Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Imeliku veaga A8, vaatajaid on käinud? (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 4652)
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 17.01.13 05:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri_O
Ei vasta keegi telefonile ega ka meilidele, loobusin ja ei viitsi sellise asjaga tegeleda. ...

Ohoo, ma sain aru, et käsiraha juba makstud või mille baasil väitsid, et "endal juba käpp peal"?



Ma vaatan et paljud on tahtnud seda autot osta kuid nii kui läheb tehinguks on mees kadunud ja telefonile ega meilile ei vasta. Olen seda masinat juba pikemalt piilunud kuid nüüd tekkis tösine huvi, kui ei taheta müüa siis ei taheta. Nüüd vähemalt selge miks see S4 suht kaua seal juba müügis on olnud, automaatkast siis peletabki inimesi eemale, ja peletas nüüd mindki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 17.01.13 08:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audicabrio
Tean vaid niipalju, et väliselt oli masin sügisel küll väljast täitsa korralik. Minu lammutatud autolt läks sinna korralik 2,8 mootor, ls oli 200k ligi tollel mootoril.


Sinisilmsed, ostke muidugi. "200 k" sõitnud mootor. Seisis viimased 10 aastat klaasi taga riiulis ?
Siin keegi juba hõiskas välja, et lahmab õli..

Millegipärast on alati nii, et 94-98 autode läbisõidud on max 200 k ja kõik on originaalid... jutu järgi heas usus hoitud nagu kullatükki garaazhis ja ainult suvel sõidetud. Ja siis lööd auto24 lahti ja avastad, et 2009-2010 aasta autod on enamus sõitnud 200 k kanti ja üle (räägime siiski luksusautodest). Ja need kellel juba väiksem läbisõit, on kaotanud "kogemata" hooldusajaloo... Saatuse iroonia... :P

Teema algatajale - kui Sulle tõesti meeldib D2 kerega A8 ja üle ega ümber ei saa, siis parem kogu mõned eurod juurde ja oota natuke - väga hea varustusega, väga korraliku välise ja sisemise olemisega ning ilmselt üsnagi heas tehnilises korras D2 A8 on tänapäeval juba väga odava hinnaga saada.. Huvi pärast vaatasin, et kõige kallim D2 on 7 k euro kanti - vahepealseid igas hinnaklassis. Keegi ei käse küll kõige kallimat valida, aga kõige raipem on häving rahakotile nagunii alates ostuhetkest.

Terv,
ash


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 17.01.13 11:10 Tsiteeri


Ash- i jutt sulatõsi, auto mida plaanin osta on juba 19-teistkümnes masin ning seda jama on ikka varasematelt kokku ostetud küll ja küll, aitab. A8 ei pea olema vanakerega võib ka olla uue kerega ja nagu siin sai uuritud selle uue kere masina kütusekulu kohta siis see linnas 12-14 on minu jaoks kukimuki kuna ise hetkel veel Eesti kallist kütet nagunii ei tangi. Nu eks tuleb jah natuke mõelda ja vaadata tuleviku poole kah, et mis tuuled ka rahakotis kevadel puhuma hakkavad, kuna neid masinad juba peres omajagu siis võimalik et tuleb mõnest kamraadist vist loobuda ja perre vastu võtta üks mehisem nn pereisa auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.5% - SQL: 70.5%]