Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kleebised suportitele? (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2341)
wondero
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Land Rover Range Rover Sport 3.6 TDV8

postitati 03.06.12 17:34 Tsiteeri
Kleebised suportitele?



Kui lisada kleebis pidurisuportile siis oleks hea kui see oleks ilmselt kuuma kindel või vähemasti midagi selle poolset, kuna kõige tavalisema kleebise sulataks lihtsalt mõne ajaga väga inetuks..
Nii siis on kellelgi aimu, et millised kleebised sobiksid suportitele ning kust võiks neid saada?
Jutt käib siis audi elbeemi kleebisest suportitele..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
EigoP
huviline



Registreerunud 25.03.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDi

postitati 05.06.12 14:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wondero
Kui lisada kleebis pidurisuportile siis oleks hea kui see oleks ilmselt kuuma kindel või vähemasti midagi selle poolset, kuna kõige tavalisema kleebise sulataks lihtsalt mõne ajaga väga inetuks..
Nii siis on kellelgi aimu, et millised kleebised sobiksid suportitele ning kust võiks neid saada?
Jutt käib siis audi elbeemi kleebisest suportitele..

Päris kõvasti pidurdad siis kui juba supordid kuumaks lähevad :D Ei juhtu nende tavaliste kleepsudega seal midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.06.12 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: EigoP
Tsitaat:
Algselt postitas: wondero
Kui lisada kleebis pidurisuportile siis oleks hea kui see oleks ilmselt kuuma kindel või vähemasti midagi selle poolset, kuna kõige tavalisema kleebise sulataks lihtsalt mõne ajaga väga inetuks..
Nii siis on kellelgi aimu, et millised kleebised sobiksid suportitele ning kust võiks neid saada?
Jutt käib siis audi elbeemi kleebisest suportitele..

Päris kõvasti pidurdad siis kui juba supordid kuumaks lähevad :D Ei juhtu nende tavaliste kleepsudega seal midagi.

Siis võiks ju sadulaid ka suvalise värviga värvida või võibki?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wondero
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Land Rover Range Rover Sport 3.6 TDV8

postitati 05.06.12 16:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: EigoP
Tsitaat:
Algselt postitas: wondero
Kui lisada kleebis pidurisuportile siis oleks hea kui see oleks ilmselt kuuma kindel või vähemasti midagi selle poolset, kuna kõige tavalisema kleebise sulataks lihtsalt mõne ajaga väga inetuks..
Nii siis on kellelgi aimu, et millised kleebised sobiksid suportitele ning kust võiks neid saada?
Jutt käib siis audi elbeemi kleebisest suportitele..

Päris kõvasti pidurdad siis kui juba supordid kuumaks lähevad :D Ei juhtu nende tavaliste kleepsudega seal midagi.

Siis võiks ju sadulaid ka suvalise värviga värvida või võibki?



no eks tehakse igast asju ja keegi ei keela ju tavalise metalli värviga ka värvida, olen ka ise proovinud ja kestab külll, kuid tegelikult on olemas spetsiaalselt suportitele mõeldud värv ja lasin endal ka sellega värvida.

EigoP, eks ma proovin tavalisi kleepse, vaatan kaua kestavad, samas ega ennem kui proovinud pole ei tea ka :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Audi499
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c7

postitati 05.06.12 17:11 Tsiteeri


Olen oma kõikidel autodel kasutanud tavalisi kleepse ja need lakiga üle lasknud. Rinkat pole küll sõitnud aga niisama ei juhtu nendega midagi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EigoP
huviline



Registreerunud 25.03.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDi

postitati 05.06.12 17:37 Tsiteeri


Ja värvitaksegi neid igasugu värvidega (enamustel kasutusel Hammerite). Põhimure on siiski rooste. Ise ei tea kedagi kes oleks mingi kuumuskindla värviga suporte värvinud. Kuumaks peaksid minema ikka kettad. Supordid võivad soojaks minna aga ei usu,et tänavasõiduga need nii kuumaks lähevad ,et kleeps maha tuleb. Enne tulevad need mingil muul põhjusel maha.

Pole ise kunagi selle spets värviga värvinud aga kas sellel siis peal kirjas et maksimum temperatuur 1000C või midagi? Hammeritel oli vist +80C . Olen ise Hammeritega kolmel autol sadulaid värvinud. Ja isegi kettaid. Ketastel olen selle aja jooksul ühe korravävi mustaks saanud ja siis jäi kah käsipidur peale. Aga see selleks :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.06.12 18:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: EigoP
Ja värvitaksegi neid igasugu värvidega (enamustel kasutusel Hammerite). Põhimure on siiski rooste. Ise ei tea kedagi kes oleks mingi kuumuskindla värviga suporte värvinud. Kuumaks peaksid minema ikka kettad. Supordid võivad soojaks minna aga ei usu,et tänavasõiduga need nii kuumaks lähevad ,et kleeps maha tuleb. Enne tulevad need mingil muul põhjusel maha.

Pole ise kunagi selle spets värviga värvinud aga kas sellel siis peal kirjas et maksimum temperatuur 1000C või midagi? Hammeritel oli vist +80C . Olen ise Hammeritega kolmel autol sadulaid värvinud. Ja isegi kettaid. Ketastel olen selle aja jooksul ühe korravävi mustaks saanud ja siis jäi kah käsipidur peale. Aga see selleks :D

Sorry OT, aga kas sul see hammerite ka kestis rohkem, kui aasta viisakas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
EigoP
huviline



Registreerunud 25.03.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDi

postitati 05.06.12 18:33 Tsiteeri


Eks kõik oleneb kuidas eeltöö tehtud on. Ütleme nii,et mu rohelisel autol on värv juba üle aasta peal püsinud. Eelmisel auto hakkas rooste peale poolt aastat välja ronima. Selle rooste pärast olengi ma Hammerite värvi kasutanud. Samas ei oska öelda kui kaua see MOTIPi värv roostet eemale peletab.

Hammeritest võid lugeda SIIT


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 05.06.12 19:08 Tsiteeri


Iga tavaline ehituspoes müüdav metallivärv peab 180-200C ilusti välja. Nii kuumaks iial pidurisadulat ei aja! Kui värv ei püsi peal on kehv eeltöö. Ketastega on teine lugu.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
wondero
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.08
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Land Rover Range Rover Sport 3.6 TDV8

postitati 05.06.12 19:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: EigoP
Eks kõik oleneb kuidas eeltöö tehtud on. Ütleme nii,et mu rohelisel autol on värv juba üle aasta peal püsinud. Eelmisel auto hakkas rooste peale poolt aastat välja ronima. Selle rooste pärast olengi ma Hammerite värvi kasutanud. Samas ei oska öelda kui kaua see MOTIPi värv roostet eemale peletab.

Hammeritest võid lugeda SIIT


hammerite kohta tean suht hästi, sai oma 5a sadolinis tööl oldud.. :)


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi499
Olen oma kõikidel autodel kasutanud tavalisi kleepse ja need lakiga üle lasknud. Rinkat pole küll sõitnud aga niisama ei juhtu nendega midagi


Millist lakki kasutanud oled?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Audi499
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c7

postitati 05.06.12 20:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wondero

Tsitaat:
Algselt postitas: Audi499
Olen oma kõikidel autodel kasutanud tavalisi kleepse ja need lakiga üle lasknud. Rinkat pole küll sõitnud aga niisama ei juhtu nendega midagi


Millist lakki kasutanud oled?


Tavalist aerosool akrüül lakki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.2% - SQL: 65.8%]