Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Soovitage A6 mudelit al.2005.a (Vastuseid: 56 | Vaatamisi: 7728)
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 01.03.12 15:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Täitsa nõus, esivedu ei saa sellega isegi kuivaga hakkama, tagavedu veel kuivaga saab. Enamik audisid on siiski alla 150kw ja nimetada alla 150kw mootoriga audisid motoriseeritud ostukärudeks on kergelt üleolev ja tekitab küsimuse, et kas sinule on oluline ainult kW? Muidu sa ju ei sõidaks vana ja võimsa mootoriga autoga, uuemad on ju mugavamad, aga nende peale ei hakka hammas, siit järeldan, et validki mugavuse asemel selle auto puhul siis kw-d, palun väga, see on sinu valik!

Eriti kiirelt teise rahakotti. Mis see sinu asi on millega ma sõidan?
Kes ütles, et alla 150kw on motoriseeritud ostukäru? Motoriseeritud ostukäruga assotsieerub mul Hyundai Getz.

Tõmba tagasi ennast vähe, vastik ülbik oled.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.03.12 15:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Täitsa nõus, esivedu ei saa sellega isegi kuivaga hakkama, tagavedu veel kuivaga saab. Enamik audisid on siiski alla 150kw ja nimetada alla 150kw mootoriga audisid motoriseeritud ostukärudeks on kergelt üleolev ja tekitab küsimuse, et kas sinule on oluline ainult kW? Muidu sa ju ei sõidaks vana ja võimsa mootoriga autoga, uuemad on ju mugavamad, aga nende peale ei hakka hammas, siit järeldan, et validki mugavuse asemel selle auto puhul siis kw-d, palun väga, see on sinu valik!

Eriti kiirelt teise rahakotti. Mis see sinu asi on millega ma sõidan?
Kes ütles, et alla 150kw on motoriseeritud ostukäru? Motoriseeritud ostukäruga assotsieerub mul Hyundai Getz.

Tõmba tagasi ennast vähe, vastik ülbik oled.

Ülbusele vastatakse ülbusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 01.03.12 16:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Absoluutselt ei nõustu sinuga, olen kõigi sinupoolt mainitutega sõitnud ja ära võrdle avensist a6-ga palun, mootor põriseb, istmed on ebamugavad ja salongimaterjalid ning disain, öäk!! Ja palun ära võrdle kasvõi a4-ja sama aja mazda 3-mega, isegi mu naine ehmus ära, kui auto värvimise ajaks praktiliselt uue mazda 3-me asenduseks sai, ikka täiesti teine maailm.

Loed täiesti minu mõtteid. Avensist võime võrrelda sinise välikäimlaga väliüritustel, samad salongimaterjalid, sama istemugavus. Mootori ja rehvimüra on kohutav, mootorite valik minujaoks puudub. Üks Mazda 3 omanik mul kolleeg ja iseloomustas seda masinat omapäraselt. Üritan tsiteerida: Kui muusika salongis valjuks keerata, siis autost välja kostab rohkem kui sisse. Juhul kui mõni uks lahti teha, siis läheb muusika salongis valjemaks. Kusjuures polstriplärin karjub ikka üle muusika"

Aga teemasse tulles palun ärge omale neid tojootasid, renoosid, tsitrööne, pesoosid, fiatte, daibohhe, huinjaasid, kiiasid, mazdasid jne jne ostke. Tänapäeva Opel ja Ford on oluliselt kõrgema tasemega masinad, noh nad on vähemalt peaga monteeritud kaup, mitte tagumikuga kokku plötsitud laiatarbesoust. Hoiate raha, vaeva ja aega olulisel määral kokku.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 01.03.12 16:33 Tsiteeri


Amadeusega nõus, kui veoskeemid asjast välja jätta, siis võiks ikka võrrelda sama klassi autosid.
Ehk siis A6-t peaks võrdlema Lexus GS, Infiniti M seeria või Acura RL-ga (Honda Legend) jaapani tootjatelt.
Ning siis vastavalt E-seeria ning 5 seeriaga Mercedese ning BMW puhul.

Avensise, Accordiga, Mazda 6-ga jms sobib pigem Škoda, Seat või ehk Passat võrdluseks, kuigi Passatit võiks veidi kõrgemale juba positsioneerida.
Kindlasti mitte Audi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.03.12 17:44 Tsiteeri


Ei viitsi sel teemal rohkem vaielda. Tean lihtsalt, et kes seni quattroga sõitnud, märgivad kuulutusportaalist järgmist Audit otsides automaatselt ära lahtri "neli(k)vedu" ja neid ei kõiguta kuigi palju see, et ilma selleta võiks eelarve ehk uuemat või parema mugavusvarustusega Audit lubada. :) Samas küllap leidub ka erandeid. Erinevus pidavat rikastama. :)

Mina tunnen neliveo olemasolu igal sõiduhetkel. Ka nõrgemapoolse mootori ja kuiva asfaldiga. Oma esimese Audi ostsin neliveo pärast. Ainukesed kaks esiveolist Audit olen ostnud edasimüümiseks.

PS. Loomulikult ma ei väida, et esiveoline Audi on kõnts. Minu silmis ei ole tal lihtsalt paljude teiste valikute seas väga silmatorkavat eelist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 01.03.12 21:46 Tsiteeri


Tegelt võiks alates teise lehekülje keskelt selle topicu kaheks lüüa ja jätta see teema siiski C6 ostuabiks.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aim17
huviline



Registreerunud 04.06.06
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.12 22:19 Tsiteeri


Aga peab tõdema,et sellist autot mida tahaks kohe osta ,pole veel silmanud:)Mitmest autost saaks ühe hea auto kokku küll kus sisu, mootor,veod,küte,lisad oleksid sobivad.Kõige hullem et ei tea ise ka millist tahan.Praegu sooviks:diisel,hele sisu,manuaal,lisasid hästi palju,esi-nelivedu seda veel ei tea:)Ja üle15000 ei taha ei saa maksta.Õnneks aega veel on valida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.8% - SQL: 73.2%]