Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: 100 C3 katuse servaliistu eemaldamine (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1067)
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 28.12.12 10:38 Tsiteeri
100 C3 katuse servaliistu eemaldamine



Käsil on ühe sigari kereremont ja tekkis kahtlus katuse servaliistu eemaldamise kohta.
Kuidas see toiming välja peaks nägema? Lükkan kuskilt otsast plastikheebli vahele ja hakkan kangutama?
Liist võiks ikka terveks jääda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 28.12.12 12:38 Tsiteeri


Just tegelen sama asjaga.
Minu omal tuli eemaldada enne keskmise piilari plekist kate ja siis sai hakatud keskmise posti juurest vaikselt meelitama plastikkatteid millel on kahepoolsed nooled peal.Kui ukse lahti teed ja vaatad alt üles, siis peaks näha olema. Esimene ja tagumine katteliist on eraldi
Kui need liistud kätte saad, siis on ehisliist ise needitud kere külge. Puurid needid lahti ja hakkad tagantpoolt ette tulema, esimese piilari küljes olid minul lisaks neetidele ka liimiribad.
Kui miskit segaseks jäi siis helista 5534250.

Kauri


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 28.12.12 14:11 Tsiteeri


Tänud.

Mis viga tööd teha, kui võtted puust ja punaseks ette tehakse:P Ehisliistud sain täiesti tervena kätte. Küll läks üks katteliist katki.

Neid tuleks eemaldada, kasutades pahtlilabidat või mõnd imeõhukest heeblit. Esmalt kangutada katteliistu otsa välisserv õrnalt kruvikaga eemale, siis ajada sinna vahele pahtlilabidas ja õrnalt mööda liistu liikudes välimine serv oma pesast välja ajada. Kui kõik läks hästi, siis on vaja vaid liist tõmmata õrnalt enda poole ja ongi käes.

Ehisliistu esiserval minu autol liimi polnud. Tagaserv(sedaanil) on kolmnurkakna ja piilari vahel olevate pisikeste klambrite vahel kinni. Eemaldamiseks kangutada liistu ettevaatlikult eemale, kasutades plastikheeblit või teibiga kaetud lapikut kruvikeerajat.

Kõige tähtsam kogu protsessi juures on ettevaatlikus! Kõik need liistud on juba üle 20 aasta vanad ja väga haprad!


OT: Kustkohast saab sigarile esiklaasitihendit? Lõikasin klaasi eest ära, ehisliist jäi terveks, aga tihend oli juba enne päris räbal ja ei oska seda kuskilt otsida. Pakutakse kuskil ehk universaalset tihendit?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 28.12.12 15:05 Tsiteeri


See tihend tulebki koos ehisliistuga. Mul täpselt sama teema ees. Kindlasti ostan uue.
Liistu peaks saama suvalisest autoklaasidega tegelevast ettevõttest. Mina sain vimati miskisest Lasnamäe urkast Punaselt tänavalt, kogu suhtlus oli küll venekeelne, kuid hind oli ca 10% odavam kui mujal.
Mul läheb nüüd lähitundidel happe alla ja siis epo.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.12 20:53 Tsiteeri


Peab ka mõtlema uue liistu ja tihendi peale. Mingi kummiriba eest tundub pisut overkill hind, aga universaal-tihendit ka väga ei kiideta. Pole vist muud valikut.

Ma sain ka alles keevitustööd tehtud. Nüüd vaja mõned detailid veel eemaldada ja saabki ainult värvi eeltöödele pühenduda.
Tegin pisikese pildipäeviku ka: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=43207


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.8% - SQL: 72.2%]