Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 Avant Turbo 1.8 120kW MVS Autoaed (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1989)
kriips2
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.8T

postitati 16.10.12 19:17 Tsiteeri
Audi A4 Avant Turbo 1.8 120kW MVS Autoaed



Tere, kas keegi on käinud antud autod vaatamas, oskab midagi öelda?
http://www.auto24.ee/used/1074665

Olen lugenud selle autoplatsi kohta siis seda olen kõike lugenud, tean, et ei soovitata aga antud isend pakub väheke huvi ning ise Tallinnast ja seal vist proovisõidga kuidas joppab, nii mõnigi on minema jalutanud, et pole proovida saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kriips2
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.8T

postitati 02.11.12 17:59 Tsiteeri


Sai kiire pilk peale vista, kuna olin läbisõidul, tehti proovisõit, tundus ok, käike ka vahetas ilusti, chek control ei visanud ühtegi veateadet, homme oleks põhjalikum vaatamine, kuna plaan ära osta. Mingeid soovitusi turbo kohta, on seal midagi vaadata või mitte, ning kus oleks soovitatav Tartus nt. auto kontrolli viia kui vajadus tekib:) Ette tänades;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 02.11.12 18:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kriips2
Sai kiire pilk peale vista, kuna olin läbisõidul, tehti proovisõit, tundus ok, käike ka vahetas ilusti, chek control ei visanud ühtegi veateadet, homme oleks põhjalikum vaatamine, kuna plaan ära osta. Mingeid soovitusi turbo kohta, on seal midagi vaadata või mitte, ning kus oleks soovitatav Tartus nt. auto kontrolli viia kui vajadus tekib:) Ette tänades;)

Järgmisel juba vahetab multitronic "kenasti käike":D Kontrolli võid viia näiteks Aasta Autosse või MT Autohooldusesse jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 02.11.12 18:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kriips2
chek control ei visanud ühtegi veateadet


:D See suudab ju ainult mõne "pirni" korrasolekut kontrollida.
Arvutiga ikka tehakse masina kontrolli.

Ja muidugi kena S-Line on ikka ka :D, võta nahk taburet välja, siis ei jää nagu ühtegi asja, mis lisana oli kunagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Romulus
huviline



Registreerunud 19.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.12 21:21 Tsiteeri


Jõudsid ette va sindrinahk!

Ma olen pikemat aega seda autot nillinud, sõber isegi käis reedel vaatamas ja ütles et korralik tundub. Oli plaan minna esmaspäeval sularahaga vaatama minna, aga nüüd on hilja!

Olen omale nüüd tubli paar nädalat otsinud autot ning võin ausalt õelda et seni vaadatud umbes 20 autost on sellel autol kõige põhjalikum esinduse hooldusajalugu!

Muretuid kilomeetreid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.3% - SQL: 66.7%]