Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B6 96kw (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1279)
KK330
huviline



Registreerunud 12.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.12 07:04 Tsiteeri
Audi A4 B6 96kw



Kas keegi on anutd autot veel vaatamas käinud?

http://www.auto24.ee/clients/nemm/used/detail.php?ct=5db5a32eb781372078l6&language=EST

Kas kliima nupude kulumine on neil tüüp viga või on see märk kerimisest?
Kas itaalia keelse navi saab inglise keelde kergelt või on see võimatu?
Püsikiiruse peaks saama lihtsalt sellele peale panna?
Mida sellel autol jälgida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.06.12 07:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KK330
Kas keegi on anutd autot veel vaatamas käinud?

http://www.auto24.ee/clients/nemm/used/detail.php?ct=5db5a32eb781372078l6&language=EST

Kas kliima nupude kulumine on neil tüüp viga või on see märk kerimisest?
Kas itaalia keelse navi saab inglise keelde kergelt või on see võimatu?
Püsikiiruse peaks saama lihtsalt sellele peale panna?
Mida sellel autol jälgida?

Jah on tüüpviga, tulede pöördnupp ja aknanupud ka kuluvad kiirelt.
Püsikiirusehoidja käib jah suht lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 12.06.12 07:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KK330

Kas itaalia keelse navi saab inglise keelde kergelt või on see võimatu?


Seda saab kaabli olemasolu korral suht lihtsalt ära teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KK330
huviline



Registreerunud 12.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.12 08:27 Tsiteeri


üks asi veel mis meelde tuli:
nimelt oli paak tühi ja kompuuter näitas ees 0km kuid kui kangilt(paremalt) neid nupe näpida siis ei muutunud midagi.
Sellel oli värviline kompuuter spidoka ja tahoka vahel. Kas sellel ei olegi kütusekulu näidikut või on asi pigem selles et näitas 0km ja siis muid asju ei näita?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.06.12 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KK330
üks asi veel mis meelde tuli:
nimelt oli paak tühi ja kompuuter näitas ees 0km kuid kui kangilt(paremalt) neid nupe näpida siis ei muutunud midagi.
Sellel oli värviline kompuuter spidoka ja tahoka vahel. Kas sellel ei olegi kütusekulu näidikut või on asi pigem selles et näitas 0km ja siis muid asju ei näita?

Kuna kangil nupud olemas, siis ilmselt ikka kompu on (sest 0km saab näidata ka komputa e nn baas versioon). Üldiselt peaks loogika nii olema, et ise viskab nn kriitilise peale, aga valida peaks peale seda ikka saama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KK330
huviline



Registreerunud 12.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.12 08:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: KK330
üks asi veel mis meelde tuli:
nimelt oli paak tühi ja kompuuter näitas ees 0km kuid kui kangilt(paremalt) neid nupe näpida siis ei muutunud midagi.
Sellel oli värviline kompuuter spidoka ja tahoka vahel. Kas sellel ei olegi kütusekulu näidikut või on asi pigem selles et näitas 0km ja siis muid asju ei näita?

Kuna kangil nupud olemas, siis ilmselt ikka kompu on (sest 0km saab näidata ka komputa e nn baas versioon). Üldiselt peaks loogika nii olema, et ise viskab nn kriitilise peale, aga valida peaks peale seda ikka saama.


Samas üldiselt tundub auto suht tühi olema. Vb tõesti siis tal ei ole kompuutrit peal. Aga mis seal ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.06.12 08:45 Tsiteeri


Ega sa kompu nuppude all ei pea silmas kojamehe intervalli nuppu? Ega sa värvilise ekraani all ei pea silmas punase musta kirjut ekraani? Pole varustusel väga viga midagi, selline ok minu silmis, päris standard pole, aga näiteks esimene käetugi ja tagumised elektriaknad ning püsik oleks minu puhul olulised. Kirjas on 4 turvapatja, tegelt aga vist ikka 6 või 8 (ma ei tea, kas b6 lähevad kardinad standardis taha välja ja loetakse 8 või mitte). Nemm toob palju masinaid Itaaliast, ma ka ise ostsin üle 4a tagasi oma b6 avanti sealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KK330
huviline



Registreerunud 12.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.12 08:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ega sa kompu nuppude all ei pea silmas kojamehe intervalli nuppu? Ega sa värvilise ekraani all ei pea silmas punase musta kirjut ekraani? Pole varustusel väga viga midagi, selline ok minu silmis, päris standard pole, aga näiteks esimene käetugi ja tagumised elektriaknad ning püsik oleks minu puhul olulised. Kirjas on 4 turvapatja, tegelt aga vist ikka 6 või 8 (ma ei tea, kas b6 lähevad kardinad standardis taha välja ja loetakse 8 või mitte). Nemm toob palju masinaid Itaaliast, ma ka ise ostsin üle 4a tagasi oma b6 avanti sealt.


värviline ikka punast ja valget. Võrreldes teisega (punane ja mustaga) siis see ikka värviline. Ja ei aja segi seda nupu mida saab kangi keskel krutida eest ja tagantpoolt vaid mõtlen seda mis kangi otsas on, saab ülesse ja alla vajutada, mitte keerata.
Itaalia masin pidi olema jah. Eks lähen piilun seda reedel veel ja siis ehk hüpan ka ikka teie punti siin :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.6% - SQL: 69.4%]