Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Sooviks ostuabi! Audi s4 b5 1998 (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 5741)
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.01.12 01:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Dan
Antud olukorras mõistsin sind jah veidi valesti kuid samas ei avaldanud ma oma arvamust vaid sinu praeguse postituse põhjal. Põhjendus miks sa nii arvad on hea aga siis peaksid mingi nädalakese suvalise 100hp-lise autoga sõitma, et maa peale tagasi saada. :P

Ei too see mind maa peale tagasi enam. Proovitud värk, mul teine auto ei ole mingi püss ju, täiesti vastupidi suur ja uimane.
Tsitaat:
See nüüd juba päris OT aga minu silmis on automaat S6 C5 ikka väga emotsioonitu auto võrreldes S4 B5-ga ja lisaks on ka kütusekulu vahe väga suur. Sõidumugavus ja tavapärane lisavarustus on muidugi vastupidiselt täielikult S6-e kasuks.

Kütusekulu teema on minu jaoks küll nüüd naljanumber. S6-l ei ole kahte turbot ning kogu seda metsikut hulka porri, mis selle ümber kaasneb. Hoolduskulud sellest tingituna madalamad oluliselt.
Pühapäevaautoks vaataks ma parem mõne kerge riisiraketi, kus ongi põhimõtteliselt ainult mootor ja nelivedu :)

A noh, kellele ema, kellele tütar. Kõige suurem probleem nende B5 S4-de juures ongi hoolduskulud, mis lähevad astronoomiliseks, kui turbod õhtal on.
Need ei ole kuidagi tasakaalus auto väärtusega ning see on sama põhjus, miks ma lõppude lõpuks oma S6 C4-ja maha müüsin. Ei tundunud enam otstarbekas sõita 4500 EUR maksva autoga, mis iga pisiaasja pärast maha kantakse, kui sinna 7k+ investeeritud on.

See selleks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Dan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf R Mk7; Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro

postitati 23.01.12 10:15 Tsiteeri


Pikema teemavälise diskussiooni ärahoidmiseks ei hakka ma siinkohal enda arvamust avaldama kuna nagunii on teema sarjast "kellele ema, kellele tütar". :)

Edit: See on muidugi sulatõsi, et kui S4 B5 turbovahetust vajab on rahalises mõistes tegemist mõne "suvalise auto" 5 aastase hoolduskuluga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.2% - SQL: 66.8%]