Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi V8 (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 2351)
AllikaM
huviline



Registreerunud 18.08.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8

postitati 10.06.13 21:37 Tsiteeri
Audi V8



Räägitud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 10.06.13 22:03 Tsiteeri


Ütleme nii, et väga palju müügist läbi käinud see masin ei tohiks olla. Olen V8-te turgu juba mitu aastat rohkem vähem jälginud ning see masin ei ole küll meelde jäänud. Ilma lisainfot teadmata ja kohapeal proovimata ei oska miskit öelda, aga natuke kahtlast "tuuningut" paistab olevat tehtud ja see teeks mind eriti ettevaatlikuks.


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AllikaM
huviline



Registreerunud 18.08.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8

postitati 10.06.13 22:09 Tsiteeri


Auto perekonna tuttava käes olnud aastaid ja enamus ajast seisnud garaasis.Tema jutu järgi on mingid kõvemad amordid juba tehasest ja pidurid ja muu säärane ka vähe tummisem.Et mingi kõvem väljalase.On see reaalne?Muidu käis imelilusti ja kerel ega mujalgi polnud rooste täppigi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.13 22:15 Tsiteeri


Pidurid on küll nüüd tavalised ufod


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 11.06.13 16:24 Tsiteeri


Pidurid UFOd jahh, aga eks need olidki omal ajal see kõvem sõna Audil. Arvestades, et valdavalt hakkavad need kettad otsa saama, siis oleks see ilmselt esimene suurem väljaminek.


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AllikaM
huviline



Registreerunud 18.08.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8

postitati 11.06.13 17:36 Tsiteeri


Juba googeldasin ja leidsin v8 kohta artikli kuskilt autolehest.seal head ja vead välja toodud.Aga mis selle vedrustusega olla võib?Kas kõik nad on sellised jäigad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.06.13 19:12 Tsiteeri


6a tagasi on viimati ülevaatus läbi saanud, nii et paistab tõesti pikalt seisnud olevat. Või siis ralliti niisama pohhuilt ringi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 11.06.13 19:16 Tsiteeri


Jäik on nüüd relatiivne mõiste, aga V8 on pigem selline pehmemapoolsem suur "laev".


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AllikaM
huviline



Registreerunud 18.08.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8

postitati 11.06.13 21:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
6a tagasi on viimati ülevaatus läbi saanud, nii et paistab tõesti pikalt seisnud olevat. Või siis ralliti niisama pohhuilt ringi.


Tuttav peagi 50 ne meesterahvas kellel hoovipeal veel üks selline v8 seismas.Tollega sõidab ta 73 aastane isa.Aga selle audi ostis ta ka endale nö pensionisambaks.Aga kuna ta ise rohkem bemmi mees siis tegeleb seal vanade hainina 7 stega.Seepärast pakkuski mulle et kui mul huvi on võin ära osta.Retsinud ta seda kindlasti pole.Väiksemaid küla ringe on sõitnud seal selle aja jooksul mis üv pole olnud.Selles olen 100 prossa kindel.Aga ta vist väga ei jaga neid audisid seepärast mõtlesingi uurida kas keegi oskab mind kui audi võhikut harida vähe.Sest tema jutu järgi olid need samad UFO pidurid juba kõva teema.Amordid olid ka tema sõnul juba originaalis sellised jäigad.See tiib tundub küll mingi kellegi enda aretis kunagi olnud.Et sellised audisid tehti ma ei mäleta.Tema sõnul mingi 200 000 .Tundus selline ebareaalne jutt seepärast mõtlesingi harida ennast ennem kui kindlalt midagi ostma hakkan:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.13 21:37 Tsiteeri


Palju ta raha küsib selle V8 eest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AllikaM
huviline



Registreerunud 18.08.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8

postitati 12.06.13 08:15 Tsiteeri


Minult küsis 2000. Ise oli ostnud tunduvalt kallimalt.Aga turgu vaadates saab auto24 aru et 1200 euriga saab juba sellise kätte ja foorumis ringi tuuseldes müüs keegi lausa 700ga.Kuigi ei tea kui maasikad need on ja mis nö varustustasemega.VIN koodi järgi peaks teada saama kui vägev aparaat see audi on?Läbisõitu peaks ka uurima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 12.06.13 09:09 Tsiteeri


Sinna juurde arvesta kohe ca 1200-1500 .
Siis peaks see pill tänavakõlbulik olema .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AllikaM
huviline



Registreerunud 18.08.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8

postitati 12.06.13 10:04 Tsiteeri


Ma usun et see pill on tegelikult juba praegu väga tänavakõlbulik.Üv ära teha, mille ta lubas ,et läbib ilusti ja võib juba kulgeda.Ma ei kujuta ette mida sa seal 1500 euri eest remontima hakkaks? Pidurid õlid filtrid rihmad rullid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
888
huviline

Avatar


Registreerunud 24.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro

postitati 12.06.13 10:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AllikaM
Ma ei kujuta ette mida sa seal 1500 euri eest remontima hakkaks? Pidurid õlid filtrid rihmad rullid?


Osta ära ja saad teada :cool: Kui tahad enam vähem masinat siis saad jah odavamalt hakkama, aga kui korras masinat siis kusagil sinnakanti see asi maksma ka läheb.


Sõitsid saanid-Sõitsid reed A Quattro sõidab ikka veel;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AllikaM
huviline



Registreerunud 18.08.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8

postitati 12.06.13 10:49 Tsiteeri


Eks ta nii kipub olema jah et ostes on endal avastamisrõõmu )Tegelikult saigi see teema tehtud selle mõttega et konkreetse auto kohta infot saada.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.06.13 11:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AllikaM
Eks ta nii kipub olema jah et ostes on endal avastamisrõõmu )Tegelikult saigi see teema tehtud selle mõttega et konkreetse auto kohta infot saada.:)

Mulle jäi mulje, et sina tead sellest konkreetsest audist ikka kõikse rohkem?:P Kas saab veel paremat infoallikat olla, kui peretuttavast omanik viimased väga palju aastaid.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AllikaM
huviline



Registreerunud 18.08.11
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8

postitati 12.06.13 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: AllikaM
Eks ta nii kipub olema jah et ostes on endal avastamisrõõmu )Tegelikult saigi see teema tehtud selle mõttega et konkreetse auto kohta infot saada.:)

Mulle jäi mulje, et sina tead sellest konkreetsest audist ikka kõikse rohkem?:P Kas saab veel paremat infoallikat olla, kui peretuttavast omanik viimased väga palju aastaid.


Hakkab see iroonia pihta :D Ega mina tean mis ma olen näinud ja kuulnud.Auto on tegelt ilus kena ja korralik ja müüja ju perekonna tuttav nii et usaldusväärne.Aga huvitas just et äkki kellegi kunagine silmarõõm see audi olnud + mina kui audivõhik mõtlesin et ehk kuulen kohe mingit väärt infot Audi V8 kohta.Vahepeal olen niipalju jõudnud googeldada et olen pisut ennast harida jõudnud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 12.06.13 12:05 Tsiteeri


See summa tuleb üsna lihtsalt. Alustad rihmavahetusest , ca 1000 siis õlid ja muud vedelikud .regamine , ülevaatus ja kindlustus . Vaata, et puudu ei jää sellest 1500


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.06.13 12:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AllikaM
Hakkab see iroonia pihta :D

WTF? Ma ei saa enam midagi aru, kas mul on nii halb eneseväljenduse oskus? Aga las ta siis jääb.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 12.06.13 13:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AllikaM
.Ma ei kujuta ette mida sa seal 1500 euri eest remontima hakkaks?


Näe, pidasin EEKi-ajal päevikut, hinnad on enamasti head, enamus töid tehtud sõprade juures. Mõned jupid on kasutatud. Ja teha jäi veel palju ja veel.
Nii nad tulevadki;)

http://endel.planet.ee/V8-kulud.jpg

edit:
Konkreetselt selle teema kõnealune masin teeb tagaosa pärast ettevaatlikuks (aftermarket märgid ja spoila - näitab omaniku elustiili ja hoiakut autosse), kuid lase kellelgi üle vaadata masin ja saad teada. Väljast paistab kere ilus. Võid ju ka uurida, miks masin seisma jäi jms (bena hind oli tol ajal ju 20 eegi pealt 12 peale kukkunud, selles ei tohtinuks põhjus olla). Kui mootor ja kast on korras, on V8 puhul ülejäänud köki-möki ja nokitsemine.

Kõvem väljalase = üldiselt on katid eemaldatud ning hääl mahedam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.0% - SQL: 54.0%]