Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kas keegi on kokku puutunud selle Audi A6-ga? (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 2301)
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 21.02.12 09:54 Tsiteeri
Kas keegi on kokku puutunud selle Audi A6-ga?



Sooviks küsida, kas keegi on siit käinud vaatamas/teab midagi SELLE auto kohta? Jäi teine silma oma soodsa hinna tõttu. Tõsi, tegu küll 2.6 mootori, esiveo ja automaatkastiga. Oskab keegi ehk ka sellise koosluse kohta midagi öelda?
Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.02.12 09:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Sooviks küsida, kas keegi on siit käinud vaatamas/teab midagi SELLE auto kohta? Jäi teine silma oma soodsa hinna tõttu. Tõsi, tegu küll 2.6 mootori, esiveo ja automaatkastiga. Oskab keegi ehk ka sellise koosluse kohta midagi öelda?
Tänud!

Koosluse kohta niipalju, et isal on küll b4 sama kooslusega, aga sõites aru ei saa, et tehase kiirendusandmed nii suured on, liigub hästi, hääl selle juures on muhe:P

Ma ise olen silmi lahti hoidnud ka c4 sedaanide suhtes, tahaks bens 142kw, aut, heal juhul ka q korralikku masinat hinnaga kuni 4000eur, aga pole veel poole aasta jooksul ühtegi sellist müügis näinud, mis mulle sobiks:cool:
Seda siis mitte coupe asemel, aga pereautoks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 21.02.12 10:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Sooviks küsida, kas keegi on siit käinud vaatamas/teab midagi SELLE auto kohta? Jäi teine silma oma soodsa hinna tõttu. Tõsi, tegu küll 2.6 mootori, esiveo ja automaatkastiga. Oskab keegi ehk ka sellise koosluse kohta midagi öelda?
Tänud!

Koosluse kohta niipalju, et isal on küll b4 sama kooslusega, aga sõites aru ei saa, et tehase kiirendusandmed nii suured on, liigub hästi, hääl selle juures on muhe:P


Seda minagi, ma tean, et see V6 teeb muhedat häält (oli ju A4 sama mootoriga, sõbral on A6 manuaal sama mootoriga). Janu mind väga ei huvita, kuna bens tuleb soodsalt kätte. Ilmselt oleks vist mõistlik sellele autole silm peale visata. Varustust on kõvasti, ainult katuseluuk puudu vist täislaksust. Kuna ma enamus sõite linnas teen, siis automaat ka veidi mugavam. Kuidas selle põlvkonna käigukastid vastu peavad üldiselt (tegu 4.käigulise kastiga)?
Ma just ka selle eesmärgiga uurin, et Coupe jääb lihtsalt väikseks. Muidu nagu ei vahetakski, aga vaja suuremat autot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.02.12 12:41 Tsiteeri


Тäislaksust puudu ka el. istmed ja mälud :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 21.02.12 12:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Тäislaksust puudu ka el. istmed ja mälud :)


Minupaha, märkasin jah seda hiljem :) Aga no see pole määrav. Ilmselt ikkagi käin vaatan selle masina üle, sest hoolimata aut.kastist, on tegu üsna kobeda aparaadiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 21.02.12 13:08 Tsiteeri


Endale jäi silma siin foorumis ka üks auto : http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=107217
Hind on sama, tegu ainult universaaliga ja manuaal käigukastiga.


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 21.02.12 13:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ülks
Endale jäi silma siin foorumis ka üks auto : http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=107217
Hind on sama, tegu ainult universaaliga ja manuaal käigukastiga.


On küll, aga selle sedaani kasuks räägib just lisavarustus. Pealegi, see Avant on motors24.ee lehel ka ja seal on lisainfona, et müüdud juba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 21.02.12 19:18 Tsiteeri


Nüüd siis niipalju asi selgem, et A6-l on mõned iluvead (kriimud põrkeraual, kivitäkked ja natukene värv koorub paarist kohast). See ei ole aga 16a vana auto kohta midagi erilist minu arvates. Reedel saame A6 müüjaga Rakveres kokku ja vaatame teineteise autod üle ning siis on näha, mis saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 26.02.12 16:00 Tsiteeri


Selle teema võib siis lukku panna, kuna see auto jääb minust tema praegusele müüjale. Lihtsalt ei paku huvi see kooslus (sain sõita ühe sellisega ja no on uimane...ja ka janune, lisaks maanteel oli 3000rpm 100km/h juures, nõks kõrgel, sellest ka kõrge kütusekulu, kompuuter näitas keskmiseks 15.6, enamus linnasõit). Edasi uurin diisleid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 26.02.12 16:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Selle teema võib siis lukku panna, kuna see auto jääb minust tema praegusele müüjale. Lihtsalt ei paku huvi see kooslus (sain sõita ühe sellisega ja no on uimane...ja ka janune, lisaks maanteel oli 3000rpm 100km/h juures, nõks kõrgel, sellest ka kõrge kütusekulu, kompuuter näitas keskmiseks 15.6, enamus linnasõit). Edasi uurin diisleid :)

Proovi ikka mõnda veel sellises koosluses, võibolla ja suht suure tõenäosusega polnud see masin korras, pöörded ei tohi kaugeltki nii kõrgel olla, mingi 2200 äkki. Proovi kasvõi sellepärast, et vale mulje ei jääks (võibolla), kuigi jah, selge see, et ega püss ei ole ka korras masin mitte!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 26.02.12 16:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Selle teema võib siis lukku panna, kuna see auto jääb minust tema praegusele müüjale. Lihtsalt ei paku huvi see kooslus (sain sõita ühe sellisega ja no on uimane...ja ka janune, lisaks maanteel oli 3000rpm 100km/h juures, nõks kõrgel, sellest ka kõrge kütusekulu, kompuuter näitas keskmiseks 15.6, enamus linnasõit). Edasi uurin diisleid :)

Proovi ikka mõnda veel sellises koosluses, võibolla ja suht suure tõenäosusega polnud see masin korras, pöörded ei tohi kaugeltki nii kõrgel olla, mingi 2200 äkki. Proovi kasvõi sellepärast, et vale mulje ei jääks (võibolla), kuigi jah, selge see, et ega püss ei ole ka korras masin mitte!


Eks ma uurin, kuid automaat pole siiski minu jaoks. Terve sõidustaa˛i manuaaliga sõitnud, kuidagi veider oli sõita automaadiga. Kuigi eks see on harjumise asi rohkem. Sõbral on 2.6 manuaal A6 ja samuti 2800-2900rpm 100-ga sõites. Enda A4-l oli mälu järgi 2400 vist... Kiirendamise masinat ma ei ootagi 2.6 mootoriga A6-st, automaadist veel vähem. Aga eks aeg näitab, mis edasi saab. Selge on see, et suuremat autot on vaja ja mida ökom ta on, seda parem :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 26.02.12 16:29 Tsiteeri


Väga imelik. Mul 2,8 100ga sõites jorises rahulikult 2200rpm. Hetkel Peugeot partneriga 1,4 55kw. 100´ga sõites on pöörded seal 3000rpm'i. Suurel mootoril ei tohiks need pöörded küll nii kõrgele end sättida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 26.02.12 16:31 Tsiteeri


Mitmene automaatkast all oli?
Kisub sinna, et üks ehk körgem käik jääb vahetamata ja sellest tingitult ka körge pööre.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 26.02.12 16:33 Tsiteeri


Tundub küll nii, et üks käik justkui puudu. Mul emal 316 bemari millel samuti 4-käiguline ATM kast kuid maanteel vahetab sujuvalt seal 80-85km/h ilusti viimasele käigule ja 100´ga sõites pöörded 2600-2700 rpmi. Audil peaksid need kindlasti olema alla 2500 rpmi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 26.02.12 16:43 Tsiteeri


Kuits, 4-ne automaat oli. Ma ise hakkasin ka koju tagasi sõites kahtlema, et kas ei jäänud mitte üks käik puudu, kuna pöörded olid ikka kahtlaselt kõrgel. Aga noh, see selleks, kuna selle masinaga ma kokkupuuteid rohkem ei oma/ei kavatse omada. Silmapiiril on üks 1.9TDI A6 C4 kerega sedaan. Selline kooslus on tegelikult ideaalne, sõitsin 3.5a sellise isendiga, tõsi küll, Avantiga, kuid üldjoontes kõik sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fireplay
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Jõgeva,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI Q

postitati 26.02.12 17:27 Tsiteeri


Mul oleks üks A6 1996 2.6 110KW,sedaan,manuaal pakkuda,kui huvi.


Ostan mobiiltelefone ja erinevat rikkis elektroonikat k.a rikkis/vanad mobiilid!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 26.02.12 18:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fireplay
Mul oleks üks A6 1996 2.6 110KW,sedaan,manuaal pakkuda,kui huvi.


Pildid ja info paluks, võid saata PS


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.5% - SQL: 54.5%]