Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Katuseluugi rennist tilgub vett laepolstrile (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 959)
Henxen
huviline



Registreerunud 13.07.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D2) 4.2 V8

postitati 04.01.13 17:12 Tsiteeri
Katuseluugi rennist tilgub vett laepolstrile



Mul on tagumise istme juurest põrandavaip mõlemalt poolt läbimärg ja ilmselt on ka põhjus leitud aga ei ole veel 100% kindel. Avasin katuseluugi ja kallasin äravoolu kanalisse vett, mis viib tagumisse äravoolu torusse ning avastasin, et paremalt poolt, tagumise istme seljatoe ja uksepiida tihendi vahelt läks märjaks. Eemaldasin C-piilari plastpolstri ja osaliselt laepolstri ning eemaldasin katuseluugi renni küljest tagumise äravoolu vooliku, sealt tuli vesi ja õhk ilusti läbi. Lõpuks avastasin, et katuseluugi renn tilgub ise sealt vooliku ühenduskoha lähedalt ja rennist tilgub vett ka B-piilari ukseposti juurest.
Kas kellegil on sellise asjaga kogemusi, miks see vesi sealt tilgub ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Urmo14
huviline



Registreerunud 05.07.11
Asukoht: Tallinn-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 S-line 3.0 tdi Q

postitati 04.01.13 17:38 Tsiteeri


Ega seal pole muud teha kui otsida auku. Vb leiad augu kiiremini ülesse, kui pimedas paned prozektori salongi ja väljast otsid valgust :) muidugi eemalda enne ka polstrid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Henxen
huviline



Registreerunud 13.07.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D2) 4.2 V8

postitati 04.01.13 21:34 Tsiteeri


Ei teagi, mis auk või augud seal rennis saaksid olla aga igatahes renn tilgub. Kusjuures tilguvad vasakpoolse ja parempoolse äravoolu renni mõlemad osad ja mul ei ole aimugi, kaua aega nad on seal juba tilkunud. Ma ei saagi täpselt selle renni ehitusest eriti aru, kuna ta on enamvähem vastu lage ja näppe taha ajades mulle tundus, et seal sees polegi mingit voolikut või toru.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.3% - SQL: 72.7%]