Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Vectra käivitusmured!!!! (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2419)
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 12.10.02 18:35 Tsiteeri
Vectra käivitusmured!!!!



Sõber ostis eile Opel Vectra 2.0i 1991! Tangitud sai kuskil Rakvere tanklas, kuna muud teepeal ette ei jäänud. Hetkel 100km seljataga, hommikul käivitus ilusti, sõitis minu maja ette. Siin käivitus jälle kenasti, aga suri minuti pärast välja. Hiljem saime korra veel hääled sisse, suri välja. Siis peale ootamist lubas, enam isegi ei luba, vaid lihtsalt ketrab mootorit

Keegi oskab öelda, mis viga? Seni olen kuulnud, et probleemiks kas:
* bensupump
* bensufilter (heal juhul aga...)
* süütega jama
* võibolla pihustid

öelge oma arvamus, kogemus! Tahaks homme asja käima saada aga reaalsem on see esmaspäeval kuskile teenindusse vedada alles

btw, kus asub Vectra kütusefilter ja pump Leiaks üles, puhastaks ära vms


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 14.10.02 18:32 Tsiteeri


Pump on paagisisene,filter paagi juures põhja all.Ise olen saanud sel aastal juba kolm korda bensu,mis isegi tikust ei süttinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 14.10.02 23:43 Tsiteeri


ei no jah... kui auto osta, siis võiks enne uurida... selle ehitust ka... omanik vajutas kogematta bensiinipumbal... voolu välja:) irww... ega auto siis õhuga sõida...:):) nn.. salanupp, ei maksa puutuda kõike oma autos, kui ei tea:D:D nüüd jälle töökorras:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 15.10.02 08:41 Tsiteeri


irwww


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 15.10.02 09:14 Tsiteeri


proovi nii et kui saad kuskil bensuvooliku lahti, siis puhu sealt paaki, niikaua kuni mulisema hakkab! kui siis käöima läheb on filter umbes jahh.

obelipobeli tibelitobeli


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 15.10.02 09:54 Tsiteeri


no aga krt see automüüja oleks siis võinud midagi öelda...
Tsitaat:

ei no jah... kui auto osta, siis võiks enne uurida... selle ehitust ka... omanik vajutas kogematta bensiinipumbal... voolu välja:) irww... ega auto siis õhuga sõida...:):) nn.. salanupp, ei maksa puutuda kõike oma autos, kui ei tea:D:D nüüd jälle töökorras:)

audi-äss sa paned ikka mõttetut juttu....
kui ta poleks seda nuppu vajutanud siis ta poleks elusees sellest teada saanud...ma panen ka oma autole salanupu ja müün sulle ja midagi sellest ei räägi...ja ma tean, et sa näpid alati kõike mis sulle ette jääb...:P
kui sa ostad kasutatud auto siis sa ei saa kunagi kõike teada selle auto kohta....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 24.01.03 17:09 Tsiteeri


mul oli kunagi ühe vectraga sarnane jama ja välja tuli, et jama oli kõrgepingejuhtmes, mis on süütepooli ja jagaja vahel. seal ei saanud asi korralikult ühendust ja siis koormas süsteem millegipärast bensupumba relee üle, mispeale see lülitas ennast välja. uuesti käivitamisel ajas starter ainult mootorit ringi ja mitte üks turtsakas! pärast kümneminutilist ootamist auto jälle tavaliselt käivitus. algul arvasin, et bensupump kutu, aga tegelikult oli väga lihtne viga!
mul tegid asja korda opelaasi-poisid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 24.01.03 17:11 Tsiteeri


P.S. pump ja filter peaksid 2.0 isendil asuma parema tagaratta taga põhja all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.6% - SQL: 45.4%]