Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A6 sedaan 2000a, 135 ATR (Abi eest tasu !!!) (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 3372)
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 17.01.05 10:02 Tsiteeri
Audi A6 sedaan 2000a, 135 ATR (Abi eest tasu !!!)



Edastan ühe teate !

Üleskutse kollektiivsele rünnakule ...

Jaanuar. 2005 varastati Tallinnas 2000 a, Audi A6 sedaan, numbrimärgiga 135 ATR (3 esimest paaritut numbrit).

Kui selline tegu sulle piisavalt närvidele käib ja tahaksid kaabakate elu raskemaks teha siis võiksid selle meili oma tuttavatele edasi saata.

Kui satud ise piisavalt terane olema ja autot märkad pakutakse 10000 krooni vihje eest mis autoni viib.

Auto on suhteliselt haruldast värvi ehk TUMELILLA (hämaras mustjas) .

NB! Sellist värvi A6, 99a sedaane eriti palju Eestis ei ole, nii et, kui sõidad ilusal päeval ja näed

sellist värvi autot võiks helistada politseisse 110 / autogrupp 6125956 ja öelda, et ehk on tegemist varastatud autoga.

Vihjeid võib saata ka kadunudauto@hot.ee <mailto:kadunudauto@hot.ee>

Muide väike tähelepanek tulevasele alarmi ostjale. Autole oli hiljuti ostetud OÜ Carsec´ist kallis alarm, koos muutuvate koodide, immobilaiseriga jne. Alarm oli peale lülitatud, kuid varastel võttis selle ettevõtte paigutatud Meta alarmiga varustatud auto äraviimiseks ilma ühegi piiksuta 15 sekundit.


Kui vaeva ei tee siis saada edasi. Eestimaa on piisavalt väike, et auto võiks silma jääda;)



Tänulik omanik

Marek


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 17.01.05 10:25 Tsiteeri


OT: Vot nende alarmidega on nii nagu on. Soovitan uurida/küsida ega omanik ei käinud peale alarmi paigaldmist kuskil teeninduses või muus sellises kohas, kus tema silma alt oli ära nii auto kui ka originaal võti koos immode, signapultide ja värkidega.
Nimelt oli mingi 6 kuud tagasi juhus, kus isa tuttav signamees pani ühele tutikale jeepile peale signa koos immode ja värkidega, ning peale seda sõitis antud jeepi vend paar päeva hiljem auto teenindusse koos nn master signapuldi ja immoga, ning sai rahumeeli sealt auto kätte. Peale teenindust sõitis signamehe juurde tagasi ning palus tõsta ümber immo vastuvõtja autos, et mugava käsitseda oleks. Signamehe kätte sattus aga teine signapult ja immo (mitte see mis oli teeninduses) ning üllatuseks ei toiminud enam ei signapult ega ka immo. Seega oli rahumeeli teeninduses ümber programeeritud nii immo kui signapult.

Siit soovitus, enam jaolt kõikidel signadel on re˛iim "service", st, et enne teenindusse minekut võtad maha (disabled) signa ja immo ning annad remondimeeste kätte ainult auto võtme, et nad saaksid autot käivitada.
Mina igatahes kasutan seda funktsiooni täiel rinnal :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 17.01.05 10:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Skeldo
Siit soovitus, enam jaolt kõikidel signadel on re˛iim "service", st, et enne teenindusse minekut võtad maha (disabled) signa ja immo ning annad remondimeeste kätte ainult auto võtme, et nad saaksid autot käivitada.
Mina igatahes kasutan seda funktsiooni täiel rinnal :D


OT: Ise külastan pidevalt teenendusi ja kasutan sellist asja pidevalt.
Enda masinal veel nii et enne teenendust immod maha (võtmekimbust ka ära) ja signa sellisesse reziimi et remondimees võtab puldist signa maha ja tal on 15 sekundit aega võti süütelukku panna ja süüde korraks sisse ja tagasi. Peale seda peab jääma võti ka süütelukku - remondimees võib vahepeal autot käivitada kui vaja aga nagu võti süütelukust välja võetakse on aega 15 sekundit uksed lukku panna muidu läheb lärmiks ja plokeering peal.

Sõidan päris palju ringi, püüan siis silmad lahti ka hoida.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 17.01.05 12:29 Tsiteeri


mailinduses asi liigub täiega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 17.01.05 12:57 Tsiteeri


Kurb. Kasko oli?


Igatahes annaksin mõned näpunäited omanikule juhuks,kui ta hakkab autot tagasi ostma...või talle seda pakutakse

1. Need vennad ei helista (peaaegu) kunagi mobiililt,vaid kasutavad automaati.
Järeldus:ei saa olla salastatud vms. number.Tegemist on huiaritega,kes pole sinu autot elus näinudki.
2.Ära lase ennast kõigutada nende poolt pakutud kõrgest hinnast.Kindlasti Sa tead,palju oled nõus maksma,selline nr neile ka paku.
3. Ära võta tõe pähe juttu a`la nägin su autot seal-seal või seal.
Inimesed suurest soovist aidata kipuvad nägema seda,mida nad tahavad näha.
Minu autot teadis/tundis pool linna,auto oli kirjuks kleebitud nagu pühademuna ja sellega sõideti ometigi Kristiine keskusest tipptunnil minema ja MITTE keegi ei näinud seda...
Lisaks leiti auto linnast ca 25km eemal,ja klepsude eemaldamisega autovargad tegeleda kindlasti ei viitsi...
4. Alati on abiks pisikesest lisasignast vms.
Üldiselt ei ole kallim asi alati parim...

Kui on konkreetset abi vaja auto otsimisel(tead,kuskandis auto reaalselt võiks olla) ärakorjamisel vms. tegevuse juures-anna teada,aitame ikka.

Edit: loomulikult ei räägi selliste teemade puhul keegi rahast...


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nohik
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 17.01.05 15:44 Tsiteeri


kasko oli olemas....kuid omavastutus siiski päris suur.
auto läks minema õismäel, tegelased helistasid lasnamäe taksofonidest!
auto 2,4 bens---tume sisu---summuti stange all peidus ---


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 17.01.05 17:59 Tsiteeri


Pucci ei kannata saata?


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alp
huviline



Registreerunud 28.05.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Yukon Denali & 200TQ & LR Discovery II Td5 & Can Am Renegade & Sea Doo RXP supercharged & Aprilia SVX 550

postitati 18.01.05 13:53 Tsiteeri


See ila ,et alarm ja immo ei pea ju paika ;) Paigaldati ainult alarm sinna.Ja kust see võetakse ,et 15 sekundiga ?? Olla kiretud ,et pole vahet kas 15 sek või 15 minutit , kui vahet ei ole siis kust teatakse ,et asi piiksugi ei teinud ?? Erilist tatti pritsitakse ikka ,enne kui kedagi materdama hakkad võiks läbiseedida oma jutu ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nohik
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 18.01.05 15:10 Tsiteeri


...mis puutub immobilaiserisse e. käivitustakistusse siis väideti, et see on samuti paketi sees ning reklaam, mida hetkel enam Carsec´i lehel pole väitis seda sama. räägiti ka suur jutt juurde, et selline elektrooniline device on komplektis...ning lp härra Alp...mul on antud toote tutvustus (Carsec vrj) nina ees ning siin on eesti keeles kirjas, et antud tootel on sellina funktsioon olemas?!?!?!
mis puutub kuulmisesse siis asus auto 20m kaugusel akna taga...ehk tõesti ei ole vahet kas 15sek või 15min kuna küsimus on selles, et seade ei töödanud või pigem ei täitnud sellele lubatud ning pandud funktsiooni....julgen väita, et isegi siis poleks vahet kui seda oleks tehtud 3h jooksul
kulla Alp...asi on korralikult läbi seeditud ning pigem soovitan sul natuke enne sisse hingata kui suure lärmiga tuult puhuda;)))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 18.01.05 15:24 Tsiteeri


Sellisel juhul peaksid pöörduma CarSeci poole ja küsima o/v hüvitist.

Sama jutt räägi ära ka oma kindlustusfirmas...

Aga reeglina kaovad autod 5min jooksul peale omaniku lahkumist auto juurest...


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nohik
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 18.01.05 15:28 Tsiteeri


...juba pöördusingi...eks näe, kuidas regeerivad...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alp
huviline



Registreerunud 28.05.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Yukon Denali & 200TQ & LR Discovery II Td5 & Can Am Renegade & Sea Doo RXP supercharged & Aprilia SVX 550

postitati 18.01.05 15:59 Tsiteeri


Asi mis alarmid maha korjab maksab 10k eeku :) Nii et vaevalt sul õnnestub kellegile millegiga sissesõita ;)


PS. hingamisteede harjutusi soovitan sulle :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nohik
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 18.01.05 16:21 Tsiteeri


kulla Alp...ma ei üritagi seda...võtan asja väga vabalt...kasko oli olemas ning pankroti ma ka ei jää....
küsimus on põhimõttes, et iga tootja ja müüja peab kandma mingid vastutust oma toote eest...

näide::...kui lähen autopesulasse siis ükskõik kui sitane mu auto on, peab see olema peale pesu puhas. on olnud juhuseid kus on mu autot 3x järjest tasuta pestud...vastasel korral peaks pesula kliente hoiatama, et peseme puhtaks ainult kergeid tolmuseid autosi või, et peseme ainult poolpuhtaks...

sama kehtib ka alarmi müüjale. peaks klienti hoiatama, et antud seadmed ei kaitse varga eest vaid ainult laksu all oleva narkari ja koolipoisist huligaani eest....kuna seda ei taha antud ettevõte teha siis panin kirja jalusesse teate, et antud ettevõtte konkreetne toodang ei oma vajaliku ja lubatud funktsionaalsust....eeldan, et kiri on jõudnud mitme tuhande potensiaalse kliendi teadvusesse...mul isiklikult ~3000 klienti

kuna politsei on käitunud antud case´i puhul rohkem kui kummaliselt siis on lootust, et antud ettevõte + politsei saab ka lähitulevikus eetriaega TV-s...kui just ei olda valmis võtma mingitki vastutust!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cyrus
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi neli

postitati 18.01.05 16:36 Tsiteeri


on olnud juhuseid kus on mu autot 3x järjest tasuta pestud...vastasel korral peaks pesula kliente hoiatama, et peseme puhtaks ainult kergeid tolmuseid autosi või, et peseme ainult poolpuhtaks...


käi edaspidi lihtsalt käsipesus, saad asja ühe korraga aetud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nohik
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 18.01.05 16:41 Tsiteeri


:D olengi viimasel ajal käinud .... kuid alati ei ole viitsnud end spets kohale vedada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.05 17:17 Tsiteeri


Tahaks näha alarmifirmat või kasvõi tootjat, kes garanteerib 100% vargakindluse, oled sa kindel, et sul alarm üldse pealegi läks. PS 15min jooksul veab auto ka treileriga ära. Kuna enamus uusi alarme on aint mahuanduriga ja kaldeandur on lisana siis ma ei imesta, et ta sul piiksu ka ei teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Alp
huviline



Registreerunud 28.05.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Yukon Denali & 200TQ & LR Discovery II Td5 & Can Am Renegade & Sea Doo RXP supercharged & Aprilia SVX 550

postitati 18.01.05 17:24 Tsiteeri


nohik kle ,ära nüüd nii palju ka oma sõnu söö .Mina mingi konkreetse toote kohta ei suuda küll välja lugeda mingit inffi ja vaevalt ka keegi teine ;) Sest ei ole kuskil kirjas mis firma toodang peal oli , mis mark jne. Väga imelikku asja aretad.


PS. On ennegi inimesed lasknud endal ise auto ära viia ,et kindlustusest pappi saada , kus on see garantii ,et sina seda teinud ei ole ;) Maru jama oleks kui üritad telekas kedagi poriga üle kallata ja lõpuks kunagi tuleb välja ,et kogu jama taga olid sa ise .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nohik
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 18.01.05 18:44 Tsiteeri


...tunnistan, et su jutt on äärmiselt seosetu pläma;) srrry ja jah Alp....tegelikult viisidki uffod selle ära....nägin silmanurgast kuidas minema lendas:) :) :) ning tegelikult maksin neil veel peale ja lasin rakette

...... eks vist meie puhul on tegemist huvide konfliktiga...ja sinu puhul tegemist antud ettevõtte esindajaga.... ehk ei viitsi siin vaielda...kuna mina jään oma seisukoha ehk tarbija seisukoha juurde ja sina müüja...ja meie riigis kehtib süütuse presumptsioon

eks siis annan teada kui peaks telekas kunagi teie ettevõtte "reklaam" tulema....kui ikka esindad seda....

...hetkel sealses ettevõttas ärgati ja keegi müügijuht lubas viisakalt mu ettepanekutega tegeleda ja kaaluda....eks näe...kuid olen suhteliselt jäärapäine tüüp ja ajan oma asja lõpuni....veelkord mu eesmärk ei ole öelda, et Carsec on halb ettevõte ja, et nad peaksid mu auto välja maksma....ootan vaid teatavat solidaarsust, kuna tundus imelik, et ostes "parima" signalisatsiooni see ei aevastanudki...vaid lihtsalt mina püüan seista oma õiguste eest ning teha seda oma kättesaadavate vahendite kaudu ning saada see auto tagasi.... olen jõdnud juba ammu tõdemuseni, et keegi siin elus mulle midagi kandikul i too ning kõige eest tuleb ise võidelda ning küsida:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nohik
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 18.01.05 18:51 Tsiteeri


vastuseks alr-le..... olen 100% kindel, et sõitis oma rataste peal minema, kuna sadas kõvasti lund ja läksid ühed rattajäljed:)...ja olen ka 101% kindel, et alarmi peale panin...nii, et see varjant ei ole võimalik..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 18.01.05 18:58 Tsiteeri


ja autogrupp on tõesti viimane kuhu pöörduda :mad:

Enda kogemustest võin öelda, et kui sinna teatad oma info saavad selle sama kiiresti ka pätid kellel sinu auto on!


Ja lasnamäe telefoniautomaate vist kasutavad nad kõik.
Minu auto puhul kasutati kõige tihedamalt numbrit 9076133 (aadress on Koorti 8)

Üldjuhul see oma tutvustega jälitustegevus ka ei vii kuhugi, sest teatud isikud on selle auto eest juba pappi saanud jne. jne. jne.

muidugi edu otsimisel!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 18.01.05 20:43 Tsiteeri


nohik - äkki oskad öelda selle alarmi täpse markeeringu. Muidugi on jällegi kummaline, et kasko lasi selle auto läbi ainult alarmiga (alarm ei ole ärandusvastane seade!) sest alarmi blokeeringud on võimalik raadioteel maha võtta. Oluliselt keerulisem on lugu immobilaiseriga, seda üldjuhul maha ei saa, kui just ei tunne ühe või teise seadme puudusi. Kõige mõttetumad alarmid on kompaktalarmid (kogu elektroonika asub pasuna sees kapoti all), selliseid pakuvad lisaks moodulalarmidele praktiliselt kõik Itaalia tootjad. Miks nad mõttetud on seda ma siin kõva häälega ei ütle, sest mõni rumal autovaras äkki saab targemaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nohik
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 19.01.05 08:07 Tsiteeri


alarm oli Meta HPA 3,5


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 19.01.05 08:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nohik
alarm oli Meta HPA 3,5


See variant on ilma autonoomse toiteta moodulsüsteem. Aga kas sa pidid puldi nuppu vajutama enne käivitamist, kui süüde oli sisse keeratud, kui pidid, siis oli passiivse plokeeringu funktsioon aktiveeritud, kui ei, siis polnud ja seega ärandamine oluliselt lihtsam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 19.01.05 08:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: samru
Tsitaat:
Algselt postitas: nohik
alarm oli Meta HPA 3,5


See variant on ilma autonoomse toiteta moodulsüsteem. Aga kas sa pidid puldi nuppu vajutama enne käivitamist, kui süüde oli sisse keeratud, kui pidid, siis oli passiivse plokeeringu funktsioon aktiveeritud, kui ei, siis polnud ja seega ärandamine oluliselt lihtsam.


OT, aga oskad sa öelda kuidas antud funktsiooni aktiveerida saab?


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.1% - SQL: 51.9%]