Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 80 b3 1990 ost (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1174)
gertb
huviline



Registreerunud 03.06.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2.3E

postitati 04.06.12 16:04 Tsiteeri
Audi 80 b3 1990 ost



Tervist
Sooviksin väikseid teadmisi ennem kui ma ostaksin endale Audi 80 b3 1990 1.8 66kw. (karburaator)

Mida ma peaksin jälgima kui ma ostaksin sellise auto, mis on selle auto kütusekulu, kui palju ta varuosad maksavad umbes ja kui hea selle auto mootor on tegelikult.





Aitäh teile


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 04.06.12 16:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: gertb
Tervist
Sooviksin väikseid teadmisi ennem kui ma ostaksin endale Audi 80 b3 1990 1.8 66kw. (karburaator)

Mida ma peaksin jälgima kui ma ostaksin sellise auto, mis on selle auto kütusekulu, kui palju ta varuosad maksavad umbes ja kui hea selle auto mootor on tegelikult.





Aitäh teile


Alustame otsast: jälgi nagu ikka, et poleks avarii jälgi, lisad töötaksid, sillad ei kolksuks, ei suitseks, käigud lülituksid ilusti, sidur ei libiseks jne. Sellise auto keskmine kütusekulu jääb 7-8 liitri vahele ja see mootor on üks parimaid, mis Audi 80 peale pandud on. Isiklikel kogemustel võin öelda, et B3 on üks ütlemata lollikindel ja üliodavate pidamiskuludega masin. Varuosasid müüakse ka poes juba pmst kilohinnaga. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gertb
huviline



Registreerunud 03.06.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2.3E

postitati 04.06.12 16:26 Tsiteeri


Sellesuhtes, et mulle pakuti üht b3 kerega korraliku audit esimesed mõlemapoolsed karbi ääred on natukene roostes aga see kõige väiksem probleem.
Omanik rääkis, et auto on seisnud 1 aasta, aga proovisime ta tööle panna, panime aku peale ja keerasime korraks võtit ja läks poolest pöördest nag oleks just sellega sõidetud. Tööle pannes ei olnud mitte ühtegi heli sellist mis ei tohiks olla, tegin väikse tiiru ka, tundus nagu super olevat.
Korralik helitehnika on sees, salong väga korralik välimus ja üldine pilt on selline, et see pole päevagi seisnud.
Käigud lähevad hästi sisse, sidur ei libise pidurid toimivad, käsipidur toimib, tuled toimivad kõik nag väga hästi toimib, pöörded on ühtlased, mitte ühtegi halba sõna ei ütleks siiamaani selle kohta.
Kena ka muidugi tumesinine :D
Iseenesest ma arvan seda, et ma peaksin selle ära võtma kommiraha eest mis ta pakkus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 04.06.12 16:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: gertb
Sellesuhtes, et mulle pakuti üht b3 kerega korraliku audit esimesed mõlemapoolsed karbi ääred on natukene roostes aga see kõige väiksem probleem.
Omanik rääkis, et auto on seisnud 1 aasta, aga proovisime ta tööle panna, panime aku peale ja keerasime korraks võtit ja läks poolest pöördest nag oleks just sellega sõidetud. Tööle pannes ei olnud mitte ühtegi heli sellist mis ei tohiks olla, tegin väikse tiiru ka, tundus nagu super olevat.
Korralik helitehnika on sees, salong väga korralik välimus ja üldine pilt on selline, et see pole päevagi seisnud.
Käigud lähevad hästi sisse, sidur ei libise pidurid toimivad, käsipidur toimib, tuled toimivad kõik nag väga hästi toimib, pöörded on ühtlased, mitte ühtegi halba sõna ei ütleks siiamaani selle kohta.
Kena ka muidugi tumesinine :D
Iseenesest ma arvan seda, et ma peaksin selle ära võtma kommiraha eest mis ta pakkus.


No aga milles siis küsimus? Kui nii korralik masin, siis võta muidugi ära. Seda enam, kui kommiraha eest pakuti. Kui ära võtad, siis tee teema kah siia. Edu! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.2% - SQL: 66.8%]