Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 19 veebruar 2012 Võrtsjärvel (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 3144)
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 19.02.12 16:27 Tsiteeri
19 veebruar 2012 Võrtsjärvel



Rada oli ikka sile ja libe küll.

Prj oleks pidanud ikka minu autoga ka sõitma ja siis ei oleks sa öelnud, et sul liiiga hea pidamine :)

Kahju natukene ilmast, et nii tuisuseks läks, ei oleks enam hiljem saanud ära tullagi sealt. Oleks ehk paar tundi veel olnud rajal. Samas hea et päike ei paistnud, oleks raja liiga läikima ja libedaks lihvinud.

Usun et läks korda asi ja kõigile meeldis.

Tänud j89 et sul selline kontakt olemas oli ja said hea kauba peale temaga.

Ootan pilte ja videosid, neid peaks olema küll, arvestades kuidas kaamerad autodele järele vaatasid koguaeg :)

Nüüd on rallihooaeg läbi ja essile uus värv selga. Saab linnavahele ka minna jälle.

Indrek


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 19.02.12 16:33 Tsiteeri


Ma ka igati rahul üritusega. Ainuke miinus, et oma autot rajale ei saanud vedada. Õnneks on sõbrad olemas. Pildid ka üleval ja näeb neid siit (osad siis emme Liina tehtud vist, nagu ka pooled videod ilmselt)

http://static3.nagi.ee/i/p/812/36/20309161c34d26_m.jpg


Videod ka mingi aeg sinutorusse topin, siis annan märku. Videosid sai muidugi vähe ja korraliku tehnikat ei vaevunud ma ka sellise külma käes välja ajama.

PS. prj see labidas on odavam kui ring Sinu autos. Selle käepideme pärast ära küll süümepiinadesse lasku. Niikuinii on plaanis kunagi korralikum labidas hankida aga hea oli, et kaasa krabasime. Vähemalt oli abi sellest jälle :)


Minu poolsed videod leiate Võrtsu jääraja videod


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 19.02.12 16:57 Tsiteeri


Väga tore oli.
Aga rada oli tõesti libe, oleks seda teadnud, oleks ennem rehvid ära vahetanud..
Aga nii haledalt kui mina (esimese ringiga, esimeses kurvis, kõhu peale kinni jääda) ei ole ju võimalik feilida:D
Eks järgmine aasta, korralike naastudega uus katse.
Tänud korraldajatele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
j89
huviline

Avatar


Registreerunud 27.01.07
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ81, A4 2.8 q, D2 V8 TDI

postitati 19.02.12 17:03 Tsiteeri


Esimest korda koos sellise seltskonnaga jäärajal...väga viis minu jaoks.

Loodan et oli kõikidel meeldiv pühapäevane lõunapoolik ja kõik said omal oskusi natuke paremaks lihvida selle hokiväljakut meenutava raja peal.
Suur tänu peaaegu kõikidele osalejatele kes mind välja viitsisid sikutada samast seisust mis mõnel veel oli ehk et neli ratast lennus kinni.

Lumelabida täis aitähhi ka Püstoletile kes aitas asja ajada ;) ja kindlasti ka kõikidele kohalviibijatele.

Järgmine hooaeg jälle!

Lugupidamisega Joonas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 19.02.12 17:15 Tsiteeri


Tänud korraldajatele, igati meeldiv viis päeva veeta.

Libedust oli, kiirust oli...kütet jäi ainult väheks :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 19.02.12 17:36 Tsiteeri


Kõva üritus oli! Sai ikka hullatud, kiirused olid head, pidamine ka soliidne- näpust ei lasknud :) Tahtsin omaltpoolt lisada, et miks ma kedagi vlja tõmmata ei saanud- asi polnud ülbuses ega muus sellises, vaid mu a8 pole neid aasasid, kuhu paela panna. Järgmiseks korraks on siis see konks ka sebitud ja saame seal aidata üksteist, mulle sellised tirimised meeldivad ;)

PS! kui kellelegi a8 esimene stange hea hinnaga silma jääb, andku u2u- sse teada :)


Suured tänud asjapulkadele veelkord, ja palju tänu osalejatele ;) Fun oli :P

Uut üritust oodates mokits ;)


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
salukas8
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.06
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Tq 2,2 169+kW `92

postitati 19.02.12 17:49 Tsiteeri


Suured tänud korraldajatele! Ja suured tänud neile kes oma nelikuid proovida andsid.:P Üritus oli igati meeldiv sõita sai, libe oli. Lihtsalt selline fun päev. Ainult, et ilm oli selline natuke mitte meeldiv.


Eks jääme järgmist ootama. :cool:

Rünno...


ESS:)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 19.02.12 18:19 Tsiteeri


Eelmises postituses kõige alumine rida siis viide videodele. Kõik tekst ja muu siis live`is. Ärge pahandage jutu ja muu pärast.


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alexnurp
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.08
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 20 vt

postitati 19.02.12 18:37 Tsiteeri


Rada oli mõnus, ilm peaaegu hea, auto jäi ka ühte tükki, kütus otsas ja kõige selle üle on hea meel.

Mingid udused pildid ka.


http://www.upload.ee/image/2092176/DSC_0150_241.JPG


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.02.12 18:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Evil9
Eelmises postituses kõige alumine rida siis viide videodele. Kõik tekst ja muu siis live`is. Ärge pahandage jutu ja muu pärast.


Ega me jutu pärast ju ei pahanda, kui sina ei pahanda :D
Siin väike pardavideo minu autost, Evil9 kõrvalistmel:
http://www.youtube.com/watch?v=WOml42kj-To&hd=1


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
-kerro-
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.11
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: b6 1.9tdi

postitati 19.02.12 20:54 Tsiteeri


Suured tänud korraldajatele ja poistele kes mind välja aitasid, kui kojumineku aeg oli. Kahju ainult, et mootorialune osa põhjaplastikust lahti tuli. Muidu, aga igati mõnus ja libe päev:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 19.02.12 23:47 Tsiteeri


Teil oli seal ikka väga libe. Kui nüüd mõelda, siis ise polegi kusagil sõitnud, kus piike peal poleks olnud. Piisab ühest piikrehvidega autost, et vähe tummisem pidamine oleks. Muidu Käreverest mäletan, et nelikud kraapisid jää väga kiiresti peegliks. Maybe next time.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Babyfoot
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.10
Asukoht: Ida-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDIQ S-line

postitati 20.02.12 08:55 Tsiteeri
Hea..



Varasemalt vaid võistlustel vaatajana jää-lumeradasid nautinud ja nüüd siis ise järgi proovitud, mis tunne on kui auto üldse selles suunas sõita ei taha, kuhu mina pööran.

Kuigi Toilast omajagu maad tulla, oli üritus seda igati väärt.
Enda diiselpunni puhul tunnen, et tagumised "jänest sõitvad" rattad võiks ka rakenduse saada. Peab hakkama unistuse poole püüdlema ja nelikveduse a3 peale mõtlema - väike, ökonoomne ja väle oleks igati nauditavam. :D

Lool on oma moraal ka: Kui meessoost sõber kaasas, siis ise tuleb nautida valdavalt kõrvalistmelt. :D

Aitäh korraldajatele!

Mingisuguseid klõpse ka: https://plus.google.com/photos/117965120518372786381/albums/5711138308301062145?authkey=CI7r5fznz9DQiwE&banner=pwa&gpsrc=pwrd1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 20.02.12 10:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Babyfoot
Varasemalt vaid võistlustel vaatajana jää-lumeradasid nautinud ja nüüd siis ise järgi proovitud, mis tunne on kui auto üldse selles suunas sõita ei taha, kuhu mina pööran.

Kuigi Toilast omajagu maad tulla, oli üritus seda igati väärt.
Enda diiselpunni puhul tunnen, et tagumised "jänest sõitvad" rattad võiks ka rakenduse saada. Peab hakkama unistuse poole püüdlema ja nelikveduse a3 peale mõtlema - väike, ökonoomne ja väle oleks igati nauditavam. :D

Lool on oma moraal ka: Kui meessoost sõber kaasas, siis ise tuleb nautida valdavalt kõrvalistmelt. :D

Aitäh korraldajatele!




Seda ma vaatasin et A3 püsis mul päris hästi sabas vahepeal, mõtlesin veel, et kas tõesti esivedusega neiu mul niimoodi sabas ;)

S3 mõte on Sul küll hea, isegi neid kaalunud millalgi, ja näinud reaalselt kuidas see edasi käib- aga mulle jääb see veidike pisikeseks.

Pildiseeria on hea!!!


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aadukesekene
huviline

Avatar


Registreerunud 13.12.11
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C6 S-line 3,0TDI Quattro

postitati 20.02.12 15:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Babyfoot
Varasemalt vaid võistlustel vaatajana jää-lumeradasid nautinud ja nüüd siis ise järgi proovitud, mis tunne on kui auto üldse selles suunas sõita ei taha, kuhu mina pööran.

Kuigi Toilast omajagu maad tulla, oli üritus seda igati väärt.
Enda diiselpunni puhul tunnen, et tagumised "jänest sõitvad" rattad võiks ka rakenduse saada. Peab hakkama unistuse poole püüdlema ja nelikveduse a3 peale mõtlema - väike, ökonoomne ja väle oleks igati nauditavam. :D

Lool on oma moraal ka: Kui meessoost sõber kaasas, siis ise tuleb nautida valdavalt kõrvalistmelt. :D

Aitäh korraldajatele!

Mingisuguseid klõpse ka: https://plus.google.com/photos/117965120518372786381/albums/5711138308301062145?authkey=CI7r5fznz9DQiwE&banner=pwa&gpsrc=pwrd1




Mina siis see meesoost sõber, sealt A3-st. Peab ütlema, et see A3 on ülimalt nobe liikur jääl, ka esivedusena. Muidugi aeglasest kurvist minemasaamine on paras huumor, kui sellegipoolest. Endal varasemalt kogemus Enda G3 GTi'ga sama rehviga, mis A3-l all ja peab tõsiselt Masteri talverehvile au andma. Pidamist on piisavalt. Hea oli sõita rajal, kus ka neljas käik vahepeal rakendust saab. Enamus radasid liiga nikerdamiseks mõeldud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alexnurp
huviline

Avatar


Registreerunud 05.12.08
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 20 vt

postitati 20.02.12 16:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Babyfoot

Mingisuguseid klõpse ka: https://plus.google.com/photos/117965120518372786381/albums/5711138308301062145?authkey=CI7r5fznz9DQiwE&banner=pwa&gpsrc=pwrd1


Kas pole kuidagi vximalik teha nii, et saaks suures formaadis pildid endale alla laadida.Ma mxtlen siin download aktiveerida.
Ette tänades.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
aadukesekene
huviline

Avatar


Registreerunud 13.12.11
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C6 S-line 3,0TDI Quattro

postitati 21.02.12 08:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alexnurp
Tsitaat:
Algselt postitas: Babyfoot

Mingisuguseid klõpse ka: https://plus.google.com/photos/117965120518372786381/albums/5711138308301062145?authkey=CI7r5fznz9DQiwE&banner=pwa&gpsrc=pwrd1


Kas pole kuidagi vximalik teha nii, et saaks suures formaadis pildid endale alla laadida.Ma mxtlen siin download aktiveerida.
Ette tänades.


Siin nüüd ka allalaadimine olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Konrad
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: TT RS Roadster / Abarth 124 Spider

postitati 21.02.12 11:02 Tsiteeri


Üritus oli pull ja õpetlik, tänud korraldusmeeskonnale. :)
Nüüd on siis selge kuidas C5 V8 lõbusaid trajektoore joonistama panna. :cool:

Kas pildimaterjali lisandub veel? Piltnikke oli omajagu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 71.0% - SQL: 29.0%]