Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A4 B7 1.9TDI Tartus (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 2655)
madtongue
huviline



Registreerunud 17.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 08.11.11 08:21 Tsiteeri
A4 B7 1.9TDI Tartus



Käsil A4 B7 soetamine. Otsin tõeliselt korralikku isendit ja olen nõus selle eest ka vastavat hinda maksma. Kuna eelmine uuritud isend osutus kahtlaseks siis on silma jäänud järgmine:

http://www.auto24.ee/used/909985

Teab ehk keegi sellest autost midagi pajatada? Kuidas üldiselt prantslastel auto omamise kultuuriga on- kas Saksa ordnung või pigem Itaalia pohhuism?
Kas mulle tundub, või on mõlemad esiuksed tiiva suhtes kuidagi erineva nurgaga? Krt otsi siis korralikku, kõik on mingid laksupillid:mad:

Kas Revalist on võimalik tasuta või mingi raha eest uurida auto ajalugu Prantsusmaal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 08.11.11 19:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madtongue
Käsil A4 B7 soetamine. Otsin tõeliselt korralikku isendit ja olen nõus selle eest ka vastavat hinda maksma. Kuna eelmine uuritud isend osutus kahtlaseks siis on silma jäänud järgmine:

http://www.auto24.ee/used/909985

Teab ehk keegi sellest autost midagi pajatada? Kuidas üldiselt prantslastel auto omamise kultuuriga on- kas Saksa ordnung või pigem Itaalia pohhuism?
Kas mulle tundub, või on mõlemad esiuksed tiiva suhtes kuidagi erineva nurgaga? Krt otsi siis korralikku, kõik on mingid laksupillid:mad:

Kas Revalist on võimalik tasuta või mingi raha eest uurida auto ajalugu Prantsusmaal?


Klassikaline 'leedukas' mis on soliidsesse kohta müüki visatud. Pole endiselt infot, et keegi siin Prantsusmaalt autosid tooks. Ca 3k on hind üle pakutud. 13-14k peaks olema juba uuema A4 hind.

Edit: Prantsusmaa läbisõidud on kohati väga haiged. Mind ei paneks imestama tegelik ls 400tkm.
(See on minu arvamus ja ei pretendeeri absoluutsele tõele)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madtongue
huviline



Registreerunud 17.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 09.11.11 08:26 Tsiteeri


Tänan tagasiside eest. Sellest autost ka loobusin juba ja läheb ikka täitsa uue auto soetamiseks. No ei leia siit Eestist lihtsalt ausat ja korralikku autot.

Kirjutasin Amserv-i selle auto kohta. Müügimees ei teadnud mitte emmigi sellest autost:mad: Et jah Amserv on selle kunagi toonud (ei tea kust), tehnilise seisukorra saame lasta üle vaadata kui on huvi (daaa, toote auto ja ei tea mis seisukorras see on ja siis veel müüte seda selgelt üle turu hinna), ühtki paberit meil ei ole ajaloo kohta ja kuskilt ajalugu kontrollida ka ei saa, hooldustest ei tea me midagi ja üldse ei tea me midagi, me lihtsalt tõime selle auto ja müüme seda autot;) Edu müügil igal juhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QULLIVER
huviline



Registreerunud 03.12.10
Asukoht: Tln-Trt
Kasutaja on eemal


postitati 09.11.11 15:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Klassikaline 'leedukas' mis on soliidsesse kohta müüki visatud. Pole endiselt infot, et keegi siin Prantsusmaalt autosid tooks. Ca 3k on hind üle pakutud. 13-14k peaks olema juba uuema A4 hind.

Edit: Prantsusmaa läbisõidud on kohati väga haiged. Mind ei paneks imestama tegelik ls 400tkm.
(See on minu arvamus ja ei pretendeeri absoluutsele tõele)


Ei ole leedukas, prantsusmaalt oksjonilt ostetud, "sitta" kraami sealt pole toodud ja ei müü, ostueelne kontroll sai eile õhtul tehtud. Vigasid ei tuvastatud! Ei ole komisjoni müügis. Auto just saabus.
PS. Kiireaudi - nüüd tead, et keegi toob ka prantsusmaalt autosid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 09.11.11 15:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madtongue
Tänan tagasiside eest. Sellest autost ka loobusin juba ja läheb ikka täitsa uue auto soetamiseks. No ei leia siit Eestist lihtsalt ausat ja korralikku autot.

Ei leiagi, sest Eestis ei huvita hea auto suures plaanis mitte kedagi. Ainult hind ja läbisõit ning ei ole normaalseid seaduseid, mis odomeetri kerimise ja muu pettuse eest natuke istuda ja mõelda laseksid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
madtongue
huviline



Registreerunud 17.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.11 08:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: QULLIVER
Klassikaline 'leedukas' mis on soliidsesse kohta müüki visatud. Pole endiselt infot, et keegi siin Prantsusmaalt autosid tooks. Ca 3k on hind üle pakutud. 13-14k peaks olema juba uuema A4 hind.

Edit: Prantsusmaa läbisõidud on kohati väga haiged. Mind ei paneks imestama tegelik ls 400tkm.
(See on minu arvamus ja ei pretendeeri absoluutsele tõele)


Ei ole leedukas, prantsusmaalt oksjonilt ostetud, "sitta" kraami sealt pole toodud ja ei müü, ostueelne kontroll sai eile õhtul tehtud. Vigasid ei tuvastatud! Ei ole komisjoni müügis. Auto just saabus.
PS. Kiireaudi - nüüd tead, et keegi toob ka prantsusmaalt autosid.



Nii, tundub, et tead sellest autost lähemalt rääkida. Ok, eeldame, et tuli Prantsusmaalt ja ei ole Leedu projekt. Oskad sa kommenteerida, kas sel autol kusagiltki väljendub info viimaste hoolduste kohta? Hooldused sõltuvad läbisõidust, läbisõidu tuvastamisega on nagu on. Kas seda 153 000km võib reaalseks pidada? Ses suhtes, et siis oleks 120 000km suur hooldus suhteliselt äsja tehtud.
Uksi ja tiibasid vaadates tundub, et auto on paugu saanud, detailid omavahel nihkes. Kas oskad seda kommenteerida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QULLIVER
huviline



Registreerunud 03.12.10
Asukoht: Tln-Trt
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.11 09:52 Tsiteeri


Uurin asja, läheb veits aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QULLIVER
huviline



Registreerunud 03.12.10
Asukoht: Tln-Trt
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.11 13:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QULLIVER
Uurin asja, läheb veits aega.

Isendil on ülevärv tehtud(detailid olid kriime ja kraame täis): kapotil, esi-ja taga stange, ´see, et vahed paika ei läinud, oli tingitud halvasti teostatud komplekteerimisest´


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 13.11.11 21:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: QULLIVER
Klassikaline 'leedukas' mis on soliidsesse kohta müüki visatud. Pole endiselt infot, et keegi siin Prantsusmaalt autosid tooks. Ca 3k on hind üle pakutud. 13-14k peaks olema juba uuema A4 hind.

Edit: Prantsusmaa läbisõidud on kohati väga haiged. Mind ei paneks imestama tegelik ls 400tkm.
(See on minu arvamus ja ei pretendeeri absoluutsele tõele)


Ei ole leedukas, prantsusmaalt oksjonilt ostetud, "sitta" kraami sealt pole toodud ja ei müü, ostueelne kontroll sai eile õhtul tehtud. Vigasid ei tuvastatud! Ei ole komisjoni müügis. Auto just saabus.
PS. Kiireaudi - nüüd tead, et keegi toob ka prantsusmaalt autosid.


Mitu koormat kuus tuleb?
Nii inimlikust uudishimust küsiks, et kuhu raamat jäi? ( Tavakasutaja loe: Raamatuta auto on oksjonil HARULDUS, kuid möönan et on ka nii juhtunud)
Vaadates istet, siis minu analoogse sisuga 450tkm sõitnud auto iste oli sarnase kulumisastmega.(Minu oma läks 2 päeva pärast kohalejõudmist nettohinnaga 6000eur Venesse)
Mis ajast Amserv kasutatud autosid toob?
Ülevärv? Miks parem tiib/uks erinevat värvi on? Stanged on tehasest tulles niiehknaa teist värvi, kui hoolikalt vaadata.

PS. Ise tirisid mind keelest.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madtongue
huviline



Registreerunud 17.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 14.11.11 09:20 Tsiteeri


Njah, sisuliselt võib teema ammendatuks lugeda. Kuna korralikku kasutatud autot võidki otsima jääda (või vähemasti ei viitsi ma nii palju sellele oma elust aega raisata) siis sai tellitud salongist üks teine uhiuus VAG-grupi auto ära ja usun, et ostu kahetsema ei pea. Vähemalt ma tean alates 0km kuidas ja mida ma temaga teen ja ei pea kellegi teise s*tta helpima pärast ja kahetsema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.11.11 10:32 Tsiteeri


Eks ta ole uhiuus kuni salongist välja sõitmiseni ning sile ja süütu kuni esimese kõksuni (mis ei pea üldse su enda põhjustatud olema, ole sa nii ettevaatlik sõitja kui tahes). Samas kui eelarve lahedalt lubab, on ju uue ostmine mõistlik. See, kas valida teatud summa eest pruugitud premiummargi auto või kompromissina tutikas keskpärasem, on ka igaühe enda otsus. Samas tuleks ka seda arvesse võta, et kas aasta pärast, kui see tutikas keskpärane on ka juba lihtsalt üks kasutatud auto, kahetsema ei hakka, et hingelähedasema valiku asemel külmal kalkulatsioonil otsustada lasid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madtongue
huviline



Registreerunud 17.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 14.11.11 12:13 Tsiteeri


Eks ma umbes sellise valiku ees olin, aga kuna raske on leida sobiva varustusega ja tõestatava ajalooga kasutatud autot siis otsustasin tollest premiummargist natuke kehvema varustusega (millel siiski kõik vajalik peale tellitud, va. nahksisu ja Navi) keskpärasema auto kasuks. Ei taha endale mingit järjekordset "projkektikat" kaela millele pühendada kogu oma vaba aeg ja raha. Kui selline Audi on ikka 300 000km läbi ajanud, siis hakkavad seal järjest kukkuma: hooratas, sidur, turbo, pihustid jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QULLIVER
huviline



Registreerunud 03.12.10
Asukoht: Tln-Trt
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.11 21:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:

Mitu koormat kuus tuleb?
Nii inimlikust uudishimust küsiks, et kuhu raamat jäi? ( Tavakasutaja loe: Raamatuta auto on oksjonil HARULDUS, kuid möönan et on ka nii juhtunud)
Vaadates istet, siis minu analoogse sisuga 450tkm sõitnud auto iste oli sarnase kulumisastmega.(Minu oma läks 2 päeva pärast kohalejõudmist nettohinnaga 6000eur Venesse)
Mis ajast Amserv kasutatud autosid toob?
Ülevärv? Miks parem tiib/uks erinevat värvi on? Stanged on tehasest tulles niiehknaa teist värvi, kui hoolikalt vaadata.

PS. Ise tirisid mind keelest.


Koormaid kuus :( , ei oska nii täpselt öelda, nädalas aga 3-4 autot kindlalt. Teiseringi-autode müügis on olnud viimasel ajal näha elavnemise märke.
Mis puutub raamatusse, siis praegusel kella-ajal (22.13, 19.11.2011) ei ole võimalik täpset vastust anda, tegelen sellega.
Iste, kurat seda istet teab, vastus puudu. (Rõhutan meie kerimisega ei tegele. Mis puutub läbisõitu, siis uurin ka seda.
Amserv toob kasutatud autosid jõudsamalt kevade lõpust. :cool:
Värvitud sai, sest oli kriime-kraame.

:P Keelest pole sind tirinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 19.11.11 21:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QULLIVER
Rõhutan meie kerimisega ei tegele.

Ega jah, keegi otseselt kerimisega ei tegele (pigem makstakse kellelegi), aga pea kõik "otse saksast" jms autode läbisõidud on maagiliselt 150 000km kanti ning istmed kulunud.
Vahet pole, mis aasta auto on.
Hooldusraamatud ka kuidagi kadunud ning ajalugu uurides tulevad hoopis huvitavad numbrid välja.

Pole ühtegi autot platsilt ostnud ega ei osta ka :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 20.11.11 19:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: QULLIVER

Mitu koormat kuus tuleb?
Nii inimlikust uudishimust küsiks, et kuhu raamat jäi? ( Tavakasutaja loe: Raamatuta auto on oksjonil HARULDUS, kuid möönan et on ka nii juhtunud)
Vaadates istet, siis minu analoogse sisuga 450tkm sõitnud auto iste oli sarnase kulumisastmega.(Minu oma läks 2 päeva pärast kohalejõudmist nettohinnaga 6000eur Venesse)
Mis ajast Amserv kasutatud autosid toob?
Ülevärv? Miks parem tiib/uks erinevat värvi on? Stanged on tehasest tulles niiehknaa teist värvi, kui hoolikalt vaadata.

PS. Ise tirisid mind keelest.


Koormaid kuus :( , ei oska nii täpselt öelda, nädalas aga 3-4 autot kindlalt. Teiseringi-autode müügis on olnud viimasel ajal näha elavnemise märke.
Mis puutub raamatusse, siis praegusel kella-ajal (22.13, 19.11.2011) ei ole võimalik täpset vastust anda, tegelen sellega.
Iste, kurat seda istet teab, vastus puudu. (Rõhutan meie kerimisega ei tegele. Mis puutub läbisõitu, siis uurin ka seda.
Amserv toob kasutatud autosid jõudsamalt kevade lõpust. :cool:
Värvitud sai, sest oli kriime-kraame.

:P Keelest pole sind tirinud.



Mina soovitan Teil (Toyota müüjad) natuke aru pidada, kuidas ja kas tasub müüa endalegi teadmata ajalooga autosid. Lõpuks vastutate Teie. Tundub, et ühega teist (Toyota´de müüjad) saab varsti ka nö. pretsedent loodud.
See ei ole sokkide müük.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JoelKK
huviline



Registreerunud 27.11.11
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.11 15:43 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/used/917327

auto tõesti väga heas korras, olen ise sõitnud sellega!
SOOVITAN!
võta ühendust!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 27.11.11 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JoelKK
http://www.auto24.ee/used/917327

auto tõesti väga heas korras, olen ise sõitnud sellega!
SOOVITAN!
võta ühendust!


Miks sa igas teemas oma Audit pakud???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juq
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Eesti, Tartu; Soome, Rauma
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0 v6 Q

postitati 27.11.11 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: JoelKK
http://www.auto24.ee/used/917327

auto tõesti väga heas korras, olen ise sõitnud sellega!
SOOVITAN!
võta ühendust!


Miks sa igas teemas oma Audit pakud???



Äkki joppab ja keegi ostabki ära..:D


Ma olen täiesti normaalne...hääled mu peas ütlesid mulle ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JoelKK
huviline



Registreerunud 27.11.11
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.11 20:48 Tsiteeri


Ma ei saa aru. Auto on väga korralik.
Keegi helistas mulle (täpselt ei saanud aru kes see on) ja hakkas rääkima midagi auto läbisõidust(mis on täiesti õige ja vastavalt vanusele) ning longlife õlivahetusest, mis on 12000km pärast. Mees rääkis nii kiiresti ja segaselt et ma ei saanudki tema kõne põhimõttest aru :D Niiet mees, kes sa mulle helistasid: ma ei saa aru, mida sa mulle selle 3 minutilise kõnega lõppkokkuvõttes öelda tahtsid? Et müüa võtaks lisainfost maha selle, et järgmine longlife hooldus 12 000 km pärast?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.1% - SQL: 53.9%]