Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: mootor tahab välja surra (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 3836)
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.02 08:02 Tsiteeri
mootor tahab välja surra



leige mootoriga (50-75) selline asi et tahab vahetevahel välja surra tühikäigul, käib normaalselt ja siis mingil hetkel pöördrd kukuvad ning tõusevad siis hetkega normi tagasi, mõnikord siis sureb ära ka, külma ja sooja mootoriga tiksub nagi kell

1.8 monopritse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 11.10.02 13:27 Tsiteeri


tiksumine on seotud, tõukuritega, mis klõbisevad, nigu kell.:)) seda saab parandad, kas õlivahetusega või tõukurite vahetusega. mix ta nii teeb?? ei tea ise ka täpselt, võimalik et tal on õli vähe! Ja väljasuremine... uh mul on ka selline jama. aga minu mure on mootori vahetusest tingitud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.02 13:35 Tsiteeri


selles mõttes tiksub nigu kell et käib ilusti, a leige mootoriga tahab aegajalt välja surra


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 12.10.02 08:20 Tsiteeri


kle audi-äss...kas sul see välja suremine selle tühikäigu anduriga seotud pole????
kus juures mul eelmine tal oli oma autol ka sama jama...seisin foori taga mootor ilusti käis nii kui gaasi andsin siis hakkas välja surema...mina ei saa saanudki sotti milles asi oli....aga nüüd enam pole!!!see võib olla tingitud sitast bensiinist ka!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 12.10.02 19:04 Tsiteeri


Sitt bena võib tõesti ju olla... või on see pidevalt juba nii, olenematta kus kohast tangid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.6% - SQL: 69.4%]