Deprecated: Implicit conversion from float 254043.00000000003 to int loses precision in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 181
Eesti Audi Klubi foorum - A4 2.5 110 kW tdi ? (2000a)
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A4 2.5 110 kW tdi ? (2000a) (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1478)
Femme
huviline



Registreerunud 21.08.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1996 tdi

postitati 16.12.12 16:41 Tsiteeri
A4 2.5 110 kW tdi ? (2000a)



Äsja lõpetasin oma sõidud A4/B5 1.9 dti (96) - ga, kuna talvise ilmaga sõideti külge :P Poldki teist eriti kaua.

Olen nädalaid uurinud uusi variante uue auto soetamiseks - parim variant ikkagist a4, kuid silma on jäänud üks 2.5 mootoriga. Palju sellel võiks umb küttekulu olla ? Ilmselt see nii öko pole, kui 1.9 ?

Tüüpvigu ? Soovitusi ?
Pakkumisi võib ka teha ! :)

Mõistvat suhtumist -


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 16.12.12 16:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Femme
Äsja lõpetasin oma sõidud A4/B5 1.9 dti (96) - ga, kuna talvise ilmaga sõideti külge :P Poldki teist eriti kaua.

Olen nädalaid uurinud uusi variante uue auto soetamiseks - parim variant ikkagist a4, kuid silma on jäänud üks 2.5 mootoriga. Palju sellel võiks umb küttekulu olla ? Ilmselt see nii öko pole, kui 1.9 ?

Tüüpvigu ? Soovitusi ?
Pakkumisi võib ka teha ! :)

Mõistvat suhtumist -


OTSING abiks ja lugemist mitu õhtut.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=33193

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=44100


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Femme
huviline



Registreerunud 21.08.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1996 tdi

postitati 16.12.12 16:54 Tsiteeri


Kahjuks pole aega tunniviisilisteks otsingutulemuste lugemiseks, millest konkreetse informatsiooni selekteerimine võtab üüratu aja. Lisasin postituse, kuna soovin personaalset vastust, pakkumisi ja nõuandeid. Ma ei vaja kritiseerimist ja otsingumootori kasutamise vajalikkuse tunnustamist (ma olen seda juba teinud), vaid siiski tagasisidet, mis on vaid mulle mõeldud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 16.12.12 16:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Femme
Kahjuks pole aega tunniviisilisteks otsingutulemuste lugemiseks, millest konkreetse informatsiooni selekteerimine võtab üüratu aja. Lisasin postituse, kuna soovin personaalset vastust, pakkumisi ja nõuandeid. Ma ei vaja kritiseerimist ja otsingumootori kasutamise vajalikkuse tunnustamist (ma olen seda juba teinud), vaid siiski tagasisidet, mis on vaid mulle mõeldud.


Kas tavaline taldrik sobib, või peab härrale hõbedast söögiriistad olema.
Kas suu tuleb ikka ise veel lahti.

Kas ühe laiskuse pärast peab kogu selle pudru uuesti siia kirjutama:mad:.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 16.12.12 17:03 Tsiteeri


Asi on lihtne: kui ise ei viitsi oma hüvanguks vaeva näha, osta suvaline auto ära ja naudi siis seda. Pole mõtet uriseda, kui keegi annab viited (teeb su elunatukese veelgi lihtsamaks) kohtadesse, kus on kõik ära öeldud sellise auto kohta. Ise küsisid abi, said seda. Kui ei meeldi, mine küsi perefoorumist, ehk seal vastatakse sulle personaalselt! Või siis pöördu nendele teenustelefonidele- küsida võib kõike!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Femme
huviline



Registreerunud 21.08.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1996 tdi

postitati 16.12.12 17:04 Tsiteeri


Vabandust, et olen noor ja autode suhtes veidi mittesisseelanud naisterahvas. Üritan seda iga aastaga parandada ;) Selleks küsingi siin meesterahvaste nõuandeid ! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 16.12.12 17:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Femme
Vabandust, et olen noor ja autode suhtes veidi mittesisseelanud naisterahvas. Üritan seda iga aastaga parandada ;) Selleks küsingi siin meesterahvaste nõuandeid ! :)


Seda enam tuleb enne korralik kodutöö teha.

Et hilisemaid arusaamatusi vältida, täida profiil ka ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 16.12.12 17:06 Tsiteeri


Kui oled asjatundmatu, siis seda enam peaks lugema läbi viited, mis on antud. Lühidalt kokkuvõttes- kui leiad hooldatud ja tõendatud ajalooga auto, siis on väga hea kooslus. Jõuline, hea minekuga. Mitte väga öko, aga samas, mida sa V6 mootorilt ikka tahad. Kui aga satud raipe otsa (milliseid on kahjuks turg täis), siis jäädki seda remontima. Minu soovitus- asjatundmatuna pigem võta uuesti 1.9TDI.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 16.12.12 17:39 Tsiteeri


Kui praegu lugeda ei viitsi, siis hiljem oled nõus ise raamatu kirjutama, saaks ainult aega tagasi pöörata. Kahjuks on siis hilja.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 16.12.12 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Femme
Vabandust, et olen noor ja autode suhtes veidi mittesisseelanud naisterahvas. Üritan seda iga aastaga parandada ;) Selleks küsingi siin meesterahvaste nõuandeid ! :)


Nüüd on see aktsepteeritav vabandus, et "olen naine".
Aga pidage seda siis meeles ka, kui selle üle nurisete, et vähem palka samal põhjusel saate.
Kui tahad võrdõiguslikkust, siis loed teemasid nagu teised inimesed (et mitte öelda mehed).
Sugu ei ole vabandus saamatusele, hea kodanik "yanekk" juhatas teid õigele rajale, palun nüüd astuge seda mööda ka.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 16.12.12 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoonasJJ
Tsitaat:
Algselt postitas: Femme
Vabandust, et olen noor ja autode suhtes veidi mittesisseelanud naisterahvas. Üritan seda iga aastaga parandada ;) Selleks küsingi siin meesterahvaste nõuandeid ! :)


Nüüd on see aktsepteeritav vabandus, et "olen naine".
Aga pidage seda siis meeles ka, kui selle üle nurisete, et vähem palka samal põhjusel saate.
Kui tahad võrdõiguslikkust, siis loed teemasid nagu teised inimesed (et mitte öelda mehed).
Sugu ei ole vabandus saamatusele, hea kodanik "yanekk" juhatas teid õigele rajale, palun nüüd astuge seda mööda ka.


Täiesti nõus eelkõnelejatega, et kui juba juhatatakse õigele teele ja antakse kätte koht kust leiab täpsed vastused oma esitatud küsimustele ja ka uutele võimalikele küsimustele, siis sellest peaks piisama ju. Kui on endal juba kogemus olemas B5 kelel A4-ga, siis alustuseks piisaks ka sellest kui lugeda selle teise mootori kohta.
Pisut OT aga ka kasutaja nimest jääb juba mulje nagu oleks tegemist mingi feministiga, kes nüüd siin ajab mingit õigust taga... "femme French [fam (English) fɛm] - a woman or wife"


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.3% - SQL: 65.7%]