Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kesklukk (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2984)
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 06.04.03 07:36 Tsiteeri
Kesklukk



Selline probleem on, et kui auto käima panna ja natuke aega oodata autos , siis lähevad uksed automaatselt lukku....kas seda süsteemi kuidagi maha ei saa võtta, nii, et uksed enam sõiduajal automaatselt kinni ei lähe!?????:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 06.04.03 07:52 Tsiteeri


see on seotud sul signalisatsiooniga
otsi üles signadokumendidja õpetused
ning kui on norm asi saad selle maha progeda

mul on nii ntx


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

sad.gif postitati 06.04.03 07:58 Tsiteeri


Aga kõige suuremx problax on see, et pole signa dokumente......muidu olex juba üritanud!:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

sad.gif postitati 06.04.03 11:01 Tsiteeri
Loll küsimus, kuid......



kust olex võimalik teada saada, mis firma singansüsteem mul on?...puldi peale on kirjutatu küll mingi GUNNERSsystems....aga ma pole kindel, et see see firma on, kuna netist ma ei leidnud selle kohta midagi?

äkki keegi oskad, midagi soovitada:(
(vabandust nii lolli küsimuse eest:D)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 06.04.03 11:58 Tsiteeri


pead signa aju üles otsima
kuskil armatuuris arvatavasti
seal peal on ehk vähe parem mudelinimi vms


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 06.04.03 13:48 Tsiteeri
njah....



Ex siis tuleb lammutama hakata :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 06.04.03 13:54 Tsiteeri


uuri kas juhtplokist mõni juhe spidomeetrisse läheb.

mul on selline süsteem et kui kiirus ületab 30kmh siis sulgeb uksed. kui seda juhet seal poleks, siis asi ei funkaks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

thumbup.gif postitati 06.04.03 14:00 Tsiteeri


Ohoo....kui järgi mõelda siis ongi vist nii, kuid pole kindel.....aga lammutada tuleb ikkagi

Suured tänud sulle:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 06.04.03 14:44 Tsiteeri


Mix leiutada jalgratast? Mina näitasin signapanijatele milline mu pult on ja nemad kohe firma ütlesid. ja seda veel et endal pole kyll mõtet leiutama hakata kuidas midagi maha ja peale käib, lihtsam on kysida signa panijate käest :)


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 06.04.03 14:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja janek
Mix leiutada jalgratast? Mina näitasin signapanijatele milline mu pult on ja nemad kohe firma ütlesid. ja seda veel et endal pole kyll mõtet leiutama hakata kuidas midagi maha ja peale käib, lihtsam on kysida signa panijate käest :)


Kas sa oled selles täiesti kindel, et kui ma näitan mingitele suvalistele signa panijatele pulti siis ütlevad, et millega tegu on:o? sry, aga ei taha eriti uskuda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 06.04.03 15:52 Tsiteeri


Ära usu, ega mina sind veenma ka ei hakka selles:cool: Ise tead mis teed muidugi, lihtsalt tahtsin nõu anda. :)


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

smile.gif postitati 06.04.03 16:15 Tsiteeri


Olen sulle tänulik, et nõu andsid!!!!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Markko
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.03 09:09 Tsiteeri


Ka minul on nn. lapselukk. Kui süüde sisse panna lähevad uksed lukku. Saab vältida, kui süüte sissepanekul jätad vähemalt ühe ukse lahti.
Kuna puuduvad samuti dokumendid, ei suutnud ka signavennad midagi välja mõelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 07.04.03 10:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Markko
Ka minul on nn. lapselukk. Kui süüde sisse panna lähevad uksed lukku. Saab vältida, kui süüte sissepanekul jätad vähemalt ühe ukse lahti.
Kuna puuduvad samuti dokumendid, ei suutnud ka signavennad midagi välja mõelda.


Kui ma ühe ükse lahti jätan siis jääb ainult see lahti, aga ülejäänud lähevad lukku:(....väga rõve


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.8% - SQL: 46.2%]