Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A6 C4 esitiivaäärte kaitse (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 2448)
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 01.04.12 08:30 Tsiteeri
A6 C4 esitiivaäärte kaitse



Kas keegi teab kust saada esimestele tiibadele selliseid plastik kaari mis kaitseks tiivaäärt. Olen näinud paljudel s6 c4 ja ka a6 selliseid. Mõte siis selles, et lendav jama ei taoks värvi lahti ja annaks rooste kindlust. Sest c4 on esimeste tiibade roostetamine sünniviga. Klubilistel olen näinud, et on jyrisool a6 c4 "s6" 2.5tdi avantil. On kellegil mingit infi oleks tänulik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 01.04.12 08:38 Tsiteeri


Sa mõtled itaalia laiendeid? Neid väga saada pole kui just mõni itaalia s6 jupitamisele ei lähe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 01.04.12 08:54 Tsiteeri


Need pudinad ei kaitse küll meie kliimas mitte midagi. Pigem hakkab nende alt kenasti ussitama. Samas, kui läbipaistev "kereteip" sinna alla kleepida, peaks teine tera asjal olema.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
taavi9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.06
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 avant 3,0TDI S-line 09a.

postitati 01.04.12 09:20 Tsiteeri


Mõtlesin enda autol ka esitiibade tagumised uksepoolsed osad läbipaistava kivikaitse teibiga üle kleepida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 01.04.12 15:25 Tsiteeri


Ilmselt peab teipima siis. Vihale ajab, et sügisel polnud rooste haisugi ja nüüd mõlemad tiivad eest võtnud roostet külge. Auto sai 1 kuu eestis sõita ja hakkas tulema mida kuradit siin teele loobitakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 01.04.12 18:48 Tsiteeri


Kust seda kereteipi saab ka?


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
taavi9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.06
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 avant 3,0TDI S-line 09a.

postitati 01.04.12 18:56 Tsiteeri


Leidsin sellise lehe ja sellise lehe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 01.04.12 22:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Vihale ajab, et sügisel polnud rooste haisugi ja nüüd mõlemad tiivad eest võtnud roostet külge. Auto sai 1 kuu eestis sõita ja hakkas tulema mida kuradit siin teele loobitakse.

See tuleneb peamiselt sellest, et tegu pole enam tehasest paigaldatud tiibade või värviga. Tehasekonditsioonis C4 ei kipu ka siis roostetama, kui värv vigastatud. Kindlasti mitte nii kiiresti.

See on paratamatus, et vana auto värvkate ja plekid ei kipu enam need esimesed olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 01.04.12 22:54 Tsiteeri


Sama siin, detsembris autot ostes tiivad täiesti ok, nüüd parempoolne ussitab juba ilusti värvi all. Masendav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 02.04.12 00:53 Tsiteeri


Indr kunagi näitas, et see jubin on vägatihti olnud C4 mudelitel kurjajuureks, kogub niiskust ning hõõrub tiiva seest värvi ja tsingi maha. Sealt edasi pole enam palju vaja, et asi seest välja ussitama hakkaks. Enda masinal kavatsen igastähes teiste tiibade panekul need jubinad oluliselt lühemaks lõigata, kui nad tiivakaarde ei ulatu, siis loodetavasti on niiskusel ka rohkem ruumi mööda logarit ära voolata ning ei hakka sealt nii kergelt ussitama.

http://www.upload.ee/image/2220139/821100.png


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.12 11:06 Tsiteeri


Mul on täpselt selle sama koha pealt mõlemad võtnud ussi maitset ligi (kus see kinnitus). No isegi kui on tiivad vahetatud siis on värvi ja poltide järgi näha, et see tiib on kaua seal olnud ja väljamaalt tulles ei ussitanud mitte üks raas. Mina autot ei süüdista (süüdistan keemiat ja soola). Aga tänud Zoig info eest ma polnud sellega kursis. Kuskil olen kuulnud, et c4 tiiva seespool ka mingi svamm või jama kleebitud ja see kogub niiskust. Igaljuhl tasub loogilise pilguga ülevaadata.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
dub1
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 23.12.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: AV6

postitati 02.04.12 14:15 Tsiteeri


C4 tiivad hakkavad roostetama seest mitte väljast.. ja põhjustab tõesti see sama jubin seal pildil, mis punase ringiga tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
terve87
huviline



Registreerunud 05.06.06
Asukoht: saku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,8q ja Audi5000

postitati 02.04.12 20:00 Tsiteeri


Kas logari serv ise ei hõõru seda tiiba sealt seestpoolt? Minu arust on ka see seal see kurja juur. Omal värvisin ja lakkisin tiivad ka seestpoolt korralikult ära ja sai ka kivikaitse kiht pandud vahele ning püsivad väga hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 02.04.12 20:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audicabrio
Sama siin, detsembris autot ostes tiivad täiesti ok, nüüd parempoolne ussitab juba ilusti värvi all. Masendav.

Eesti tuues lihtsalt tehti lohakalt korda. Originaal tiib ei lähe elusees nii värvialt rooste. Minul oli esimene aasta värv ok siis teine aasat hakkas kooruma alt tuli ilus haljas plekk. Ja nüüd kolmanda aasat lõpus hakkab rooste peale tekkima ja viimane aeg oleks korda teha tiib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 02.04.12 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Kust seda kereteipi saab ka?

Automaailmast nt


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 02.04.12 21:58 Tsiteeri


Olen jah B4 kerega masinatel näinud, et aastaid on haljas tsink enne kui korralikult rooste läheb. See masin siis toodud kõrvalriikidest, kus siis ilmselt kiiresti üles löödud, saab suvel siis ilmselt kätt harjutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 03.04.12 00:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Eesti tuues lihtsalt tehti lohakalt korda. Originaal tiib ei lähe elusees nii värvialt rooste.

Minu kogemus C4 Audidega:

Esimene C4 100 93' - originaalvärv, svammid alles ja peale kaht aastat eesti teedel oli tiib selline:
http://www.upload.ee/thumb/2223326/IMGP2433.jpg http://www.upload.ee/thumb/2223327/IMGP2434.jpg
Tiib on määrdunud, kuid roostetäppigi pole. Ka svammi koht on lihtsalt määrdunud, seal ei ole svamm värvi hõõrunud vms. Sama auto teisel tiival oli tiivaäärest värv maha kriibitud(haljas tsink), aga kuna see seal rooste ei läinud, siis kuidagi ununes nii ära, et ma ei töödelnud seda isegi värviparanduspintsliga ja ikka ei juhtunud midagi.

Teine C4 100 92' - veidike roostetas iga kandi pealt, enamus keredetaile erinevatelt autodelt pärit (pealmise värvi alt koorus nii punast, sinist kui ka valget välja :D). Tundus siiski, et tegu oli originaaljuppidega ja roostet leidus vaid seal, kus tõesti haljas plekk välja kriibitud. Seest poolt ei mullitanud, läbivat roostet polnud. Selle poole aasta jooksul, mis ma temaga sõitsin (sügis-talv) ei süvenenud ükski roostekoht märkimisväärselt.

C4 A6 95' - üle värvitud, kuu peale ostu märkasin parempoolsel tiival mulli, aasta hiljem nägi asi niimoodi välja:
http://www.upload.ee/thumb/2223352/resytu675.jpg
Muuseas, ma vaatasin spetsiaalselt järgi, selle tiiva taga ei olnud seda svammi. Kusjuures vasakpoolne tiib tundus olevat originaal, selle äärest irdus kunagi üks värvitükk ja olles seekord juba parempoolse tiiva seisundist hirmunud töötlesin seda kohta koheselt ka pintsliga ja järgneva pooleteise aasta jooksul see tiib mulle enam muret ei tekitanud. Tõenäoliselt ei tekita see nii pea muret ka tolle auto praegusele omanikule.

Isa C4 100 91' - 8 edukat aastat eesti teedel. Viimati kui nägin, polnud roostest haisugi.

Kindlasti soodustab too svamm niiskuse kogumist ja võibolla mõnel juhul ka hõõrub värvi ning tsingikihi maha vms, aga ma olen veendunud, et põhiprobleem roostetavate tiibadega peitub siiski ebakvaliteetses värvitöös ja/või tsingikihita juppides. Paraku kipuvad need värskelt Eestisse toodud või omanikku vahetanud autod kiirelt ussitama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.7% - SQL: 53.3%]