Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi C6 A6 Allroad 4.2 (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 5833)
jass
huviline



Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn-Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 1,8TQ & A6 2,8 & BMW 525

postitati 01.02.13 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raineys
Tsitaat:
Ise kirjutasid ju, et kasutatud Allroad on oluliselt kallim kui Q7. Järelikult siis enamik ostjaid arvab nagu mina, et Allroad on parem kui Q7. Seetõttu Allroadi ka tahetakse ja ollakse nõus rohkem maksma.


Et mida loogikat. Et Ferrari on parem kui Nissan GT-R seepärast, et ta on oluliselt kallim. Seega enamus inimesi arvavad nagu mina, et Ferrari on parem? Ma saan aru, et sa ostad autosid selle järgi, et need oleksid oluliselt kallimad, järelikult on ka oluliselt paremad ja lõppkokkuvõttes enamik inimesi arvavad samamoodi nagu sina.

Ma küll vaataks oluliselt odavamat autot, mis oleks enamvähem sama hea kui kallima. Mees, mine loogika kursustele. Tuleb äkki asisemat juttu.


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
A4 on kordades parem kui A6 ja A6 Allroad, rääkimata suurematest. Üldiselt A3 on veel parem kui A4 ja A4 allroad, sest ülejäänud on ikka täitsa mõttetud autod. Aga tegelikult on üldse kõik Audid mõttetud autod, sest Ets andis Tallinnas tasuta sõidu bussiga, nii et jalamees on olla palju parem kui autoga sõita. Kõik kellel on autod tagumiku all ongi tegelikult mõttetud inimesed...:D

See on siis Sinu loogika vist pikalt lahti seletades.. ilmselt peaaegu terve Lasnamägi on minuga ühte meelt ja Sinuga mitte... :P

Sorry, ei saanud lihtsalt vait olla nii tobeda mõttevälgatuse peale... ;)

Terv,
ash


Jutt sai ju alguse sellest, A-kaheksa kirjutas, et ta ei saa aru, miks sama varustuse ja aastaarvuga Allroad on järelturul kallim kui Q7. Ma siis selgitasin, et minu ja järelikult ka paljude teiste autoostjate arvates on Allroad parem auto ja seda tahetakse rohkem osta ja ollakse valmis rohkem maksma. Sest fakt on see, et kui autod uuest peast on samas hinnaklassis, siis järelturul hoiab paremini hinda ostjate seas nõutum auto. Samas auto, millest müüjad pigem lahti tahavad saada, odavneb kiiremini.

raineys ja ash, äkki selgitate hoopis oma loogikat, et miks Q7 hind siis kiiremini langeb, kui see teie ja teiste kasutatud auto ostjate arvates on parem kui Allroad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.13 16:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jass
Tsitaat:
Algselt postitas: raineys
Tsitaat:
Ise kirjutasid ju, et kasutatud Allroad on oluliselt kallim kui Q7. Järelikult siis enamik ostjaid arvab nagu mina, et Allroad on parem kui Q7. Seetõttu Allroadi ka tahetakse ja ollakse nõus rohkem maksma.


Et mida loogikat. Et Ferrari on parem kui Nissan GT-R seepärast, et ta on oluliselt kallim. Seega enamus inimesi arvavad nagu mina, et Ferrari on parem? Ma saan aru, et sa ostad autosid selle järgi, et need oleksid oluliselt kallimad, järelikult on ka oluliselt paremad ja lõppkokkuvõttes enamik inimesi arvavad samamoodi nagu sina.

Ma küll vaataks oluliselt odavamat autot, mis oleks enamvähem sama hea kui kallima. Mees, mine loogika kursustele. Tuleb äkki asisemat juttu.


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
A4 on kordades parem kui A6 ja A6 Allroad, rääkimata suurematest. Üldiselt A3 on veel parem kui A4 ja A4 allroad, sest ülejäänud on ikka täitsa mõttetud autod. Aga tegelikult on üldse kõik Audid mõttetud autod, sest Ets andis Tallinnas tasuta sõidu bussiga, nii et jalamees on olla palju parem kui autoga sõita. Kõik kellel on autod tagumiku all ongi tegelikult mõttetud inimesed...:D

See on siis Sinu loogika vist pikalt lahti seletades.. ilmselt peaaegu terve Lasnamägi on minuga ühte meelt ja Sinuga mitte... :P

Sorry, ei saanud lihtsalt vait olla nii tobeda mõttevälgatuse peale... ;)

Terv,
ash


Jutt sai ju alguse sellest, A-kaheksa kirjutas, et ta ei saa aru, miks sama varustuse ja aastaarvuga Allroad on järelturul kallim kui Q7. Ma siis selgitasin, et minu ja järelikult ka paljude teiste autoostjate arvates on Allroad parem auto ja seda tahetakse rohkem osta ja ollakse valmis rohkem maksma. Sest fakt on see, et kui autod uuest peast on samas hinnaklassis, siis järelturul hoiab paremini hinda ostjate seas nõutum auto. Samas auto, millest müüjad pigem lahti tahavad saada, odavneb kiiremini.

raineys ja ash, äkki selgitate hoopis oma loogikat, et miks Q7 hind siis kiiremini langeb, kui see teie ja teiste kasutatud auto ostjate arvates on parem kui Allroad?


Vastus on väga lihtne, kuna nad on oluliselt paremad autod siis neid ostetakse uuest peast kordades rohkem ning tänu sellele on ka järelturul müügil konkurents mille tagajärjel hind langeb kiiremini aga see-eest saab need ka reaalselt müüdud. Allroad'i on jällegi kordades raskem müüa.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 01.02.13 18:14 Tsiteeri


Mina pigem ütleks sedasi, et Q7 oli/on brändi auto. Ikkagi maastur (kes ei tahaks omale maasturit, iga nurga peal leiab neid. Maal ja linnas). Seepärast ostetakse/osteti seda rohkem ja see lööb järelturul hinna alla. Konkurents on suurem. Seega peab ju kusagilt järgi andma, et oma autost lahti saada.

Keegi kujutab ette, mis oleks kütuse hind Statoilis, kui ta oleks ainuke tankla meie turul? Ma ei kujutaks ja ei tahakski kujutada.

Suht vägistatud arvud, aga vanim turul olev Q7 on 2005 (kokku on autosid 82) ja Allroad võtsin samuti alates 2005 (kokku on autosid 28).

Isiklikult ostaksin omale Allroad, sest see näeb ilusam välja ja küllap on enamvähem sama või vähe nadim kui Q7.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 01.02.13 18:47 Tsiteeri


Kas need kes siin räägivad, et allroadi on raskem müüa, on ka jälginud, mitu c5 kerega allroadi on viimase aasta jooksul müüdud? Meie kontori hoovis on neid juba 8tk + veel minu oma :) Aasta tagasi oli 2tk, millest 1 oli minu oma. Aasta pärast on C6 allroadi hind ka inimeste jaoks sõbralikum ja siis lähevad need ka nagu soojad saiad. Allroacd on vaieldamatul parim kompromiss "maasturi" ja tava pereauto vahel, samas C6 kere puhul on see vahe väiksemaks muutunud, kuna tavalist a6 on ka õhkvedruga saada, küll aga ilmselt ei ole max kliirens sama suur kui allroadil, sõidumugavus on ilmselt sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 01.02.13 19:37 Tsiteeri


Allroad tundub poolkõva lahendus võrreldes Q7mega :D nagu oleks maastur aga...

Q7mete hind sõltub suuresti sellest, et neid turul omajagu müüa ja valikut tapvalt. Nagu mainiti siis kuidagi tuleb enda oma ära müüa ja nii need hinnad järjest kukuvad. Enda oma müüsin küll kallimalt kui sama aasta pillid üldse maksid ja mu omal oli läbisõitu 2x rohkem, järelikult Q7metel on turgu küll, sest enda oma müüsin ära auto24 vahendusel 10 päevaga ;) Auto oli täielikult korras. Samas need 15 kilosed Q7med panevad küll ohhetama..solgivad turgu. :mad: Üldiselt autol võib ju turu järgi odav hind olla, reaalsus aga see, et korralikud on nagunii kallimad.

nb! pole ühegi allroadiga kokku puutunud ja vabalt võib tegu väga hea autoga olla.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 01.02.13 21:05 Tsiteeri


Minu arust on asi teemast väga välja läinud... Samas eks maitsed on erinevad ja samuti ka inimesed. Isiklikult endale allroadi kindlasti ei taha. Q7 mõte aga käib juba peas ja võimalik, et minu a6 ka varsti müügis... Samas tundub kogu see võrdlemis teema suht mõtetuna... Kellele ema kellele tütar ikkagi...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 04.02.13 12:52 Tsiteeri


Kas keegi selle mootori kohta oskab midagi öelda (4.2 FSI)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A-kaheksa
huviline



Registreerunud 23.11.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 4,2Q, Mondeo 11

postitati 05.02.13 11:16 Tsiteeri


Hea mootor, pakub naudingut.

Kui täpsustad oma küsimust, siis siin ikka on inimesi kellel kogemust.


Auto LCD displayde remont ja vahetus, armatuuride remont.
www.harteron.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 05.02.13 11:57 Tsiteeri


Läbisõidu teema huvitab. Näiteks vahemik 150-200tkm. On see juba probleemne läbisõit antud mootoriga? Kui auto iseennast on 4-3 aastad vana.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.6% - SQL: 61.4%]