Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: S4 B5 lisainfot. (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 2041)
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.12 10:22 Tsiteeri
S4 B5 lisainfot.



Teab keegi konkreetse isendi kohta rohkem infot anda?
Murelikuks teeb asjaolu, et aasta ning sisu on FL, välimus aga mitte.
Kuidas selline kooslus?
http://www.auto24.ee/used/1188515

Tänan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Deivil
huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 530d

postitati 06.12.12 11:03 Tsiteeri


Keskkonsool on vist 2-din facelift'i oma pandud, sest puhurirestid paistavad ka prefacelift.
Aasta kohta kas valetab või on enne esimest registreerimist seisnud pikalt kuskil esinduse hoovi peal :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.12 11:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Deivil
Keskkonsool on vist 2-din facelift'i oma pandud, sest puhurirestid paistavad ka prefacelift.
Aasta kohta kas valetab või on enne esimest registreerimist seisnud pikalt kuskil esinduse hoovi peal :)

Vin koodist oleks abi? Või millest veel kindlalt aru saada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Deivil
huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 530d

postitati 06.12.12 11:34 Tsiteeri


VIN koodist vist jah, sest kõik muu peale keskkonsooli viitab 98 lõpp 99 algus prefacelift masinale. Ja 12/99 peaks vist juba elektroonilise kellaga spidoplokk olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 06.12.12 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Deivil
VIN koodist vist jah, sest kõik muu peale keskkonsooli viitab 98 lõpp 99 algus prefacelift masinale. Ja 12/99 peaks vist juba elektroonilise kellaga spidoplokk olema.


See elektrooniline kell ei ole tingimata aastaarvu järgi võetav, küll aga autol, millel on tehasest RSN-D, peaks ta digitaalne olema (sellel muidugi keskkonsool ise vahetatud). PFL saab ka 99a auto olla, aga ma ei arva samuti, et 99a lõpus enam PFL oli. Ma usun, et aastaarv millest ta räägib, on esmane registreerimine, küll aga auto valmistamisaasta võib ju sellegipoolest teine olla. Seda autot tasuks siiski uurida, kuna sul NOS ei ole ju vahet PFL välimusel, kui väidetavalt kõik plekid nagunii ära vahetad? B-osa FL tuled ei maksa ju midagi.. See vend vähemalt väidab, et on asju vahetatud, mida sa teistel müügisolevatel platsiautodel enivei vahetama hakkad! Küsi VIN-koodi ja uuri siis edasi. Proovi selgust saada, kas turbode vahetusega vahetati ka kollektorid uuema tüübi omade vastu, see on ka kindlasti üks oluline asi PFL auto juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 06.12.12 12:01 Tsiteeri


Üsna mõttetu hind aretatud pre-facelifti eest minu arvates...
Kui turbod ja kollektorid vahetatud, siis 1k sealt alla võiks hakata looma juba.
ESP-d ka sellel masinal ei ole ning mingid elektroonikavead ka.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.12 12:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Üsna mõttetu hind aretatud pre-facelifti eest minu arvates...
Kui turbod ja kollektorid vahetatud, siis 1k sealt alla võiks hakata looma juba.
ESP-d ka sellel masinal ei ole ning mingid elektroonikavead ka.


Jah, ESP puudumist imestasin isegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.12.12 12:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Deivil
Aasta kohta kas valetab või on enne esimest registreerimist seisnud pikalt kuskil esinduse hoovi peal :)

Reg nr-i järgi on '99. Ilmselt siis enne esmast regamist seisnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 06.12.12 13:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Jah, ESP puudumist imestasin isegi.

Selle aastakäigu kohta võiks sellisel jõulisemal autol ESP ikka peal olla, see muidugi minu arvamus ja sinu valik kui oluliseks ise seda pead.

Samas kandis € 1k võrra odavamat pole sama sisuga (piltidelt kui värskema olemisega sohvad) vaatamas käinud, kaalunud?
http://www.auto24.ee/used/1152755


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 06.12.12 13:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Jah, ESP puudumist imestasin isegi.

Selle aastakäigu kohta võiks sellisel jõulisemal autol ESP ikka peal olla, see muidugi minu arvamus ja sinu valik kui oluliseks ise seda pead.

Samas kandis € 1k võrra odavamat pole sama sisuga (piltidelt kui värskema olemisega sohvad) vaatamas käinud, kaalunud?
http://www.auto24.ee/used/1152755


Selle peale mõtles ta juba kõige esimesena:
Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Mis põhjusel on valge nahksisu illustreerimiseks kasutatud MVS auto a24 pilti?

Kas on tegemist õhu müümisega? :P
Hint: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/755/auto_php-id=1152755-view=100-www_auto24_ee.html


Ongi huvi selle isendi vastu, millesse tõstaks siis enda recaro sisse. Või müün recaro maha ja jääb valge sisu.



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 06.12.12 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Jah, ESP puudumist imestasin isegi.

Selle aastakäigu kohta võiks sellisel jõulisemal autol ESP ikka peal olla, see muidugi minu arvamus ja sinu valik kui oluliseks ise seda pead.

Samas kandis € 1k võrra odavamat pole sama sisuga (piltidelt kui värskema olemisega sohvad) vaatamas käinud, kaalunud?
http://www.auto24.ee/used/1152755


Ta enda teemas müüs juba ju selle auto juppe vahepeal.
Ei tea miks järsku "kallima" poole vaatama hakkas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.12 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinez
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Jah, ESP puudumist imestasin isegi.

Selle aastakäigu kohta võiks sellisel jõulisemal autol ESP ikka peal olla, see muidugi minu arvamus ja sinu valik kui oluliseks ise seda pead.

Samas kandis € 1k võrra odavamat pole sama sisuga (piltidelt kui värskema olemisega sohvad) vaatamas käinud, kaalunud?
http://www.auto24.ee/used/1152755


Ta enda teemas müüs juba ju selle auto juppe vahepeal.
Ei tea miks järsku "kallima" poole vaatama hakkas.


Lihtsalt vaatan teisi variante ka.
Kuid see odavam on on siiski esimene eelistus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 06.12.12 13:45 Tsiteeri


Vanemal isendil teab mil mida viimati vahetatud on siis saaks alati vigu otsides ja "virisedes" hinda alla kruvida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.12.12 16:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Selle aastakäigu kohta võiks sellisel jõulisemal autol ESP ikka peal olla, see muidugi minu arvamus ja sinu valik kui oluliseks ise seda pead.

Sellise suunitlusega autol on olulisem, et olemas oleks ESP OFF nupp ja eriti hea oleks, kui see oleks selline konkreetne tumbler, mitte ajutine impulsslüliti, millega pärast igat käivitust sõitma hakates vihastad ennast siniseks, kui mingi tõbras kõige lõbusama koha peal äkki süüte ja kütuse maha võtta otsustab. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 06.12.12 16:30 Tsiteeri


Isiklikult mind see ESP küll ei kotiks. Olen omanud ka PFL S4ja, ilma ESPta autot siis, ja ma võin õelda et sellega oli pigem parem talvel sõita kui autoga millel on ESP (välja lülitades ta jätab vist siiski midagi peale?). Ja nagu mõni siin auto sisust räägib, siis see on täiesti viimane asi mida vaadata ju?! Umbes nii, et ostad perses mootoriga auto, sest sellel olid Recarod sees, milleks? Kui sul on tõesti huvi olemas selliste autode vastu, siis küsigi VIN koodid esiteks, vaata kas saad üldse mingit informatsiooni, kui juba täpsemalt auto välja on valitud siis vea ta kellegi juurde, kes reaalselt ka midagi üle oskab vaadata ja asi korras. Siin pole mõtet pläkutada, sest enamus ajavad nagunii mingit üldist mulli sellel eesmärgil, et saaks lihtsalt kaasa rääkida. Kasutaja Dan näiteks müüb ka oma autot, iseasi kas ta on sellise asja poolt, et see nii õelda juppideks tõmmatakse ja uuesti ehitama hakatakse (kahtlen). Nagu juba õelnud olen, siis odavalt nagunii head autot ei saa ja ilma korraliku kontrollita võid kallilt ka pas*a saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 06.12.12 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Sellise suunitlusega autol on olulisem, et olemas oleks ESP OFF nupp ja eriti hea oleks, kui see oleks selline konkreetne tumbler, mitte ajutine impulsslüliti, millega pärast igat käivitust sõitma hakates vihastad ennast siniseks, kui mingi tõbras kõige lõbusama koha peal äkki süüte ja kütuse maha võtta otsustab. :)

Suurematel kiirustel on sellest ikkagi päris palju kasu. Linnas on mul see enamus ajast välja lülitatud. Samas talvepäevadel lumel slaalomit sõites tuli parem tulemus ESP-ga. Võimalik, et viga oli tihendis muidugi.
Siiski, mingisugune aretatud non-facelift S4 ei maksa sellist hinda...

Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Isiklikult mind see ESP küll ei kotiks. Olen omanud ka PFL S4ja, ilma ESPta autot siis, ja ma võin õelda et sellega oli pigem parem talvel sõita kui autoga millel on ESP (välja lülitades ta jätab vist siiski midagi peale?)

Ei jäta, ainult EDL on, mis on nagunii.

Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Nagu juba õelnud olen, siis odavalt nagunii head autot ei saa ja ilma korraliku kontrollita võid kallilt ka pas*a saada.

Tartu masinale kontrolli pakkusin, aga sellest ei oldud huvitatud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 06.12.12 16:40 Tsiteeri


See näitab ikka tõsist huvi asja vastu, kui lihtsalt foorumis kõvatada ja kui abi pakutakse konkreetsete autode kontrollimisel, siis keeldutakse :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 06.12.12 16:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
See näitab ikka tõsist huvi asja vastu, kui lihtsalt foorumis kõvatada ja kui abi pakutakse konkreetsete autode kontrollimisel, siis keeldutakse :D

Noh, ega ma päris tasuta neid asju ka tee, samas ei röövi ka eriti...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Dan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf R Mk7; Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro

postitati 06.12.12 16:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Selle aastakäigu kohta võiks sellisel jõulisemal autol ESP ikka peal olla, see muidugi minu arvamus ja sinu valik kui oluliseks ise seda pead.

Sellise suunitlusega autol on olulisem, et olemas oleks ESP OFF nupp ja eriti hea oleks, kui see oleks selline konkreetne tumbler, mitte ajutine impulsslüliti, millega pärast igat käivitust sõitma hakates vihastad ennast siniseks, kui mingi tõbras kõige lõbusama koha peal äkki süüte ja kütuse maha võtta otsustab. :)

Puhas kuld@Black! :)
Minu autol (facelift) on näiteks ESP ja ABS koguaeg "off". :P
Prefaceliftidel ongi ainult EDL ja ABS.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 06.12.12 17:10 Tsiteeri


Muide soovitan seda pilli ka piiluda:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=117880&page=1&highlight=2.7#pid610435

Vigu on minimaalselt ning auto on viisakas ja peale EGT-de välja progemist astub väärikalt edasi ka :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 06.12.12 19:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Noh, ega ma päris tasuta neid asju ka tee, samas ei röövi ka eriti...


http://www.auto24.ee/used/1046574 Seda pidid üle vaatama algselt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.9% - SQL: 55.1%]