Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kruiis Võru-Põlva - 17. märts 2012 (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2327)
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 17.03.12 19:17 Tsiteeri
Kruiis Võru-Põlva - 17. märts 2012



Terv!
Suur tänu, kõigile kes osa võtsid..
Siin siis ka mõningaid pilte üritusest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reimo559
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.09
Asukoht: Põlvamaa, Veriora
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4

postitati 17.03.12 21:38 Tsiteeri


Pildid väga head (Y)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 18.03.12 08:02 Tsiteeri


Pildid on head jah! Ja mul käsi, nagu poksikinnas. Krt, ma teadsin, et see bowling pole hea asi .:( Aga muidu oli tore, mis sest, et mõned seal nagu kuuvarjutused olid (mõtlen Põlva parklas osasid inimesi).. Ja tagasisõit läks küll paganama kiiresti .;)
Järgmise korrani siis !


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 18.03.12 11:17 Tsiteeri


Kiiresti ta läks jh üsnagi. A6'l oli päris korralik "tahma lont" ka sumpast väljas. :). Üritasin ikka järel püsida ...spidomeeter mul ei töödanud, nii et kiirustest rääkida ma ei oska :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 18.03.12 16:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
Kiiresti ta läks jh üsnagi. A6'l oli päris korralik "tahma lont" ka sumpast väljas. :). Üritasin ikka järel püsida ...spidomeeter mul ei töödanud, nii et kiirustest rääkida ma ei oska :)

:P Ei oska selle londi kohta miskit öelda, ega teha, kahjuks ... Aga igatahes oli tore üritus, tubli Rait, et viitsisid asja vedada. Järgmise ürituse võiks siis grilli stiilis teha, kui ilmad juba ilusamad ning kõigil suvepapud all. :D


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 18.03.12 19:14 Tsiteeri


Võtke heaks, hea meelega üritasin miskit teha. Kuna organiseerimises veel vägagi algaja, siis miskit perfektset asja veel teha ei oska, aga miskit siiski. Ei taha kogu korraldamise au nüüd endale ka võtta, täname ka Reimot kes
tegeles bowlingu broneerimisega :). Vabandan veelkord ka selle ees, et esialgselt panin kuupäevaga pange :(

eks vaikselt mõtleb jh uue ürituse peale .. üle kuu võiks ikka miskit teha ja kokku saada. :) Järgmine kord võiks teha miskit uuemat ja huvitavamat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TurboSlava
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: 5X Audi 100 sedaan c4

postitati 18.03.12 20:20 Tsiteeri


Vähe meid oli jah. Aga ei uusi nägusid nägime see on hea :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 48.7% - SQL: 51.3%]