Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Laepolstri liimimine (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2192)
JL100
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2.0

postitati 28.04.13 15:45 Tsiteeri
Laepolstri liimimine



Tervist!

Küsimus selline et kuna hakkan lage liimima, siis kas oleks mõeldav ka sama riidega üle liimida piilarid ja muud plast detailid? Või ei jää tulemus hea kui plastikule liimida ?

Terv


Running well.... Runs like hell....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 28.04.13 15:53 Tsiteeri


Muutsin teema pealkirja sobivamaks. Aga kõik sõltub ju Sinu valitud riidest/materjalist. Ma enda sigaril just tegin lae uuesti. Kuna valisin musta riide ja piilarid on ka mustast nahast, siis ei pidanud vajalikuks neid üle teha.
Üldiselt Sinu vaba valik ju. Kui ise jääd rahule tulemusega on kõik ok. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JL100
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2.0

postitati 28.04.13 16:24 Tsiteeri


Mul piilarid plastist, pidasin silmas otse sinna peale liimimist? Või tuleks väike selline svammi laadne asi alla panna? Mis materjali soovitaksid muidu? Sellisest odavamast hinnaklassis, originaal riide tagasipaneks ei tule kõnealla kahjuks, see on omadega ikka täitsa läbi.


Running well.... Runs like hell....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 28.04.13 16:42 Tsiteeri


Ei ole vahet, mis sa sinna paned. Materjal peab niipalju paks olema, et liimi läbi ei laseks. Saad liimida ka sinna plastiku külge.
Originaali tagasipanek pole üldse mõtekas jah. Aga peaasi on, et sa selle porolooni ja liimi segu korralikult maha saad kraapida. Muidu on poole aasta pärast taas riie lahti. Otsi selline liim, mis võimalikult palju külma ja kuumakraade kannatab. Pinnad puhtaks ja liim piilari ja riide külge. Kuivab veidi ja siis liimid kokku. Pärast keerad üle ääre riide ja lõikad parajaks. Nurkadega on veidi keeruline, aga kui loogiliselt asjale lähened, siis jäävad nurgad ka soliidsed. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JL100
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2.0

postitati 28.04.13 17:22 Tsiteeri


Okei, mul veel selline asi et lagi on papist, see riide alune osa. Kas see võib mingit erikohtlemist tahta ?


Running well.... Runs like hell....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 28.04.13 20:32 Tsiteeri


Tegelikult peaks see mingit sorti klaasriidest olema vist? Sest kui ma enda auto laepolstril liimi ja porolooni segu maha kraapisin, siis sai mõnes kohas pisut liiga tehtud ja tõmbas nagu kihi lahti. Tegin pehmema traatharjaga, sest muu asi seda p*ska sealt maha ei võtnud. Aga ettevaatlik pead olema sellega. Liiga palju võtad, siis on untsus kõik ja pead uue laepolstri otsima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JL100
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2.0

postitati 29.04.13 12:39 Tsiteeri


Minul on see kohe kindlasti pressitud papp :) , nüüd olen nii kaugel et polster on laest lahti, aga no tee või tina uksest ei mahu see mingi valmiga välja :D , Oskad nõu anda järsku mis nurga alt ma selle välja mahutan sealt ?


Running well.... Runs like hell....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 29.04.13 12:41 Tsiteeri


Istmed alla. ja tagumisest uksest. Veidi pead õrnalt painutama. Küll tuleb. Aga ettevaatlikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JL100
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2.0

postitati 29.04.13 12:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Istmed alla. ja tagumisest uksest. Veidi pead õrnalt painutama. Küll tuleb. Aga ettevaatlikult.


Eks ma proovin uuesti, no mitte ei tahtnud nii mahtuda, väga hullusti painutada ka ei julge. Päris pehme on see ikka, paar mõra sain sinna sisse juba, ehk kannatab päästa veel.


Running well.... Runs like hell....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
JL100
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2.0

postitati 29.04.13 13:06 Tsiteeri


Käes :D , Tänud!
Ehk oskad mulle ohtlikud veakohad etee öelda mida teha ei tohiks. Ja Liimimisel , et volte ei jäks jne. Ise puutun esimest korda sellise asjaga kokku.


Running well.... Runs like hell....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.9% - SQL: 67.1%]