Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Autor:
Pealkiri: AC Tekstiilist põrandamatid 2012 (Vastuseid: 112 | Vaatamisi: 38360)
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 07.03.13 17:48


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Too välja 3 põhjust miks ta peab teie eest seda tegema? Maksate talle palka, teete midagi muud või veel miski võimalus? Küsin veelkord: kas olete ise nii abitu inimesed ja ei oska ise tellida? Tootjal on šabloonid enamusele audi mudelitele olemas, helistamise ja maksmise vaev.
Tsitaat:
Algselt postitas: AudiA4Avant
Mis virisemine? Lihtsalt inimesed annavad teada, et on huvitatud nendest mattidest. Nüüd näeb kasutaja ee-martynas kui suur on nende vastu huvi, ning kui tal võimalus tekib teeb ta ka tellimuse.



Tänan Figotove, et seisid minu eest :)
Siiski tegeleksin selle tellimuse värgiga praegu ise.
1. tootja soovib grupeeritud tellimust
2. veel pole kõik 100% paigas, et seda protsessi natuke rohkem automatiseerida saaks.

Kõikidele teistele siis teadmiseks, et üritan see kuu uue teema teha, et saaks tellimusi vastu võtta. Hetkel planeerin sedasi, et maksetähtaeg oleks ~14 aprill.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiA4Avant
huviline



Registreerunud 15.01.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS3, Cabrio B4

postitati 07.03.13 18:05


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Too välja 3 põhjust miks ta peab teie eest seda tegema? Maksate talle palka, teete midagi muud või veel miski võimalus? Küsin veelkord: kas olete ise nii abitu inimesed ja ei oska ise tellida? Tootjal on šabloonid enamusele audi mudelitele olemas, helistamise ja maksmise vaev.
Tsitaat:
Algselt postitas: AudiA4Avant
Mis virisemine? Lihtsalt inimesed annavad teada, et on huvitatud nendest mattidest. Nüüd näeb kasutaja ee-martynas kui suur on nende vastu huvi, ning kui tal võimalus tekib teeb ta ka tellimuse.


Kas ta ei võta ise sentigi vahelt? Kui ei siis küll. Ma arvasin, et ta ikka teenib ka sellega natuke.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 07.03.13 18:15


Minul ei oleks absoluutselt kahju maksta mingil määral rohkem, et ee-martynas saaks selle tellimusega enda kulutatud aja eest lisaraha :) Kes see ikka nii väga heategevust teha soovib, kui endal matte vaja ei ole.

Hetkel on tema kindlasti pädevam seda tellimust tegema, kui ükskõik kes teine soovijate seast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiA4Avant
huviline



Registreerunud 15.01.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS3, Cabrio B4

postitati 07.03.13 18:19


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Minul ei oleks absoluutselt kahju maksta mingil määral rohkem, et ee-martynas saaks selle tellimusega enda kulutatud aja eest lisaraha :) Kes see ikka nii väga heategevust teha soovib, kui endal matte vaja ei ole.

Hetkel on tema kindlasti pädevam seda tellimust tegema, kui ükskõik kes teine soovijate seast.


Täpselt nii!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 07.03.13 21:07


Tsitaat:
Algselt postitas: AronLKes see ikka nii väga heategevust teha soovib...

Õnneks neid inimesi ikka leidub, kelle jaoks tükimaad olulisem ja meeldivam on teistele head teha kui teiste arvelt oma taskud rahaga täis toppida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.03.13 23:03


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Too välja 3 põhjust miks ta peab teie eest seda tegema? Maksate talle palka, teete midagi muud või veel miski võimalus? Küsin veelkord: kas olete ise nii abitu inimesed ja ei oska ise tellida? Tootjal on šabloonid enamusele audi mudelitele olemas, helistamise ja maksmise vaev.


Räägib kes?

Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Väga ilusad on, mulle meeldivad. Suured tänud tegijatele!!!



Ja tutvuks vahelduseks lärmamisele ka reeglitega. Iga Velts neid enda autosse ei tohiks nagunii toppida, siin teemas jagatakse neid aga lahkelt kõigile. Isegi nii lahkelt, et soovitatakse meeskonna poolt omalkäel tellima minna neid.

3. Sümboolika väljastamine

Sümboolika väljastamist teostab Juhatus. Sümboolikat väljastatakse ainult Eesti Audi Klubi liikmetele kes omavad kehtivat klubikaarti ja juurdepääsu klubiliikmetele mõeldud alale.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 08.03.13 07:24


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Ja tutvuks vahelduseks lärmamisele ka reeglitega. Iga Velts neid enda autosse ei tohiks nagunii toppida, siin teemas jagatakse neid aga lahkelt kõigile. Isegi nii lahkelt, et soovitatakse meeskonna poolt omalkäel tellima minna neid.

3. Sümboolika väljastamine

Sümboolika väljastamist teostab Juhatus. Sümboolikat väljastatakse ainult Eesti Audi Klubi liikmetele kes omavad kehtivat klubikaarti ja juurdepääsu klubiliikmetele mõeldud alale.


Omal käel vaevalt keegi neid klubi logodega tellida saab ja ilma logodetta on ju tegemist tavaliste põranda mattidega mis ei seostu kuidagi klubi sümboolikaga. Nagu ma aru olen saanud, siis klubi logodega matte saavad tellida nagunii vaid klubi liikmed, kes omavad kehtivat klubikaarti ja huvilised saavad tellida vaid ilma logodetta matte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 08.03.13 07:36


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Tsitaat:
Algselt postitas: AronLKes see ikka nii väga heategevust teha soovib...

Õnneks neid inimesi ikka leidub, kelle jaoks tükimaad olulisem ja meeldivam on teistele head teha kui teiste arvelt oma taskud rahaga täis toppida.


Seda kindlasti, see oligi pigem nö. vastuseks sellele lausele:


Tsitaat:

Algselt postitas: Fugitive
Too välja 3 põhjust miks ta peab teie eest seda tegema? Maksate talle palka, teete midagi muud või veel miski võimalus?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 08.03.13 08:00


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Räägib kes?


Räägib see, kes oli õigel ajal õiges kohas, mitte ei vingunud siin mitu kuud järjest, et "tellige mulle ka!!!!". Kui ma oleksin hiljaks jäänud ja tahtmine matte saada oleks ikkagi suur, siis pöörduksin juhatuse poole palvega anda mulle luba nende soetamiseks ja pöördunud ise ettevõtte poole kes neid valmistas. Ma ei ole enam 4a vana, millal ema pidi putru mulle suhu toppima, saan enamuse asjadega ise hakkama.

Aga jah, kellele ja mida ma seletan, keskmine eestlane ei oskagi iseseisvalt mitte midagi teha, kõik tuleb lahti seletada ja näpuga ette näidata. Ee-martynas ütles juba, et tegeleb asjaga, olge õnnelikud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.13 10:16


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Ja tutvuks vahelduseks lärmamisele ka reeglitega. Iga Velts neid enda autosse ei tohiks nagunii toppida, siin teemas jagatakse neid aga lahkelt kõigile. Isegi nii lahkelt, et soovitatakse meeskonna poolt omalkäel tellima minna neid.

3. Sümboolika väljastamine

Sümboolika väljastamist teostab Juhatus. Sümboolikat väljastatakse ainult Eesti Audi Klubi liikmetele kes omavad kehtivat klubikaarti ja juurdepääsu klubiliikmetele mõeldud alale.


Omal käel vaevalt keegi neid klubi logodega tellida saab ja ilma logodetta on ju tegemist tavaliste põranda mattidega mis ei seostu kuidagi klubi sümboolikaga. Nagu ma aru olen saanud, siis klubi logodega matte saavad tellida nagunii vaid klubi liikmed, kes omavad kehtivat klubikaarti ja huvilised saavad tellida vaid ilma logodetta matte.


No, kui tavalisi matte saab ka tellida, siis selles osas tuleb küll Fugitiviga nõustuda. Neid saab osta/tellida suvalisest autopoest, kui nii kiire on.
Klubi sümboolikaga on mõistlikum siiski grupitellimus teha, vaevalt tootjagi neid ükshaaval voolida tahab.
Aga ee-martynas, kui sul B8 sabloonide jaoks näidised vaja on, siis anna teada. Tekstiilmatid seisavad mul hetkel niisama.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ojapoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.06
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant Quattro 3.0 TDI 165kW & Audi A8 D2 Quattro 4.2 220kW

postitati 08.03.13 10:41


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Räägib kes?


Räägib see, kes oli õigel ajal õiges kohas, mitte ei vingunud siin mitu kuud järjest, et "tellige mulle ka!!!!". Kui ma oleksin hiljaks jäänud ja tahtmine matte saada oleks ikkagi suur, siis pöörduksin juhatuse poole palvega anda mulle luba nende soetamiseks ja pöördunud ise ettevõtte poole kes neid valmistas. Ma ei ole enam 4a vana, millal ema pidi putru mulle suhu toppima, saan enamuse asjadega ise hakkama.

Aga jah, kellele ja mida ma seletan, keskmine eestlane ei oskagi iseseisvalt mitte midagi teha, kõik tuleb lahti seletada ja näpuga ette näidata. Ee-martynas ütles juba, et tegeleb asjaga, olge õnnelikud!


Enamus asjade hulka, millega ise hakkama saad, kuulub kahjuks ka vingumine :(
Jutt käib siin ju gruppi tellimusest ja öeldi, et kui piisav arv soovijaid koos siis tehakse uus tellimus. Sellepärast siin kõik ka tead annavad oma soovist.
Ja AC logodega reeglite järgi ei tohigi ise tellida ja kui auto maha müüd siis korjad ka need autost ära, mitte ei anna kaasa. Vähem kiunu siis saab siin teemas ka asjaliku info kätte ja soovijad peagi uue partii matte kätte.
Mina isiklikult ei olnud klubiliige kui eelmine tellimus tehti ja usun, et ma ei ole ainus, nüüd aga sooviks neid matte.

Peace ;)


Kui ma olin väike siis mu vanemad kolisid tihti...
aga ma leidsin nad alati üles...
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 08.03.13 15:03


Sulgeme selle teema seniks kuni asjaosalistel on aega ja võimalust uue tellimisega tegeleda. Vahepealne 10-20 väljahõiset: "Tellige mulle ka!" ei anna mingit reaalset pilti kui palju huvilisi tegelikult on. See selgub siis kui tellimusi vastu võtma hakatakse.

;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 19.03.13 20:43


Siit siis leiab infot selle kauaoodatud 2013 tellimuse kohta http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=123290


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.0% - SQL: 35.0%]