Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kala käigukastiga. (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 3880)
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 14.10.02 23:51 Tsiteeri
kala käigukastiga.



niisiis jälle üks pisikene mure autoga... nimelt sai autol ära vahetatud mootori padi. enne kolises mis hirmus kui käiku vahetasid kiiresti, nüüd ok, vähemalt see asi:) aga pärast seda tekkis järgmine jama... ei taha enam R käik sisse minna:( peab kas jõuga sisse suruma "valus on lausa kuulata" või siis siguriga mängima, et see käik sisse läheks..:(
mis kala on?? ära mulle seda kõige halvemat asja rääkige, et käigukast õhtul... jummala eest ei... ma olen oma autoga 101 imet ära teinud... ja nüüd see ka...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.10.02 07:59 Tsiteeri


teised käigud lähevad normaalselt sisse?
..............
käigukasti hoovad paigast ära?
pandi äkki padi sitasti ja sexis midagi ära?
lase töökojal lihtsalt üle vaadata, nad peaksid seda tasuta tegema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 15.10.02 09:59 Tsiteeri


kui ma õigesti mäletan siis sa panid selle kusagil mustamäe töökojas, kus töökvliteet eriti hea pole....
mine anna "vastu hambaid"!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 15.10.02 11:25 Tsiteeri


jajah see mootori padi on vahetaud forss'is ja ma pakun see pole päris suvaline koht, sa mäletad valesti rallymees:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 15.10.02 11:50 Tsiteeri


siis teeb forss praaki...
üksgi töökoda pole perfektne!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 15.10.02 13:44 Tsiteeri


Üldiselt on natuke naljakas,kuid omadest kogemustest võin öelda,ilmselt on vaja sul,kas kulissi nihutada või lülitushoova pikkust muuta.Ja täna õnne,et sa saksa autos ei käind,need on ikke Erilised tõprad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.10.02 13:48 Tsiteeri


See miski muu jama sul peaks olema, kui siduriga jamades läheb sisse. Muidu kui vaata mootori padi ära vajunud siis hoovad teises asedndis, eksju. Ja nüüd kui uus pandi asend muutus järsult teiseks. Ma saaksin aru kui üldse sisse ei läheks, ei nii ega naa... siis vaja vaid hoovastikku regullida. Aga muidu kas sul käigukang vabas aseendis muutus ka ve?
Iseenesest hoovastikku lihtne regullida, vaid üks mutikas lahti ja nuudi peal keerata. Kui sul vabakäigu asend muutus siis proovi enamvähem vanasse asendisse tagsi keerata.
Ja kas mitte käigukasti padi sul ära vahetatud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nu
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 540

postitati 17.10.02 14:32 Tsiteeri


kui sul lausa "valus kuulata" on siis tähendab ragiseb we?

mul viimasel ajal 1.käik läheb üsna raskelt sisse, a raginat pole. <- ehk siis mul pole muretsemiseks põhjust. või on???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 17.10.02 14:59 Tsiteeri


mul hommikuti kui auto kaua seisnud ja eriti talvel ei taha tagurpidikäik hästi minna. kõigepealt panen 1 või 2 ja siis lükkan tagumise


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.10.02 16:18 Tsiteeri


Tegelt on mu Passatil sama teise käiguga... aga ainult külma mootori puhul. Kui juba käigukastis õli soe siis pole muret. Raginat küll ei ole, kuid ega see hea siiski ei ole, miski kala on sees:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
metallica
huviline



Registreerunud 21.10.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Kui Sul on AUDI, siis pole karta miskit!

postitati 21.10.02 19:47 Tsiteeri


Käigukangi all on mingid muhvid. Üks on vahetult käigukangi all ja teine on veel omakorda selle all.
Audi 80´nel maksis esimene 100 eeku ja teine ~500 eeku.
Kui üks neist on kulunud, siis ei taha eriti hästi R käik sisse minna. Kuid teised peaksid ka vähe kehvemini sisse minema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.3% - SQL: 40.7%]