Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Üleskutse Audi foorumi kasutajatele - Täidame oma profiilid ära! (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 18421)
Ardo
huviline



Registreerunud 22.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 31.03.12 07:29 Tsiteeri
Üleskutse Audi foorumi kasutajatele - Täidame oma profiilid ära!



Teen siis sellise üleskutse, et täidame oma profiilid ilusti ära. See lihtsustab omavahelist abi andmist, turuga seotud toimingute läbimõtlemist jne. Ennekõige siis asukohad, telefoni numbrid. Ise olen tihti kasutanud võimalust, et helistan kellelegi, kel on foorumis teema mingi probleemi kohta olnud, millega ise parajasti maadlen ja olen palju abi saanud sellega.

Tervitustega, Ardo.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mulk5
huviline

Avatar


Registreerunud 24.09.06
Asukoht: Jõgevamaa puurmani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant c5 quattro

postitati 07.04.12 04:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Teen siis sellise üleskutse, et täidame oma profiilid ilusti ära. See lihtsustab omavahelist abi andmist, turuga seotud toimingute läbimõtlemist jne. Ennekõige siis asukohad, telefoni numbrid. Ise olen tihti kasutanud võimalust, et helistan kellelegi, kel on foorumis teema mingi probleemi kohta olnud, millega ise parajasti maadlen ja olen palju abi saanud sellega.

Tervitustega, Ardo.

Hea teema, sai enda andmeid ka muudetud. Minu meelest on ka näiteks asukoht väga oluline asi profiilis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 29.05.12 20:46 Tsiteeri


Teine samaoluline soovitus. Õpime profiili kasutama. Ei ole vaja saata U2U, küsimusega et mis su telefoni nr on kuigi see on profiilis kirjas. Enne vaata üle ja siis saada kiri, kui ei ole andmeid ühtegi. Ja üleüldse äratab selline profiili täitmine inimese vastu rohkem usaldust, kui täiesti tühi leht. Kasvõi siis millegi ostmise müümise puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 13.11.12 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: püstolett
Ja üleüldse äratab selline profiili täitmine inimese vastu rohkem usaldust, kui täiesti tühi leht. Kasvõi siis millegi ostmise müümise puhul.


Tõsilugu.
Tegelt endal ka paar tühja lahtrit veel, mis ära peaks täitma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reff20
bännitud topeltkonto



Registreerunud 21.10.12
Asukoht: Võru maakond
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.0 85KW

postitati 09.03.13 06:23 Tsiteeri


Teen väikese üleskutse - Kellel on oma auto teema siis võite selle vabalt linkida oma profiiliga.
Tuleb teha järgmist:

1. Kopeeri oma auto teema link.
2. Mine: Juhtpaneel->Muuda profiili
3. Järgmiseks täida väli Auto näiteks nii:http://www.upload.ee/image/3132509/Capture.JPG
4. Ja vajuta mooda profiili.

Kui pole endas nii kindel, et suudad antud protseduuri ise läbida siis jäta parem tegemata.

Moderaatorid võivad mu kidakeelset sõnastust natukene paremaks teha, kui soovivad;)


Koodineeger.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 09.03.13 07:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reff20
Teen väikese üleskutse - Kellel on oma auto teema siis võite selle vabalt linkida oma profiiliga.
Tuleb teha järgmist:

1. Kopeeri oma auto teema link.
2. Mine: Juhtpaneel->Muuda profiili
3. Järgmiseks täida väli Auto näiteks nii:http://www.upload.ee/image/3132509/Capture.JPG
4. Ja vajuta mooda profiili.

Kui pole endas nii kindel, et suudad antud protseduuri ise läbida siis jäta parem tegemata.

Moderaatorid võivad mu kidakeelset sõnastust natukene paremaks teha, kui soovivad;)

Täpselt nii ma tegin mitu kuud tagasi ja ohtu pole ses mõttes milleski, et kui ei tule välja võib alati esialgse tagasi kirjutada.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.03.13 10:49 Tsiteeri


See on tegelikult suht ammuteada "saladus" (ma ise vist kasutasin seda kunagi esimesena), kuid ärge seda välja palun väga kirevaks muutke. Underline'ist [u]tekst[/u] piisab, et oleks näha, et tegu on lingiga. Kui keegi juba teksti suurust jms muutma hakkab, siis see kaob sealt üsna kiirelt jälle ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.3% - SQL: 41.7%]