitgaasi haisuga küll minu arust sarnane pole ...

Just,
Karpa variant ja see bensuvooliku asi on täiesti mõeldav, uurin asja. tnx.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 22.04.03 08:39 Tsiteeri


sul katalüsaator on?

kui pole siis see heitgaas ongi sellise benaga pooleks lõhnaga. vähemalt mul tuttaval sama asi, akna ja luugi lahti teeb, tekib mingi tõmme ja ongi sitt hais sees


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 22.04.03 13:06 Tsiteeri


Oma kogemus jaapanlasega - täis paagiga sõidad ja niikui akna lahti tegid - hais sees. Kui paak tühjenes, hais kadus. Mis selgus - paak tagumise istme all ja pealt läbi roostetanud. Täis paagiga loksus bens välja ning aken lahti, siis vedas kuidagi tuulega salongi.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mag
huviline



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80(B3) 1.6

postitati 22.04.03 13:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja andres
Oma kogemus jaapanlasega - täis paagiga sõidad ja niikui akna lahti tegid - hais sees. Kui paak tühjenes, hais kadus. Mis selgus - paak tagumise istme all ja pealt läbi roostetanud. Täis paagiga loksus bens välja ning aken lahti, siis vedas kuidagi tuulega salongi.:)

Olen üldiselt kitsi bensiini andmisega autole ja paaki täis ei pane kunagi:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 24.04.03 22:35 Tsiteeri
tere



sama probleem on ka minul aga minul läx ainult bensu kanister ümber ja nuud selline jube hais sees !!kas sa lohnast jagu said??kui jah siis kuidas??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.03 08:32 Tsiteeri


mul sama jama tõmbab sumpast ette aknakaudu sisse ,mul segu lihtsalt rikas ja õhu takistust eriti torudes pole


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.7% - SQL: 50.3%]