Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kvaliteetsed keretööd / värvitööd / automaalrid jne (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 3787)
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 19.04.12 09:44 Tsiteeri
kvaliteetsed keretööd / värvitööd / automaalrid jne



Tere kõigile!

kvaliteetsed keretööd / värvitööd / automaalrid jne

Olen juba mõnda aega silma peal üritanud hoida antud teemadel, kuid ausaltöeldes on need väga segamini nagu pudru ja kapsad, erinevad teemad vaid üksikute juhtumite puhul ja üksikute firmade kohta.

Kuna ei ole leidnud teemat, mis koodaks kokku kvaliteetsed plekksepad ja keretööde tegijad ning samuti kvaliteetsed värvijad alates detailide, velgede värvimisest kuni auto ülevärvimiseni, siis kui kellelgil selle vastu midagi pole, võiks siia kirjutada.

Eelkõige ootaks tagasisidet inimestelt kellel on reaalne kogemus. Puht huvi pärast võiks inimene märkida ära ka oma kogemuse stiilis "auto üle värvimine" või "kapoti värvimine" jne.. ja soovitus/kogemus antud firmaga.

Mul endal tuleb ette võtta vana coupe üle värvimine mille puhul ajan taga võimalikult ideaalset tulemust. Kuna auto on puhtalt hobikas ja värviks elevandiluu metallik, siis kõiksugu poolkõvad tegijad ei huvita. Tööd tegev koht peab oskama aru saada vana auto eripäradest ja coupele iseloomikest probleemidest - alates kõiksugu liistude ja vidinate hoidmisest mida enam tellida ei saa. Seega peab tegija olema tõesti ettevaatlik ja profesionaal!

Tänud ette ja ilusat kevade jätku!

Tervitades,
Kristjan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 19.04.12 10:12 Tsiteeri


Mul on hea tuttav mingi 15aastat vähemalt automaalrina töötanud.UM-is teeb tööd ja vist kodukandis ka kuskil.Kuidas tal aegadega on seda ei tea-peab küsima.Loomulikult ei ole mõtet sellist meest tavaliste parsadega tülitada aga häid hobiautosi julgeks kindlasti talle usaldada.Usun et BMW esinduses maalrina töötamine on päris suur vastutus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ertu
huviline



Registreerunud 16.04.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: b5 1.8tq

postitati 19.04.12 11:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Eelkõige ootaks tagasisidet inimestelt kellel on reaalne kogemus.

Kogemust ei ole, kuid teine kord ajaviiteks olen lugenud http://autoblogi.blogspot.com/ blogi, vaadates milliseid vanu ameeriklasi/venelasi on taastatud, siis vast võiks ka ühe audiga hakkama saada. Lisaks tasub otsida automoto foorumist abi, seal ehk leidub ka vanemate autode taastajaid, mitte kindlustustööde tegijaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 19.04.12 14:49 Tsiteeri


Mul on maalritöödega päris mitmel juhul kokkupuutumisi olnud, vanemaid kui 10 aastat vast siin lahkama ei hakkagi :)
Minuarvates kirjeldad sa ise ka suurima probleemi ära, mis mulle silma on torganud - kehv montaa˛ ja kooste võivad korraliku maalritöö tulemuse täiesti ära nullida. Varasemalt olen Hiiu ülesõidu lähedal kindlustusseltsi poolt saadetuna (ettevõtte nimi ei meenu) saanud korralikult värvitud stange ja kapoti, aga demontaa˛i/montaa˛i käigus murtud tuuleklaasi aluse plastiku kinnituskõrvad, robustselt kipsikruviga paigale asetatud udukate võred jms nullis hilisemal vaatlusel igati emotsiooni.
Autoks grupi nimeline ettevõte Koplis sai muidu püstitatud ülesandega hakkama, üle talve aga see nende tehtud stange ei elanud, hakkas pealt pragunema. Hilisem garantiiremont ka ei õnnestunud, esialgne oskaja mees oli sealt töölt lahkunud. Värvitud oli muidu ilusti. Taaskord mitte eriti suur õnnestumine.
Tallinna Revalis värvitud asjad on olnud siiani parima kvaliteediga, aga isegi siis on huvitavaid nüansse esile kerkinud, nagu musta stange puhul kuidagi ootamatult sinine summutiava seal sees... Aga parimad punktid kindlasti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 19.03.13 20:25 Tsiteeri


Kisun vana teema üles. Soovitage kohta kuhu c6 värvimisse saata!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.8% - SQL: 70.2%]